Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 9:58:53

yvana >> Preci by jsi se za Papoucha nestydela sice na pohode brzy usina ale jinak je fajn:-)))

    NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 9:58:17

    Mirek.V. >> mam :-)))) jeden sedi zrovna za volantem :-))))

      NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 9:55:04

      Gabca >> Nemas pacienty:-))))

        Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 9:48:34

        Mirek.V. >> No tak nemusel jsi sem dávat celý nick stačilo napsat jenom začáteční písmeno kecánku:-))

          NGabca - Profil | Čt 10.11.2011 9:40:08

          Mirek.V. >> kdyz uz jsi ji to slibil, tak by jsi mel drzet slovo :-))))

            NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 9:38:51

            yvana >> Ja vim ale uz jinej nebudu:-))))

              Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 9:37:54

              Mirek.V. >> Taky musíš všechno vykecat to je hrozný:-)))

                NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 9:29:13

                yvana >> Ti neverim jedes za Poustakem ale ten bude i tady:-)))))

                  Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 9:27:57

                  Mirek.V. >> No tak co kecáš že by jsi mě vzal ach jo:-)))Já stejně pojedu tam kde bude Karlík:-)

                    NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 9:25:31

                    yvana >> To prave nemuzu pojedu s pritelkyni, s velkym sefem a jeho zenou dostal bych do cenichu:-))) ale urcite z tvyho smeru lidi pojedou:-))

                      Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 9:21:45

                      Mirek.V. >> No jsi hodný tak to by jsi musel udělat okružní cestu a vzít to přez Jižní Čechy:-)

                        NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 9:11:16

                        yvana >> Ja bych te klidne vzal ale pojedu uz v patek dopoledne z Mnichova:-)))

                          Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 9:07:50

                          Mirek.V. >> No tak tady jde o to kdo mě tam vezme a od toho se všechno odvíjí.

                            NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 9:04:04

                            yvana >> Tady je to vic osobni pri pivku a dobrym jidle:-)))

                              Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 9:02:19

                              Mirek.V. >> Jo moc dík tak tady asi nebudu já bych ráda na jednu výstavu jela a užila si to:-)

                                Nkožich007 - Profil | Čt 10.11.2011 8:59:54

                                Kujavan >> jak píše fbc dej něco na pva a šlehni to tam, já si když potřebuju přikrmuju raketou a nebo "katapultem" a je to. jako nástrahu používám malé peletky (na delší dobu i větší) a nebo jen nadrtím pelety. Když jdu s federem tak kromě toho ještě používám nadrcené a namočené peletky do krmítka s kouskem krmítkovky a je to!

                                  NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 8:59:04

                                  yvana >> V pravo pod diskuzema najdes okno s nejblizsimi akcemi stoji tam sraz kapri pohody:-)) staci jen rozkliknout a vis vse:-)) na vystavu nejedu ani na jednu jelikoz jsou zbytecne dlouhe az se budou poradat denni prodejni vystavy jako tady budu videt na vsech:-)))

                                    Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 8:54:26

                                    Mirek.V. >> Moment vím že jsou dvě výstavy budete tam vystavovat?Tak jestli jedete na tu novou nebo na jakou?

                                    edit:mě budeš stačit bohatě ty:-)

                                      NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 8:52:58

                                      yvana >> Ja jedu 14.1. na sraz Kapri Pohody predstavit vsechny novinky a privezu nejvyssiho bosse sebou:-)))

                                        Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 8:51:10

                                        Mirek.V. >> No s tím počítej že tam budu ale nevím na jakou jedeš ty.