Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

NDiutrius - Profil | So 5.11.2011 20:56:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

kožich.- chytám na ně od června kdy mi o nich řekl známí jak fungují, již přes 10 let si dělám pouze svoje boilies a jen minimálně jsem používál jakékoli hotovky, a pelety když jsem používal vždy jen na krmení třeba od cdb. Tyto pelety mi vše otočili o 100 %, jinak jsem si jist co jsem si tu pročetl jak všechny pelety pochází od cdb,tyto red pelety od chyt a pust nejsou vůbec vyráběny v čr, takové množství oleje v nich a vůně mouček by jim vyšlo moc draze a za tu cenu co je mají by jim nemohli konkurovat(mám na mysli pelety do 20pruměru robin red válečkové).Když už jsme u toho kdo kde co vyrábí mám tuchy na tuto fabriku,páč jsem kolem ní 2 roky jezdil do vedlejší fabriky a strukturou pelet se podobají těmto peletám ,a však mohou mít svou recepturu a pro ně to vyrábí,jezdil jsem tam na cejny ,moučky atd tam svážej loděma všude tam smrdí moučky a oleje ale ryby tam byly http://www.coppens.eu/

    Nlasti555 - Profil | So 5.11.2011 20:52:03

    kožich007 >> na aku velku vodu ides ? A ta firma Chyt a pust to je nejaka z tych novsich firiem ?

      Nkožich007 - Profil | So 5.11.2011 20:51:08

      Branči >> lasti555 - 5.11.2011 20:41:25 >> já je měl na týdenní rybačce a byla to pecka, fungovalo to skvěle a udrželo to tam velké ryby. příští rok je neru taky ale k tomu vemu ještě nějaké boilies a bude to

        Nlasti555 - Profil | So 5.11.2011 20:41:25

        kožich007 >> Tak urcite by som bral len tie vecsie ...male my netreba tam by sa my potom hodovali pleskace :D budu sa tam hodovat aj tak ale tak nie v takom mnozstve :D :D a to ja nechcem aby sa my tam hodovali prasiatka :D

          Nkožich007 - Profil | So 5.11.2011 20:38:23

          Branči >> lasti555 - 5.11.2011 20:26:52 >> každá jinak ale ty malé tak hodinku podle teploty vody. jinak ten mix tam jsou opravdu velké a ty vydrží hodně dlouho.

            Nlasti555 - Profil | So 5.11.2011 20:26:52

            kožich007 >> Poinformujem sa o tych peletach :) minimalne budu dobre aspon na rychlejsie stiahnutie ryby na krmne miestooo...aky dlhy maju rozpad ?

              Nkožich007 - Profil | So 5.11.2011 20:22:37

              Branči >> lasti555 - 5.11.2011 20:18:11 >> hm to máš asi blíže. jinak hodně společností z čech posíl na slovensko. kšeft je kšeft tak bych se toho nebál

                Nlasti555 - Profil | So 5.11.2011 20:18:11

                kožich007 >> Mozno skusim ich pozhanat . Ja som si tie halibutky 20 kg 2 mechy pod 10 kg zohnal z Madarska . Dufam ze a my to podari aj na druhu sezonu ....

                  Nkožich007 - Profil | So 5.11.2011 20:14:33

                  lvík >> no ono takového sumce je lepší odhákovat ve vodě a hned pustit a neoddělat ho dlouhým focením a tp, nemají to rádi, ono vlastně všechny ryby to nemají rády

                    Nlvík - Profil | So 5.11.2011 20:12:51

                    ok já budu taky rád
                    mám nachytáno tak 14 sumců ale nemam ani jednu fotku me je to hrozně líto ve Španělsku mám Sumce 204 cm krásnej bez foto :(

                      Nkožich007 - Profil | So 5.11.2011 20:08:20

                      lvík >> tak to jsi na tom stejně jako já pořád někde u vody sám. tedy kromě větších akcí. pokud se k tomu někdy dostaneš tak klidně přidej fotku budu rád

                        Nlvík - Profil | So 5.11.2011 20:05:22

                        JO a FOTO boužek nemám sorry ale nemám čas fotit když jsem u tý vody sám furt neco deláš !!

                          Nlvík - Profil | So 5.11.2011 20:04:10

                          směs všech pelet co jsem doma našel nevim pruži halibut VŠE!!!

                            Nkožich007 - Profil | So 5.11.2011 19:59:57

                            Branči >> lasti555 - 4.11.2011 23:27:58 >> zdar jinak k včerejšku, nejsem si jist ale mám za to že posílají i na slovač, skus jim písnout a nebo zavolat a domluv se a něco skus

                              Nkožich007 - Profil | So 5.11.2011 19:58:14

                              borecrybář >> měl by ses hodně učit a něco nastudovat

                                Nkožich007 - Profil | So 5.11.2011 19:43:27

                                lvík >> nemáš nějaká foto toho sumejše a montáží? tos čapal na ty velké halibutky a nebo jiné? dík za více info

                                  Nlasti555 - Profil | So 5.11.2011 19:37:42

                                  borecrybář >> a uvidis co ti lepsei bude slapat :D

                                    Nborecrybář - Profil | So 5.11.2011 19:37:22

                                    Branči >> lasti555 - 5.11.2011 19:36:27 >> asi jo

                                      Nlasti555 - Profil | So 5.11.2011 19:36:27

                                      borecrybář >> Urobis najlepsie asi :D na jednu montaz si daj taky a na druhu taky a uvidis :D :D

                                        Nborecrybář - Profil | So 5.11.2011 19:33:28

                                        Branči >> lasti555 - 5.11.2011 19:27:58 >> jo to jo díky moc. já se ořád nemůžu rozhodnout, asi koupim jak fox tak jrc a bude