Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nlasti555 - Profil | So 5.11.2011 21:40:11

kožich007 >> No ale ved ams dve udice na jednu daj mesovku (podla mna v lete zafunguje lepsie ) ale neviem kedy ides a na druhu mzes dat sladku alebo korenie . Kedy ides ? v lete v jari alebo jeseni ?

    NDiutrius - Profil | So 5.11.2011 21:37:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    94cm 17,5kg na robin red pelety

      Nkožich007 - Profil | So 5.11.2011 21:36:12

      Branči >> lasti555 - 5.11.2011 21:34:01 >> neboj to vím moc dobře, spíš mi jde o příchutě a tp jak sou s nima lidi spokojený a td. co komu jak funguje. ono záleží i na vodě a chuti té které ryby!!

        Nlasti555 - Profil | So 5.11.2011 21:34:01

        kožich007 >> Ked budes vyvazat podla GPS tak to vela guli nespotrbujes . Ale mas dve udice tak skusaj rozne nastrahy vzdialenosti hlbky miesta ... napr. zlomy , lavice, zatopene stromy,alebo koryta pokial tam nejake take veci su .

          Nlasti555 - Profil | So 5.11.2011 21:23:03

          Diutrius >> Inak pekny sumec :D :D

            Nkožich007 - Profil | So 5.11.2011 21:19:08

            Diutrius >> to je my jasné že se musí hodně krmit, proto mám rád pelety od chyťáků perfektní poměr cena kvalita. ale určo je to pěkná rybačka. jinak toho menšího mohutnějšího mi přijde že od pohledu znám, ale nejsem si jistej :))
            klidně hoď i nějaké další fota a poznatky s chyťáckejma peletama!!

              NDiutrius - Profil | So 5.11.2011 21:18:46

              Jo když brali kapři nebrali sumci a naopak

                Nlasti555 - Profil | So 5.11.2011 21:15:40

                Diutrius >> aj akpre na BLACK HALIBUT ?

                  Nlasti555 - Profil | So 5.11.2011 21:15:27

                  kožich007 >> Aha ja zhanam sonar s GPS teraz .... a je to dost tazke :D vsetky su dost drahe :D

                    NDiutrius - Profil | So 5.11.2011 21:14:10

                    To jsou ty Black Halibut, no jo ale 40 kg jsme jich tam zkrmili, ale zase 8 kapru od 92cm do 98 cm, nemysli si není to tam taky jednoduché,když prostě hodně nekrmíš nechytáš dávali jsme dvě 20 pod háček

                      Nkožich007 - Profil | So 5.11.2011 21:10:37

                      Branči >> lasti555 - 5.11.2011 21:09:10 >> ne echo a gps zvlášť (echo si půjčuju a gps na telefonu)

                        Nkožich007 - Profil | So 5.11.2011 21:10:07

                        Diutrius >> krasavec!!!! to je na pelety a na jaké?

                          Nlasti555 - Profil | So 5.11.2011 21:09:10

                          kožich007 >> mas sonar s GPS ?

                            NDiutrius - Profil | So 5.11.2011 21:08:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            mimochodem ta firma koppens zaváží i pelety do španělska na sumce,letos jsem se tam snimi setkal 50eur 20kg pytel,chytali jsme na ně kapry a sumce

                              Nkožich007 - Profil | So 5.11.2011 21:07:15

                              Branči >> lasti555 - 5.11.2011 21:05:38 >> bojka se tam nesmí, ael uvidíme příští rok. jinak na vyvážku stačí gps a na odhoz mám holt trefu a na dokrmené raketu :))

                                Nlasti555 - Profil | So 5.11.2011 21:05:38

                                kožich007 >> z kazdeho rozka troska hej ? :D a budes si krmne miesto oznacovat aj bojkou ?

                                  Nkožich007 - Profil | So 5.11.2011 21:03:27

                                  Branči >> lasti555 - 5.11.2011 21:01:49 >> i vyvážet i házet. beru tam kapráky i feedery tak vše

                                    Nlasti555 - Profil | So 5.11.2011 21:01:49

                                    kožich007 >> A na tom Stankove budes aj vyvazat alebo len hazdat ?

                                      Nkožich007 - Profil | So 5.11.2011 21:01:23

                                      Diutrius >> zajímavá informace koukám na tu firmu, dělají asi pro více společností. jinak chápu to tak že spokojenost s těma peletama?!
                                      jinak opravdu podle fotek je to hodně srovnatelné s chyťákama.

                                        Nkožich007 - Profil | So 5.11.2011 20:58:06

                                        Branči >> lasti555 - 5.11.2011 20:52:03 >> na staňkov(273 ha) je tam nádherně pak chceme jet na slovač, ale ještě nevíme kam nás kámoš veme no a pokud to klapne tak ebro (Délka 928 km. Plocha povodí měří 86 800 km²)
                                        jinak nevím jak dlouho chťáci existujou, ale asi to pár let bude. já s nima mám jen dobré skušenosti, zatím vše přišlo jak sem chtěl a vždy druhej den, takže bomba.