Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Mirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 11:40:46

kožich007 >> Kdyz budes sedet u PC tak nic nechytis:-)))

    Gabca - Profil | Čt 10.11.2011 11:40:11

    yvana >> jj. Proto posila ty mlaskave pusinky ...:-)))) a kdo je ten jiny favorit????

      kožich007 - Profil | Čt 10.11.2011 11:38:58

      yvana >> tak to jo:) taky bych někam zajel na delší dobu, teď mám s čím chytat:)

        Mirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 11:33:51

        yvana >> Ha ha ha tak tomu neverim uz v pul devaty rano bude cist prvni ubrus:-))))

          yvana - Profil | Čt 10.11.2011 11:32:17

          Gabca >> Tak Gabčo on nejede můj favorit poušťák prý Mirek je pěkně ukecanej hejl:-))

            yvana - Profil | Čt 10.11.2011 11:31:21

            kožich007 >> Tak to je krásně napsaný synku děcka:-)No však se domlouváme na rybářskou výstavu tak jsme pořád u ryb:-)
            Chytat budeme po cestě policajty sbírat bodíčky:-))

              Gabca - Profil | Čt 10.11.2011 11:24:23

              Mirek.V. >> pozde !! Ted to musis zmenit, dnes je na to spravny den :-))))))

                kožich007 - Profil | Čt 10.11.2011 11:21:05

                yvana >> ahoj děcka aspoň písněte na co budete chytat a tp třeba by se to mazi řečí hodilo díky!

                  yvana - Profil | Čt 10.11.2011 11:12:05

                  Mirek.V. >> no tak Gabča píše že jsi neškodný a já ji věřím tak klidně můžeš vyrazit dřív:-)

                    Gabca - Profil | Čt 10.11.2011 11:07:02

                    yvana >> o den ???? Ja nyt Mirkem, tak at vyjede uz dnes :-)))))))

                      Gabca - Profil | Čt 10.11.2011 11:05:42

                      yvana >> no yvanko do te Prahy :-)))))

                        Mirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 11:02:29

                        yvana >> se bojiiiim:-)))

                          Gabca - Profil | Čt 10.11.2011 11:02:12

                          Mirek.V. >> nebude :-)))) ty v tvych letech uz moc skodnej nejsi :-)))))

                            yvana - Profil | Čt 10.11.2011 11:01:14

                            Gabca >> No a jako kam?

                              yvana - Profil | Čt 10.11.2011 11:00:47

                              Mirek.V. >> Nebudu se bát já dobře naviguju tak že radši vyjeď o den dřív to vezmeme pěkně ze široka:-)

                                borecrybář - Profil | Čt 10.11.2011 10:57:19

                                yvana >> no ten od jrc co maj na chytapust.cz v akci i s pípákama. tak sem se ptal jestli ho někdo zná a jestli ho mám koupit?

                                  Gabca - Profil | Čt 10.11.2011 10:57:06

                                  borecrybář >> jake hadani ??? :-))))) pis co potrebujes :-)))) to je mezipostuchovani :-)))))))

                                    Gabca - Profil | Čt 10.11.2011 10:55:40

                                    yvana >> ti rikam, pijed se mnou , co s chlapama !!!

                                      Gabca - Profil | Čt 10.11.2011 10:54:44

                                      yvana >> tak to bud rada, ze je jenom posilal :-)))))

                                        Mirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 10:51:43

                                        yvana >> No jo ale me vzali ridicak pro totalni slepotu nebudes se bat:-))))))