Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nkožich007 - Profil | Po 7.11.2011 15:09:09

klobas >> klidně se pochlub ať se máme na čem přiučit!!

    Nklobas - Profil | Po 7.11.2011 14:58:30

    kožich007 >> To je na asuánu. Skušenosti mam dobrý. .-)

      Nkožich007 - Profil | Po 7.11.2011 14:50:22

      klobas >> krasavec!! svazovka a nebo soukromák? ještě nějaké skušenosti?

        Nklobas - Profil | Po 7.11.2011 14:20:34 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Přídám kapříka na peletu Robin Red original carp s plovoucím boilie

          Nkožich007 - Profil | Po 7.11.2011 11:39:12

          Kujavan >> jaké jsi koupil? já jsem se rozhodl že skusím ještě teď něco od mika a objednám si od nich rovnou pelety už jich je nějak málo:))

            NKujavan - Profil | Po 7.11.2011 9:42:49

            kožich007 >> díky .....aaaa peletky už jsou doma :) počkám do odhájení a hurááá testovat :D

              Nkožich007 - Profil | Po 7.11.2011 8:23:20

              ahoj všem tak co jak vám to kousalo o víkendu?? nějaké úspěchy??

                Nkožich007 - Profil | Ne 6.11.2011 21:59:27

                Kujavan >> jinak klidně se zeptej a já pokud budu vědět tak ti odpovím s tím nemám problém a určitě se tady ukáže i někdo jinej kdo umí a ví!

                  Nkožich007 - Profil | Ne 6.11.2011 21:41:10

                  Kujavan >> na feeder chytám taky normálně s krmítkem a používám vlasové montáže jak s pletenkou tak s fluorkarbonem a mám dopředu připravené návazce různé délky a ty měním jak potřebuji. občas používám nadlehčovátko. jinak klidně si udělám i d montáž a nebo 360 jako na kaprařinu, je to normální položená. jen do krmítka si třeba nadrtím nějaké množství pelet a smíchám to s nějakou dobrou krmítkovkou. krmítka používám inline bruce system od semy. Když používám PVA tak nepoužívám krmítko ale normální inline olovo stejného systému jen ho přehodím a jednu bez krmítka. šňůrku používám tuto http://www.chytapust.cz/sufix-stealth-skin-20m/d-71​726/
                  tady je ten system bruce krmítko http://www.chytapust.cz/sema-krmitko-valcove-bruce-​60g/d-73723/
                  jinak od obloučku to dávám jak kdy někdy tak délku peletky a někdy dále. je to ve skoušení. jinak v podstatě jak to mají tady na fotce chyťáci

                    NKujavan - Profil | Ne 6.11.2011 21:27:00

                    kožich007 >>

                    hele a jak řešíš montáž ...chápu že pod háček ale co používáš, silon nebo šňuru ..jak daleko od obloučku ..jaké olovo.....atd

                    já chytám jen s krmítkem..tak nevím

                      Nkožich007 - Profil | Ne 6.11.2011 21:24:23

                      Kujavan >> no pokud si je bral od chyť a pusťáků a objednal si je dneska tak je máš nejspíš v úterý doma. Já budu objednávat zejtra a věřím že to tady v úterý mám jako na ppl :))) jinak se jich neboj je to kvalita za rozumnou cenu a krok dalším směrem a věřím že časem se dostaneš k boilies, ale na pelety nezanevřeš. já byl úplně v šoku jak 8mm halibutka fungovala na feeder když jsem je poprvé vytáhl k vodě, moooc pecka :: přeju ti aˇti to klapne stejně jako mně a dalším kteří zde již něco o nich napsali!!

                        NKujavan - Profil | Ne 6.11.2011 21:22:53

                        žalud???

                          Nrover - Profil | Ne 6.11.2011 21:21:15

                          kožich007 >>
                          Dneska kdyby byl na háčku žalud, tak byl úspěšný. Nádherné jízdy přes brzdu, ...kapříci jsou už "na fleku" u dna, je potřeba vědět, kam to hodit :-)

                            NKujavan - Profil | Ne 6.11.2011 21:20:06

                            kožich007 >> jj dám foto ..snad se něco podaří, bo jsem chytal jen na klasiku.....kuku...pečivo.....červy a mám letos 15 kapru vše okolo 50 ..nej 53 :( vše na feeder

                              Nkožich007 - Profil | Ne 6.11.2011 21:13:11

                              rover >> hlavní je že to jde a to je fajn. ale je docela pěknej!! tak to nám to tak hezky nešlo. jsem zvědav zda budu mít co fotit příští víkend na koule, ale pelety tam být musí na druhém prutu!!!!!

                                Nlasti555 - Profil | Ne 6.11.2011 21:05:37

                                kožich007 >> Tu Patentku nemusis vobec menit ...skvele funguje v chladnej vode lebo by som povedal ze je na tej sladsej baze . Sam na nu chytam a pekne kapriky som pochytal ale tak nad 10 kg som sa nedostal to je pravda :D Ale aj brusinka je velmi dobra do chladnej vody .

                                  Nrover - Profil | Ne 6.11.2011 21:02:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Jen info, pelety dnes velmi úspěšné, ...pár kapříků do 55cm, super zábava. Začátek na rohlíkáče, chyba ve výšce nade dnem, viz. foto, ...3 kapříci chyceni za koutek tlamky, holt chybička se občas vloudí :-)

                                    Nkožich007 - Profil | Ne 6.11.2011 20:55:22

                                    Branči >> lasti555 - 6.11.2011 20:51:06 >> no chci ten půlnoční pomeranč, patentku a klobásu, ale tu patentku možn změním na brusinku ta by teď mohla fungovat lépe. tak já budu chdit na ryby dokud to nezamrze, ptom mám doma několik starejch cajků který musím repásnout a pak už to bude rostáté a jde se na novo :))) neboj vím že se tomu musí bezmezně věřit jinak to nefunguje :)))))

                                      Nlasti555 - Profil | Ne 6.11.2011 20:51:06

                                      kožich007 >> Aha :D Ale tak :D ked ti to boilies nezafunguje na jednej vyprave tak to neznamena ze tie gule su zle alebo ze si si vybral zle :D :D nemozes to odsudzovat ...ake prichute si objednavas ? ...a napr tu na vychode Slovenska tu jazdi malokde a na Sirave uz vobec nie . Doamsa je spustena a rieky neviem ako :) ja mozno este vyrazim na kaprov na druhy vikend ale iba na noc zo soboty na nedelu . uvidim . A ake si to beries prichute ? :D hihi

                                        Nkožich007 - Profil | Ne 6.11.2011 20:45:28

                                        Branči >> lasti555 - 6.11.2011 20:37:23 >> nee to jsou trochu dost starší navijáky, více než 20 let :)) já co chci nové tak už je jasno tica scepter gf 9000 a je klid. zatím mám vše co potřebuju teda asi koupím na skoušku nějaké to kilko mikbaitsu a nějakou peletu na zimu a bude to.Asi to objednám vše najednou zejtra a nebo v úterý no a když to půjde dobře tak je to druhej den doma :))) jo to je výhoda chyť a pusťáků. nejspíš bych je hned vzal na procházku aby se trochu prvětrali, ale to záleží zda mi to přítelka dovolí má to být jako překvápko k vánocům :))))) já je potom klidně zabalím