Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nzztop - Profil | St 9.11.2011 6:33:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

kožich007 - >> Ani nevíte jak vám kluci závidím.U nás na sev. moravě jsou ted kapři díky nesmyslnému zákazu hájení až do 15 listopadu. Tak sedím doma a jen vám můžu tiše závidět.Já už musím asi počkat na jaro :-(

    NTavris29 - Profil | Út 8.11.2011 20:13:30

    kožich007 >> Tak at se daří,dej pak vědět:o)

      Nkožich007 - Profil | Út 8.11.2011 20:11:13

      Tavris29 >> tak včera objednávka a dnes je to doma boilies expres od mikbaits pomeranč, banán a halibut, monster krab a k tomu dvě tiky tak bude o víkendu co skoušet! ta rychlost se mi u chyt a pustáků fakt líbí!!

        Nkožich007 - Profil | Út 8.11.2011 18:06:43

        tak co nikdo nic?

          Nkožich007 - Profil | Út 8.11.2011 14:13:22

          borecrybář >> pokud se ti líbí tak ho prostě kup, ale nejdříve si zjisti kolikrát ho použiješ. cena je hezká a to JRC není špatné a když k tomu daji i hlásiče. no rozhodnutí je na tobě!

            Nkožich007 - Profil | Út 8.11.2011 13:25:04

            Tavris29 >> jj o tompomeranči jsem toho zaslechl už hodně a taky dnes dorazí.s tou vanilkou popřemejšlím, je fakt že ta vanilka hezky voní a je sladká a pokud je to s tím alkoholem tak by to nemusel být vůbec špatné!

              NTavris29 - Profil | Út 8.11.2011 13:19:22

              kožich007 >> Za sebe ti můžu doporučit tu ledovou vanilku,ta mě nikdy nezklamala. Super je,že si na vyzkoušení můžeš koupit třeba jen 250g koulí. Určitě bych se nebál olihně od Mikbaits,půlnočního pomeranče....V tvém případě rozhodně něco hotně atraktivního

                Nborecrybář - Profil | Út 8.11.2011 13:17:05

                kožich007 >> no chtěl bych jrc xlite europod a prodávají ho s hlásičema v akci za 1990 to je docela pěkné ne? a klidně bych si asi skusil přiobjednat i nějaké to boilí jak tady píšete, něco na alkoholu a něco na sladko abych toho měl víc na výběr

                  Nkožich007 - Profil | Út 8.11.2011 13:13:18

                  borecrybář >> pak hoď fota jak s nima dopadneš!!
                  jinak co se týká stojanu je to asi trochu jinak a podle chuti toho kterého soudruha :)) já mám obojí tedy zavrtávačky a i stojan kterej v podstatě nepoužívám, ale pokud bych jel někam kde nezapíchnu vidle tak je to fakt dobrej pomocník. asi na to bude hodně názorů! co bys chtěl za stojan?

                    Nkožich007 - Profil | Út 8.11.2011 13:11:24

                    Tavris29 >> no právě naházet tam množství toho drahého bych musel být milionář:) já bohužel většinou jedu jen na jeden den a tak potřebuju něco rychlého, ale určitě se k tomu probojuju a nějak to dopadne!! dík za info určitě se to bude hodit. jinak koukal jsem kde to jen jde, ale chce to prostě asi štěstí a dobrou ruku při výběru :))

                      Nborecrybář - Profil | Út 8.11.2011 13:07:12

                      tak a mám to oblečení od JRC a je to fakt pecka a ještě ty pelety tak jsem na to zvědav jak to bude s záběrama. jinak dík moc !!
                      ještě takovej dotaz je lepší si koupit stojan na pruty a nebo stačej jen vidličky? musím si napsat ježíškovi a tak přemejšlím ještě o stojanu. je to taky v akci ale nevím zda to má smysl?

                        NTavris29 - Profil | Út 8.11.2011 13:04:31

                        kožich007 >> Chytej na atraktivní koule a krm Václavíkem,nejlépe olihní. Václavík je levnej a neni to úplně nejhorší. Já chytám na LK Baits,mám něco od Mikbaits. Příští rok chci vyzkoušet SK30 od starbaits....Je hodně kvalitních věcí,mrkni na nějaký diskuze a z toho si něco vyber. U mě je základ to,že jezdím většinou minimálně na 3dny. Jak přijedu,nakobruju cca 2kg levných koulí na místo určené:o) a chytám na kvalitní koule. Určitě by bylo lepší krmit tím,na co chytáš,ale to bych se nedoplatil

                          Nkožich007 - Profil | Út 8.11.2011 12:45:55

                          Kujavan >> jo jsem rád když někomu můžu poradit!!

                            Nkožich007 - Profil | Út 8.11.2011 12:45:27

                            Tavris29 >> tak to jsi na tom dobře. já zatím nej 63 ale letos vše kolem 40-55cm jinak nic většího a moc se jim ani nechce žrát. jezdím taky na svazovku, tedy kromě staňkova.

                              NKujavan - Profil | Út 8.11.2011 12:19:25

                              kožich007 >> aha super , o tom jsem nevěděl..... díkas moc

                                NTavris29 - Profil | Út 8.11.2011 11:54:46

                                kožich007 >> Není se čím chlubit. Ryb nachytám hodně,ale všechno od 55cm do 70cm. Ale mě to stačí:o) Letos největší 70cm lysec kolem 9kg. Jezdím jen na svazovku

                                  Nkožich007 - Profil | Út 8.11.2011 11:52:47

                                  Tavris29 >> jj tobě taky a pochlub se nějakou fotkou jak ti to funguje :))

                                    NTavris29 - Profil | Út 8.11.2011 11:45:35

                                    kožich007 >> No,tak at ti to jezdí.o) Treba to fungovat bude,kdo vi:o) Drive jsem nakladal hrach do rumu a jezdilo to,tak proc by to nefachcilo u kouli?:o) Uvidis...

                                      Nkožich007 - Profil | Út 8.11.2011 11:43:14

                                      Tavris29 >> já jsem boilies začal tak nějak trochu skoušet letos, ale chci tomu dát víc a tak spekuluji nad tím co jim tam hodím, hlavní je zkoušet. skusím nějakou kouli namočit do alkoholu a pak poreferuji jak to šlo a nebo ne a třeba to bude dobrej pokus!!!
                                      já od nich mini koule nemám, no příští objednávka to jistí!

                                        NTavris29 - Profil | Út 8.11.2011 11:36:47

                                        kožich007 >> Všechny mini koule od LK jsou na alkoholové bázi