Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nkožich007 - Profil | Pá 11.11.2011 10:00:15

borecrybář >> no tak pruty to je těžké, dvojka je lepší ale zase je problém s dopravou. Kldině bych ti za nějakou slevu střelil svoje šejky trojky 3lb a já bych si koupil nový :)) no a navijáky podle toho co ti vyhovuje. to skoukni prostě hromadu akcí a něco skus. jinak jsem ti psal níže že se dá sehnat u chyťáků celej set na kapry tak třeba by ti to pomohlo. je to jen na tobě a třeba podobné sety najdeš i na jinejch webech!
jen sem skusil pana googla a todle je výběr
http://www.mlsport.cz/akcni-zbozi/set-cormoran-akx-​spro-hardliner
http://www.chytapust.cz/spro-kompletni-kaprova-vyba​va-13-dilna/d-73854/
http://www.tahoun.cz/akcni-zbozi/set-cormoran-akx-s​pro-hardliner
je to jen na tobě co chceš. jinak pelety skus určitě budeš překvapenej já je sebou nosím k vodě vždy!

    Nborecrybář - Profil | Pá 11.11.2011 9:51:33

    kožich007 >> no chtěl bych si trochu zlepšit výbavu a pak normálně nejdřív pelety a pak třeba to bojlís, ale zase do toho nechci dát moc peněz tak nevím.Musím okouknout ešopy a zjistit akce co se dá sehnat a za kolik. Já má starý pruty i navijáky a to co se tady ukazuje že se chytá na pelety a bojlís to by asi nezvládly tak bych skusil nějakou děličku. je lepší dvoj a nebo troj rozdělená a jakej naviják, lod nemám tak nebudu zavážet.

      Nkožich007 - Profil | Pá 11.11.2011 9:44:30

      borecrybář >> a už ses vůbec rozhodl co a jak chceš chytat a naco?

        Nborecrybář - Profil | Pá 11.11.2011 8:40:14

        kožich007 >> no tak dám teda na tebe ale nevím no snad to dopadne dobře. hlavní je že to můžu vrátit když to koupím na internetu a nebudu to chtít a od chytapust to přijde rychle a dá se snima mluvit. tak to skusím. jinak koukám po akcích a co oni dělaj to je pěkný, jen by to mohlo být blíž že by si tam člověk zajel a omakal to co chce.

          Nkožich007 - Profil | Pá 11.11.2011 8:30:22

          tak kam a sčím se chystáte na víkend? já skusím jednu menší svazovku tady kousek od Mostu a beru sebou koule od mikbaits a nikla a samo že peletky halibutky co kdybych je náhodou potřeboval a taky na zakrmení místa :)) doufám že budou kousat, potřeboval bych si letos chytnout větší rybu než 55cm tak snad se to povede a já sem hodím nějakou fotku :)) tak doufám že nás bude dost a přibudou zde nějaké příspěvky

            NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 21:22:22

            Dekuji za pokec a zatim dobrou noc :-))))

              Nkožich007 - Profil | Čt 10.11.2011 21:13:25

              Gabca >> dobrá tedy a co i jiné společnosti, máš s nima nějakou skušenost ( třeba LK baits, mikbaits, chyťapusť, nikl a tp) ukaž se!!

                NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 21:09:57

                kožich007 >> to v kazdem pripade :-))) nasi zahranicni testeri na to ted nachytali mezi 44-46 pfund a nasi testeri se mohou tesit koncem ledna. :-)))) jinak nasi zakaznici v ceske republice uz ted zasilaji objednavky od te doby co o novych Krill produktech slyseli :-))))

                  Nkožich007 - Profil | Čt 10.11.2011 20:51:52

                  Gabca >> no tak to potom hned skouknem :)) je potřeba skoušet pořád něco novéheo :))

                    NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 20:49:57

                    kožich007 >> tentokrat bude u predstavovani novych produktu i sam vyrobce Christian Heymanns, ale zadny strach, brzy se to objevi i na nasem webu :-))

                      Nkožich007 - Profil | Čt 10.11.2011 20:45:42

                      Gabca >> hmm tak tam asi nebudu :((( no musím si to pak třeba někde sehnat

                        NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 20:42:51

                        kožich007 >> ano, uz jsme dokrafali :-)))) absolutni novinka,o ktere jsme nedavno mluvili, je Krill.U nas se muzete tesit na prvni predstaveni techto produktu 14.ledna 2012 v Praze na Kapri Pohode :-))))

                          Nkožich007 - Profil | Čt 10.11.2011 20:36:27

                          borecrybář >> hele klidně ho kup už sem ti to psal, cena je dobrá a pokud začínáš tak se ti to bude určitě hodit, při této ceně jistě není problém a oskoušíš jak se ti to bude hodit!!! je to dobrá cena!! jinak se dá taky sehnat komplet celá výbava za bratru pár korun (máš tam pruty, navi, stojan, pípáky a tp) projeď weby a určo něco najdeš!! osobně s tímto stojanem skušenost nemám, ale jrc není špatná firma!

                            Nkožich007 - Profil | Čt 10.11.2011 20:33:16

                            tak co už je dokrafáno a domluveno? mohli bychom se vrátit k nástrahám na háček ať již pelety či boilies a třeba i úspěchy co se na co chytlo!!

                              Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 17:36:16

                              Gabca >> No holka pořád čekám že se vyjádří co a jak a prdlačku to bylo keců a zkutek utek to jsou teda chlapi:-))

                                NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 17:32:11

                                yvana >> nebo jen tu vodu ????? ... a vubec, nejdriv plno bla...bla...a ted se radeji schoval zeeeee???? :-))))))

                                  Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 17:22:54

                                  Gabca >> Holka koukám že si budeme rozumět:-))

                                    NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 17:04:17

                                    yvana >> ja a veceriiiiiiii .... no toto !!!!! ..... vodu a suchej chleba na nej :-))))))

                                      Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 16:51:22

                                      Gabca >> Jen se neboj že nevím i mi došlo Gačooooooo!!!!!!!!Dej mu do čenichu ne večeři:-))

                                        NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 16:42:29

                                        yvana >> Yvanko.....ja preci neeeeeeeee !!!!!!!