Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nlasti555 - Profil | So 5.11.2011 19:27:58

borecrybář >> Ok ja som len sem dal ake pouzivam ja :D :D a to si zadal v otazke nie ? :) :)

    Nborecrybář - Profil | So 5.11.2011 19:23:38

    lvík >> too je nák málo ne

      Nlvík - Profil | So 5.11.2011 19:21:54

      hm dostaneš se tam do 9 tisíc na 14 dní

        Nborecrybář - Profil | So 5.11.2011 19:20:34

        lvík >> tam bych jednou chtěl zajet, mohlo by to být hodně zajímavý, ale nejsou love

          Nlvík - Profil | So 5.11.2011 19:19:24

          ve Španělsku se na chytá běžně tak jsem jsi jednou řekl že to zkusím .

            Nborecrybář - Profil | So 5.11.2011 19:16:23

            oskus >> no sumce jsem nikdy nechytal a ani jsem to nikdy neviděl, asi se budu muset kouknout na nějaké video

              Noskus - Profil | So 5.11.2011 19:14:24

              borecrybář >> na to že jsi borecrybář toho moc neznáš :-)

                Nborecrybář - Profil | So 5.11.2011 19:11:21

                lvík >> to se taky dá chytit na peletu sumec? to jsem neslyšel

                  Nlvík - Profil | So 5.11.2011 18:43:35

                  zkušenosti jsou a dokonce jsem na ně překecal v Praze Sumce 174 cm

                    Nborecrybář - Profil | So 5.11.2011 18:30:30

                    Branči >> lasti555 - 4.11.2011 18:26:47 >> dík za info koukal jsem na ten háček od foxe, ael zdá se mi že ty co sem dal kožich007 tak jsou levnější a to by pro mne mohlo být lepší.

                      Nlasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 23:27:58

                      kožich007 >> tak to hej ja som mal 2 mechy 20 kg za 80 e a super cean

                        Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 23:10:55

                        Branči >> lasti555 - 4.11.2011 23:08:51 >>od chtáků za 84,-Kč za kilo a to je bych řekl na fungující pelety pěkná cena

                          Nlasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 23:08:51

                          kožich007 >> No to je pravda je to ako horsia peleta :D :D :D to radsej Halibutky :D po kolko kupujes Halibutky ty ?

                            Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 23:02:32

                            Branči >> lasti555 - 4.11.2011 22:56:29 >> to netvrdím, ale přijde mi to zbytečné při ceně pelet :))

                              Nlasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 22:56:29

                              kožich007 >> Takze to podla teba nema zmysel skusat ?

                                Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 22:55:05

                                rover >> to jo máš pravdu!

                                  Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 22:53:54

                                  kožich007 >> Výdrž na háčku je poměrně malá, to mi celkem vadí ...

                                    Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 22:53:07

                                    Branči >> lasti555 - 4.11.2011 22:52:00 >> ne!

                                      Nlasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 22:52:00

                                      kožich007 >> No ten Frolic ci ti fungoval . ???

                                        Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 22:51:31

                                        rover >> no je to v podstatě pufovaná pšenice a slazená medem nebo čím, jen je rozdíl v tom že v rybářských potřebách ji koupíš okolo 30Kč za pár grmů a v kaufu to koupíš za 8 (v akci) za kilo. taky mne to nebere furt je pro mne top peleta!