Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nlasti555 - Profil | Ne 6.11.2011 20:37:23

kožich007 >> Aha a ake ti treba navijaky ? velkokapacitne alebo take mensie ?

    Nkožich007 - Profil | Ne 6.11.2011 20:34:26

    Branči >> lasti555 - 6.11.2011 20:22:48 >> no holt ne vžda se daří. já jezdím jak jen to jde, mám jen dva koníčky, rodinu a rybařinu a tak to musím vždy nějak sloučit. nejhorší je že v té rybařině do tho ještě mám retro rybolov a starý cajky který dávám dohromady. jo potřebuju ještě doplnit pár navijáčků a bude to :)))

      Nlasti555 - Profil | Ne 6.11.2011 20:22:48

      kožich007 >> a kedy najblizsie ides ?

        Nlasti555 - Profil | Ne 6.11.2011 20:10:08

        kožich007 >> treba treba ...takych tiez neznasam . Ja som bol skusit na 2ha rybnicku a skusal osm iba klasiku...jahodove krmivo s praskovym posilovacom Tutti Frutti a na hacik kukuricku . fukacky atd. ale tak sito nic dokonca nesli ani male karasy ktorych tam je velke mnozstvo a beru stale ale teraz fakt nic :) sposobili to asi tie krutejsie mrazy ale tak bol som na najhlbsej vode pri hradzi a aj tak nic neviem co to bolo . no musia byt aj take rybacky :D

          Nkožich007 - Profil | Ne 6.11.2011 20:04:31

          Branči >> lasti555 - 6.11.2011 16:15:29 >> tak sem byl na našem malém rybníčku cca 8ha, taky je zmasenej a to docela dost, ale občas se tam něco pěkného povede (masaři nemají výbavu). Dnes to ale bylo nic moc, jen jedno kapří miminko a to na halibutky, jinak na druhém prutu koule od krásy a taky nic. Kamarád to skoušel na kuku, chleba, burizon, medvědy a tp a vůbec ani cejn. Ale dnse jsem se tam docela pěkně vytočil, ten masař měl docela štěstí že byl na druhém břehu. Vytáhl kapříka kterej měl sotva míru (na tu dálku to neodhadnu ale podle velikosti podběráku), hodil ho do trávy a v klidu si pokecal s kamarádama , nahodil pruty a potom si šel najít šutr a pěkně tři rány aby to měl jisté, no dobrej kluk (děda kolem 55) no znám ho tam dlouho a patří mezi největší masařky, masí vše co jde. ale úříště až budu na hrázy tak si do něj rejpnu!!!!

            Nkožich007 - Profil | Ne 6.11.2011 19:59:15

            Kujavan >> jj doporučuji a klidně skus různé velikosti já se ani na kaprák nebojím dát třeba tři kousky 8mm halibutky a jede to!! pak dej foto jak si dopadl!!

              Nkožich007 - Profil | Ne 6.11.2011 19:57:46

              zztop >> ahoj tak to jsme na tom podobně, halibutky taky od loňska a hned mne dostalo jak to jde. Jinak já jich taky rád někomu pár půjčím a potom je zajímavé kolik z nich se ptá kde se to dá sehnat a tp :)) jinak myslím si že opravdu poměr cena a kvalita je pecka. dík za foto pěknej kousek. jen tak dál a klidně jěště něco přidej!!

                NKujavan - Profil | Ne 6.11.2011 19:38:05

                tak jsem si je objednal...jenom co nám skončí hájení tak je prubnu.......a dám vědět :)

                  Nzztop - Profil | Ne 6.11.2011 16:58:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  Těmto peletám věřím už druhým rokem a za sebe mužu říct že bych v žádném případě nemněnil!! kdysi jsem chytal na pelety od pelzerbaits 2,5 kg za 750 byly super tak mi ty prašule za ně ani tak nevadily. A potom jsem náhodou narazil na ešop chyt a pust a našel jsem tam ty robin redky ze zvědavosti koupil 1kg na zkoušku a nestačil se divit kolik krásných kapříků už mi nachytali. Letos jsem je sebou mněl na skaličce kolega nad nima ohrnoval nos protože co není od Nikla tak podle něho stojí za h,,ovno! No a když byl už druhý den bez záběru tak přišel somrovat a já se jen smál.Za mně jsou to velmi kvalitní a vydařené výrobky za skvělou cenu!!

