Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 10:51:07

borecrybář >> Tady se nehádáme tady kujeme pikle:-)
Jaký stojánek musíš to napsat to víš to už je promlčený:-)

    Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 10:49:58

    Mirek.V. >> Ty taky nekecánkuj s toho se nevyvlíkneš a tím pojedu radši na dvě výstavy ten odvoz si nenechám utéct:-))

      NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 10:48:27

      yvana >> Poustak:-))))

        Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 10:46:59

        Mirek.V. >> Jo??????????????a kdo posílal ty mlaskavý pusinky?:-)))))))

          Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 10:46:29

          Gabca >> No tak moc dík když bude nejhůř náplast vozíš tak mu přelepíme pusu ať trpí když to slibuje:-)

            NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 10:43:56

            yvana >> yvanko to nevadi :-))))) volant je tvuj :-)))) a na nejake skemrani o cigo se nebude brat ohled !!!!! at trpiiiiii:-))))))))

              NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 10:42:44

              Gabca >> Se tu domlouvate zbytecne, nekourim, nepiju a zeny zdravim jen pres ulici:-))))))))

                NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 10:40:26

                Mirek.V. >> ha...ha :-))))) jen na sebe dej vedet :-))))

                  Nborecrybář - Profil | Čt 10.11.2011 10:40:23

                  koukám že tady se lidi hádaj a nebo kujou nějakou rybařinu a nikdo nic neřekne. co k tomu stojánku tada pokud se tady na to můžu zeptat a nebude to jako reklama a nebo mimo téma?

                    Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 10:40:08

                    Gabca >> Jo dobře písknu a Mirka necháme otočit pěkně okolo točny myslím divadla a samo že bez cíga ale holka potom asi budu muset sednout za volant já bude mít absťák:-))

                      NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 10:35:16

                      Gabca >> Odhod mriz od sklepa abych mohl prijit domu nepozorovane:-))))

                        NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 10:33:09

                        Mirek.V. >> rikam Murnau by bylo to lepsi misto pro tebe :-)))))) .... Tym tech nejlepsich lekaru bude mit o tebe vazne obavy, az se po 16-cti hodinove operaci probudis na jednotce intenzivni pece, zato ze slibujes :-))))))

                          NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 10:27:19

                          yvana >> no kdyby jsi si to rozmyslela, tak piskni :-)))) Pisek by zrejme nebyla takova zajizdka :-))))) ..... a nechame Mirka otocit jeste Bratislavu, aby si pamatoval, ze nema zbytecne slibovat zeeeee???? .... jo a to vse bez jedne cigarety, a pokud je me znamo, tak je silny kurak :-))))))

                            NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 10:19:53

                            Gabca >> Dneska maji ty liny kuze betriebsversammlung:-))

                              Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 10:19:22

                              Gabca >> Gabčo znám to víc nakecají než udělají.Jsi moc hodná ale já chci jet na výstavu jinak bydlím 15km od Písku:-))

                                NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 10:14:45

                                Mirek.V. >> tak to bud rad, ze cekas u manu a ne v Murnau (Unfallklinik) :-))))

                                  NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 10:09:16

                                  yvana >> ahoj yvanko, znam ..... bla...bla...bla a pak to vidis sama !!!! Kde bydlis v tech jiznich cechach ja te vezmu sebou, kdyz to nebude zajizdka 1000 km :-))))

                                    Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 10:06:06

                                    Mirek.V. >> Tak jestli se za pár lidí stydím tak za Venouška určitě ne.

                                      Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 10:05:25

                                      Gabca >> Ahoj Gabčo znáš ty kecičky chlapů ne?:-)
                                      A potom zkutek utek:-)

                                        NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 10:00:22

                                        Gabca >> Neeeeeee dneska jsem beifahrer:-))))) cekame uz 2 h v Mannu nez nas vylozi:-)))