Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nkožich007 - Profil | St 9.11.2011 11:02:16

Mirek.V. >> hmm to je škoda že nemůžeš ale tak mi klidně písni sz :))

    NMartin Matuš - Profil | St 9.11.2011 11:01:42

    kožich007 >> na pelety od Kučery nechytám a nikdy chytat nebudu, takže ti nemám s čím poradit. Chytám pouze na boilies - pokud chceš značky, tak je to Orthodox carp a Solar.

    Ty jsi tu reklamu dělal trošku líp skrytě, ale zeptat se po 26 stranách odpovědí na další zkušenosti je silný kafe, proto jsem nevydržel ti nenapsat.

      NMirek.V. - Profil | St 9.11.2011 11:01:06

      kožich007 >> Rad bych prispel ale jako prodejce a dovozce smim jen skadlit Martu:-))) on to ma mooooooc rad:-))) ale kdyz se ty na neco zeptas odpovedet smim:-)))

        Nkožich007 - Profil | St 9.11.2011 10:57:54

        Mirek.V. >> taky ničím jiným než nesmyslným rejpáním nepřispěl a tak jsem mu napsal ať zamachruje něčím k tomu o co zde jde. Ty klidně taky přidej nějaká infa o peletách a boilies, dipech a třeba i návazcích a tp pokud se ti tedy chce nenutím tě :) jako nenutím sem nikoho chodit a přispívat :))

          NMirek.V. - Profil | St 9.11.2011 10:54:31

          kožich007 >> To jsi si vybral toho pravyho na rady:-)) jo kdyby jsi chtel vedet kde maji nejlepsi cabajsky klobasy tak to ti odpovi Marta na jednicku:-))

            Nkožich007 - Profil | St 9.11.2011 10:51:13

            Martin Matuš >> mám za to že jsou zde jiné diskuze které se dají nazvat jasnou reklamou. O to se tady nesnažím rád si zde přečtu a věřím že i jiní o jakých koli nástrahách a návnadách od jakékoli společnosti a klidně budu rád když sem přispěješ svou troškou do toho aby tací jako já, kteří chytají na pelety teprve od loňska a boilies skouším teprv od letošního léta, dokázali zorientovat v tom kolik toho dnes je a co je podle lidí nejlepší.

              NMartin Matuš - Profil | St 9.11.2011 10:44:04

              kožich007 >> ale já se jen pozastavil nad tím, že ve tvém věku ti nestačí 26 stran odpovědí a udržuješ uměle otázku aby jsi dělal reklamu. Tím končím

                Nkožich007 - Profil | St 9.11.2011 10:39:31

                Martin Matuš >> normální otázka zda se ještě něco dozvím a nebo ne. nevím jaké máš skušenosti s panem Kučerou (ani kterého myslíš) ale to je tvoje věc a pokud zde chceš dělat problémy aby se diskuze kde se lidi nehádaj podělala tak to je tvůj problém. lidi co mně znají vědí jakej jsem a tak ti nemusím nic říkat. tvoje mentalita je jen taková jaká je a s tím nikdo nic neudělá.
                jen ti řeknu že rejpala jako si ty zde nepotřebuji. buď přidej nějakou plodnou odpověď a nebo si jdi prudit jinam. klidně zde napiš proč je co pro tebe top a je mi jedno jaká je to firma a dej nám pádné odpovědi a nemáme problém!

                  NMartin Matuš - Profil | St 9.11.2011 10:29:28

                  kožich007 >> jasně, dá se ti to uvěřit. Po tom, co tu máš 26 stran odpovědí napíšeš:

                  kožich007 - Ÿ Út 8.11.2011 18:06:43
                  tak co nikdo nic?

                  kožich007 - Ÿ Út 8.11.2011 10:42:16
                  tak jak vám to kouše na pelety od chyť a pusť?? máte nějaké zkušenosti s tímto shopem??

                  kožich007 - Ÿ Po 7.11.2011 14:50:22
                  .......... ještě nějaké skušenosti?


                  Bych se divil, kdyby jsi neměl slevy, Kučera kur.ví ceny skoro u každýho výrobce

                    Nkožich007 - Profil | St 9.11.2011 10:15:37

                    Martin Matuš >> pokud bych to jak ty říkáš dělal pro reklamu tak bych to asi nedělal tady, ale pkud máš za to že jsem jejich pokusnej králík tak si mysli co chceš. já chci zjistit jen jak to komu na ně jde a pokud sis prošell celou diskuzi tak si zjistil že se nebráním ani jiným značkám a klidně si je koupím. zde jsem se jen chtěl vlastně podělit o skušenosti s čímkoli.
                    jinak testr opravdu nejsem a nemám ani slevy!!

                      NMartin Matuš - Profil | St 9.11.2011 10:08:22

                      Mirek.V. >> ty se nesměj, na tebe taky dojde :-)

                        NMartin Matuš - Profil | St 9.11.2011 10:07:47

                        kožich007 >> čeho je člověk schopný za pár pelet mě neustále udivuje, v tvém případě o to víc, že jsi už dost starý na to, aby jsi si na ně vydělal a nemusel jsi dělat rádoby reklamu

                          NKujavan - Profil | St 9.11.2011 9:45:48

                          zztop >> jj ..taky sedím na prdeli :( .....ještě týden a huráááááááá na ně :)

                          poslední možnost je , že pojedeš na Hartu....ale tam je lidí jak na Václavaku :/

                            Nkožich007 - Profil | St 9.11.2011 9:20:11

                            Ondra (tloušťák) >> a proč máš nějakou negativní skušenost? tak sem sní ať víme co jo a co ne!! já s nima mám zatím dobrou skušenost!

                              NMirek.V. - Profil | St 9.11.2011 9:18:54

                              Martin Matuš >> :-)))))))))))))))))))))))

                                Nkožich007 - Profil | St 9.11.2011 9:15:21

                                Martin Matuš >> nechápu???pokud se ti nechce kecat o těchto záležitostech tak si to dej do ignorovaných a nechoď sem!

                                  NMartin Matuš - Profil | St 9.11.2011 8:19:55

                                  kožich007 >> jak dlouho musíš udržovat tuhle otázku ?

                                    NOndra (tloušťák) - Profil | St 9.11.2011 7:45:54

                                    Já myslím, že od chyť a pusť nemůže bát nikdy nic dobrýho ... :)

                                      Nkožich007 - Profil | St 9.11.2011 7:33:08

                                      zztop >> tak to není tak daleko a pak se do toho pustíš a něco určitě čapneš!!! dej vědět na co ti to tam kouše a jak to jde!! jinak pěknej kapřík

                                        Nkožich007 - Profil | St 9.11.2011 7:32:12

                                        Tavris29 >> neboj v sobotu pojedu někam na ryby a skusím to. jen musím ještě učinit rozhodnutí kam pojedu, revírů je tady dostatek, ale aby se chtělo rybám kousat to nevím. foťák vemu sebou a třeba se nějaká ryba bude chtít fotit :))