                    Nlasti555 - Profil | Ne 6.11.2011 16:15:29

                    kožich007 >> No tak co bol si ? ako si dopadol ?

                      Nlasti555 - Profil | So 5.11.2011 22:02:31

                      kožich007 >> urcite tu budem ides na kapre alebo vlacit ? zajtra idem aj ja na maly rybnicek miestnej oganizacie je uz pomerne vychytany mesiarmi lae tak idem skusit maj sa :D

                        Nkožich007 - Profil | So 5.11.2011 22:00:07

                        Branči >> lasti555 - 5.11.2011 21:52:28 >> dobrej postřeh to si budu muset pamatovat!!
                        jdu chrnět zejtra ráno jedu na ryby tak se měj a zase večer zejtra!

                          Nlasti555 - Profil | So 5.11.2011 21:52:28

                          kožich007 >> Prichute si si vybral dokonale :D to je pravda :D A halibutky podla man nikde nesklamu.... :D .....a na Patentku chytaj len dovtedy dokedy nedostanes prvy zaber od Pleskaca....potom sa ich uz nezbavis ...Ja vecsinou kombinujem Patentku popku s 20-kou potapavou Fr.Klobasou a dipujem to asi 4 dni dopredu v dipe Fr.klobasa . Prvy zaber som mal od kapra na jednej vyprave . hned prvu noc druhy zaber az v nedelu rano od pleskaca a okamzite som menil tu 16-ku popku za 16-ku popku Fr.klobasu a dal to este asi na hodku nadipovat a do dvoch hodin som mal zaber o5 od kapra .

                            Nkožich007 - Profil | So 5.11.2011 21:46:07

                            Diutrius >> dobrej nápad!!

                              Nkožich007 - Profil | So 5.11.2011 21:45:24

                              Branči >> lasti555 - 5.11.2011 21:40:11 >> jo s tím tak nějak počítám, jedu na jaře vždy v květnu (máji) ale tam je to jiná voda, to co ti funguje jinde tam ne a naopak, ale halibutky tam nesklamali a to je dobře. já už mám tak nějak jasno skusím ty patentky, klobásu a ten pomeranč od mika a uvidíme. no skusím je už letos, vše se musí jet naplno a skoušet pořád :))

                                NDiutrius - Profil | So 5.11.2011 21:45:21

                                koupíš peletky pro jesetery ve zverimexu .tak zatim...

                                  Nlasti555 - Profil | So 5.11.2011 21:42:18

                                  Diutrius >> Mikropeletky tak sito RObin Red ?

                                    Nkožich007 - Profil | So 5.11.2011 21:41:57

                                    Diutrius >> koukám že se ti na ně daří, já mám zatím největší na halibutku 63 ze svazovky asi 8ha rybníčku kde nikdo takové kapry nečekal. ale bude tam asi ještě nějaké jiné prasátko, protože to občas něco veme a nedaří se to zastavit, ale veme to jen boilies a nebo peletu. já to měl na prutě mnohokrát a paní co tam chytá na pelety a boilies tak taky. občas to veme i rousňáky. přemejšleli jsme žo to bude asi nějakej sumejš, tak snad se povede.

                                      NDiutrius - Profil | So 5.11.2011 21:41:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      pelety obalené v mikropeletách ...............masakr!!!!

                                        Nlasti555 - Profil | So 5.11.2011 21:40:36

                                        Diutrius >> Krasny :)