Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 13:22:20

Gabca >> No tak to by mě taky zajímalo Gabčo opravdu kdy co bylo naposled jestli dobrý skutek neco co:-))

    Nkožich007 - Profil | Čt 10.11.2011 12:44:08

    yvana >> co to je za firmu?

      Nkožich007 - Profil | Čt 10.11.2011 12:43:41

      Mirek.V. >> no v květnu se dalo něco většího i když letos to nebylo takové jako loni. příští rok to snad bude lepší a něco vyrostlo :)) jinak něco poskouším a uvidím. Koule skouším jen od letošního léta a tak spíš hledám co a jak. je potřeba nezůstávat pořád u satré nástrahy to by mně nebavilo. pelety nejsou špatné, ty mám ale ozkoušené a tak jdu trochu do boilies a čekám a věřím že to dopadne dobře

        NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 12:26:39

        yvana >> s s nim :-)))))

          NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 12:17:33

          yvana >> tak to by me take zajimalo, kdy naposled :-)))))

            NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 12:15:32

            kožich007 >> Stankov je porad zasypavanej malejma:-)) ja bych ted spis vsadil na HNV vysokoprotein a s ovocnou popkou to muzes kombinovat:-)))

              Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 12:13:11

              kožich007 >> No jen zkoušej nesmíš brát všechno vážně ale ono by se po pravdě Mírovi nic nestalo kdyby upustil nějakou kuličku ale popky mají parádní.

                Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 12:12:06

                Mirek.V. >> Jo????????????????a kdy naposled?:-))

                  Nkožich007 - Profil | Čt 10.11.2011 12:11:19

                  yvana >> ivíku já má myslím teď docela dost věcí na skoušku a nemám ani tolik prutů abych to skoušel najednou :))

                    Nkožich007 - Profil | Čt 10.11.2011 12:10:06

                    Mirek.V. >> no uvažuji že jedno dám jen bez popku něco ovocného a na druhej něco masového s popkou tak uvidím. Jo s tím kam hodit nemám problém, jen aby mně tam někdo neseděl :) je to taď naprd nějak se jim tady v okolí nechce kousat. ještě že jsem byl v květnu na staňkově tam jsem si zachytal jedna báseň. tady jdou pořád jen malí, ale zase je to dobře bo masaři nadávají že si nemají co odnést :))

                      NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 12:06:14

                      yvana >> Dobry skutky delam stale:-))

                        Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 12:03:05

                        Mirek.V. >> Víš co Míro udělej dobrý skutek a pošli mu nějaký vzorek na zkoušku on s tím teprve začíná.

                          NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 11:59:55

                          kožich007 >> Me vlacka nikdy nechtila, poloz jeden do hloubky a druhej dej s bilou popkou velmi melce kdyz budes mit u vody klid a uvidis ze to vyjde:-)))

                            Nkožich007 - Profil | Čt 10.11.2011 11:53:00

                            Mirek.V. >> to musí letos jsem nic velkého nechytnul a to je potřeba trochu dohnat :)) no a když to neklapne tak si zajedu zavláčet a to by v tom byl čert aby se to nepovedlo :))

                              NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 11:51:46

                              kožich007 >> urcite to klapne:-))

                                Nkožich007 - Profil | Čt 10.11.2011 11:49:02

                                Mirek.V. >> jj to jsem už někde slyšel :)) tak já věřím že to teď klapne! mám co skoušet a tak to musí jít!

                                  NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 11:47:37

                                  kožich007 >> To neni slozity, polozit nastrahu na spravny misto:-)))

                                    Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 11:47:19

                                    Gabca >> No přeci kdo jiný než Karlík:-))

                                      Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 11:46:43

                                      Mirek.V. >> No tak to je ale v pořádku ne?:-)

                                        Nkožich007 - Profil | Čt 10.11.2011 11:44:38

                                        Mirek.V. >> no jo ale to je moje práce :( až budu v důchodu tak třeba něco chytnu . no snad teď o víkendu pojedu skusit jeden rybníček tak sem zvědav. vím že tam jsou velké ryby, jen je překecat aby šli na můj háček a chtěli papat