Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 8:39:32

yvana >> Musis vyrazit v lednu do Praglu:-)))

    Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 8:27:42

    Mirek.V. >> oooooooooo:(((((((((((((((((((

      NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 8:13:18

      yvana >> Privezu je az na kapri pohodu tam budou v tombole:-)))

        Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 8:04:38

        Mirek.V. >> Konkurence určo nespí a když usne tak se hrůzou budí celý spocený.Tak máš obálku dej tam pelety a já to testnu tady na Orlasu když budou to brát tady tak už všude:-))

          NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 7:35:11

          yvana >> Jo to vis kazdymu se nezavdecis:-))) a konkurence taky nespi:-))) v lednu vyjede nova rada Krill Black Pepper i s peletama a co s tim dokazujou testeri tady....jen cumim uz jsem to mel taky v ruce jeste v zacatku vyvoje a nemuzu se dockat az to da boss do prodeje:-))

            Nyvana - Profil | Čt 10.11.2011 7:30:35

            Mirek.V. >> Tak nevím zlato já doufám,že můj čas ještě nenastal:-)) že si na zimu nasysluju hodně pelet od pusťáků ( v překladu Chyť a pusť) potom jiné druhy a ingredience všechno potom dám přiměřeně,přiměřeně a to by v tm byl čert aby se něco nelapla.Koukala jsem že kluci od tebe taky pěkně bodujou-
            Tak nevím jestli to nebyla fáma,že to tvoje boilis je tak silný,že musíš každý měsíc mít jiný testery:-)))

              NMirek.V. - Profil | Čt 10.11.2011 6:35:20

              yvana >> Nazdar vydro z Orliku:-))) naopak ted nastava muj cas:-)) v zime berou jen velky:-))

                Nfbc - Profil | St 9.11.2011 23:22:21

                Kujavan >> Kludne pár kusov peliet na pva nit a ako návnadu bud plávajúcu umelú kukuričku alebo malú fluo-popku.Všetko je najlepšie niečím silno nadipovať a zvýrazniť,ale to už sa opakujem-prečítaj si moje príspevky v tejto diskusii.Ahoj.

                  NKujavan - Profil | St 9.11.2011 23:01:01

                  ještě mám jeden dotaz ..jaké používáte návnady k těm peletkám....dáváte jen pár kusů na pva nit?? nic víc ??

                    Nfbc - Profil | St 9.11.2011 22:09:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    kožich007 >> V lekárni zoženieš klasický čistý lieh.Odlej do uzatváratelnej nádoby a pridaj k tomu niakú lubovolnú zložku,bud sypkú ako čierne korenie,cesnak atd. alebo kludne nejaký olej,omáčku,ovocnú štavu...podla lubovôle alebo arómu podla zakúpeného boilies.Vo fantázii sa medze nekladú.
                    Boilies ktorý chceš použiť-bud mierne orež do tvaru kocky alebo 2x na kríž prepichni boiliesovou ihlou.Potom ich takto upravené ponor do pripraveného dipu-cez orezanú časť alebo prepichnuté dierky budú nasávať dip a vo vode lepšie pracovať.Ja si takto upravujem na zimu fluo-popky a chytačky a nemôžem si sťažovať,no a chytám výlučne len na zväzových vodách.Hodne zdaru.

                      Nyvana - Profil | St 9.11.2011 20:38:27

                      Mirek.V. >> Ahoj co ty tady?:-)Já myslela že už jste někde zazimovaný:-)
                      Ale pletla jsem se už je vám sever malý?:-)

                        Nkožich007 - Profil | St 9.11.2011 14:09:27

                        zztop >> dík lépe bych to nenapsal :)) sice reklamu nikomu opravdu nedělám a nakupuji to co chci a kde chci. rozhodující je pro mne cena a kvalita, pokud někdo má kvalitní věci za rozumně prachy tak tam klidně nakoupím :))

                          Nzztop - Profil | St 9.11.2011 13:57:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          kožich007 - >> No já nevím že se tady tak handrkujete.At otevřu jakýkoliv časák nebo si zapnu MRK tak všude reklama! Takže i kdyby tady kožich nějakou reklamu tropil tak mně je to vážně ůplně u prd.ele. A to že kučera ku..rví ceny? No tak to jsem jen rád konkurence je zdravá věc! Nevím co by prodejci chtěli koupit od cestáka boilies za 120 a na prodejně ho nabízet za 500 Jak tomu je tady u nás v ostravě? smýčí se tady věci z polska a pak se to tady střílí za nehorázné sumy. AT ŽIJE ESHOP CHYT A PUST!!

                            Nkožich007 - Profil | St 9.11.2011 11:23:03

                            Martin Matuš >> díkl za info kouknu se tam!

                              NMirek.V. - Profil | St 9.11.2011 11:22:07

                              Martin Matuš >> Pro kamose udelam vsechno:-)))

                                NMartin Matuš - Profil | St 9.11.2011 11:17:14

                                Mirek.V. >> taky všechno vykecáš :-)

                                  NMartin Matuš - Profil | St 9.11.2011 11:16:34

                                  kožich007 >> Orthodox carp vlastní kamarád ze slovenska a vyrábějí krmení. Stačí se mrknout na orthodoxcarp.sk

                                    NMirek.V. - Profil | St 9.11.2011 11:08:18

                                    kožich007 >> Ty neznas Orthodox.........nedavno s nim zakrmili na severu a koule pustily tolik plynu ze se tam potopil clun i s bagrem:-)))))))

                                      Nkožich007 - Profil | St 9.11.2011 11:04:40

                                      Martin Matuš >> o solaru jsem jen slyšel ale o tom orthodox carp ne. můžeš to nějak doplnit?
                                      neřeš tady prosím tě nějakou reklamu, každej na to máme jinej názor.

                                        NMartin Matuš - Profil | St 9.11.2011 11:02:54

                                        kožich007 >> nebám potřebu machrovat, z toho jsem vyrostl někdy kolem mých dvacetin.