Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

kožich007 - Profil | Út 8.11.2011 11:36:46

Kujavan >> jo dělají se kroužka ale i jakoby vlasovka koukni tady http://www.chytapust.cz/extra-carp-silikonovy-adapt​er-vlas-24ks/d-72388/
dá se to koupit snad všude

    Kujavan - Profil | Út 8.11.2011 11:31:28

    kožich007 >> silikonové nastavce ? máš na mysli co? ty kroužky

      Tavris29 - Profil | Út 8.11.2011 11:30:45

      kožich007 >> To nevím,to jsem nezkoušel.o) Taky chytám na LK, vsadil bych na jejich mini boilies ledová vanilka.

        kožich007 - Profil | Út 8.11.2011 11:27:52

        Tavris29 >> no objednal jsem si průměr 12mm koule tak je skusím jak to dopadne a mohl bych je třeba skusit nadipovat slivovicí když už se s ní budu dipovat sám :)). Myslíš že když něco na ovocné bázy naložím na chvilku do alkoholu tak to bude fungovat?

          kožich007 - Profil | Út 8.11.2011 11:26:16

          Kujavan >> to je lepší mít po čem sáhnout, já mám doma pelety halibutky, robunredky a csl a koule od LK nutric acid a kaviar&fruits a dnes by mně měli přijít ty kulaté mix a k tomu od mika tak jsem zvědav jak to půjde. Jinak bych se nebál a klidně si nech staré návazce a kup jen ty silikonové nástavce taky jsem je používal a šlo to v poho nechtělo se mi to převazovat :))

            Tavris29 - Profil | Út 8.11.2011 11:10:04

            kožich007 >> Ted bych pouzil koule na alkoholové bázi,v menších průměrech

              Kujavan - Profil | Út 8.11.2011 11:06:26

              kožich007 >> redky a halibut ....tak uvidíme..ještě musím dokoupit vše potřebné k teto technice, ale to už koupim v Mošnově :)

              ještě dokoupím asi něco od Nikla....at je s čeho vybírat

                kožich007 - Profil | Út 8.11.2011 10:42:16

                tak jak vám to kouše na pelety od chyť a pusť?? máte nějaké zkušenosti s tímto shopem??

                  kožich007 - Profil | Út 8.11.2011 8:25:10

                  Kocháč >> takže nějakou obalovačku s ostrou kořeněnou příchutí a pokud možno s alkoholem by mohlo klapnout? skusím něco udělat a snad mi to klapne. dík za informace

                    Kocháč - Profil | Út 8.11.2011 6:12:20

                    kožich007 >> podle ,mě nejde ani tak o příchutě jako spíš o nosič esence a strukturu nástrahy. Nesouhlasím s tím, že jsou do studené vody lepší ovocné příchutě, je to spíš stokrát opákovaná lež, co se už stala pravdou. Do studené vody preferuji atraktivní nástrahy obalené těstem či silně nadipované v ostrých esencích na alkoholovém základě nebo mixu esencí. A jesti věříš tomu zažitému tak dobrá je moruše, ananas,....atd. Pro mě je v tomto období nástraha jen nosič něčeho navíc.

                      fbc - Profil | Po 7.11.2011 22:19:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      kožich007 >> Nazdar,síce to nieje otázka na mna ale nemám čo robiť tak sa zapojím.
                      U nás má teraz voda tak 8-9stupnov celzia.Do takejto vody sú dobré boilies na Ethyl-alkoholovom základe(esencia).Napríklad fi.nutrabaits vyrába svoje arómy a boiliesy na tomto základe.Ale aj veľa českých výrobcov má boilies do studenej vody-to je základ a na to sa treba zamerať.Osobne v tejto dobe preferujem ovocné boilies-Jahoda,Brusinka a pod.Pelety sú dobré CSL,ale kludne aj red fish alebo halibut-len ich treba upraviť a to tak že chvílu pred lovom ich nechať namočené vo vode z rybníka s trochou TP,CSL alebo len obyč.olej nech zmäknú a vypijú to.Potom dostatočne rýchle pracujú.Výborne fungujú v tomto období aj fluo-popky-silne dipované v EA-aróme.Prikladám foto z 9-stupnovej vody,chytený na Jahodu vlastnej výroby na EA-základe od fi.Nutra.

                        kožich007 - Profil | Po 7.11.2011 21:02:50

                        Kocháč >> jaké boilies a nebo příchutě pelet bys doporučil na toto období?

                          Kocháč - Profil | Po 7.11.2011 20:42:24

                          Tomajo >> tuny

                            Tomajo - Profil | Po 7.11.2011 20:37:30

                            klobas >> těch tam asi bude dost :-)))

                              klobas - Profil | Po 7.11.2011 20:09:46

                              Kocháč >> Přesně tak jak říkáš :))

                                Kocháč - Profil | Po 7.11.2011 20:05:56

                                klobas >> takže vlasce metráky olov

                                  klobas - Profil | Po 7.11.2011 20:03:44

                                  Kocháč >> Čau ted sem tam měl poslední víkend službu a už se to bude odpouštět a budou se čistit břehy takže už se nechytá.

                                    Kocháč - Profil | Po 7.11.2011 19:58:46

                                    klobas >> zdarec, už to luboš zavřel nebo se ještě chytá?

                                      kožich007 - Profil | Po 7.11.2011 19:34:40

                                      klobas >> hmm další krasavec!!!

                                        klobas - Profil | Po 7.11.2011 16:01:38 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Kuličkové pelety maso/játra přelité tekutýma játrama a zasypaný játrovým extraktem, taky dobrá zbraň .-))