Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

rover - Profil | Pá 4.11.2011 22:49:18

kožich007 >> Lhal bych, kdybych řekl, že jsem to u kolegů neviděl, úspěch jsem ale nikdy nezaznamenal

    rover - Profil | Pá 4.11.2011 22:47:46

    yvana >> V této teplotě bych měl strach, že mi háček s nástrahou nepropadne skrz led, ani vykonání potřeby nebude příliš příjemné :-)

      kožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 22:46:17

      Branči >> lasti555 - 4.11.2011 22:38:29 >> co myslíš?

        kožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 22:45:53

        rover >> já je skusil od táty a ono to fakt fungovalo čuměl jsem jako blázen :))

          rover - Profil | Pá 4.11.2011 22:42:37

          kožich007 >> jj, pokus o vtip, ...stará věc, nikdy jsem medvídky nezkoušel, je to už lehce mimo sféru mého myšlení :-)

            carpio 13 - Profil | Pá 4.11.2011 22:40:03

            kožich007 >> nemáš zač ale bát se jich nemusíš já ho rozbil vlastní blbostí

              yvana - Profil | Pá 4.11.2011 22:39:22

              rover >> No tak tohle jsou spíš mrazivé zkušenost když je venku takových -7C tak si to umíš představit.Ty se učit moc nemusíš vím že umíš a hodně,

                lasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 22:38:29

                kožich007 >> Ja som to cital v casopise RRR pisal o tom znamyu kaprar anglicky ANDY CHAMBERS ...mozno to niekedy oskusam pridat aj ja do krmiva :) ....fungovalo ti to ?

                  kožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 22:37:46

                  rover >> já myslel "tedybear" prodávaj to v kaufu za pár kaček a je to pecka co se na to dá v této době čapnout :))

                    rover - Profil | Pá 4.11.2011 22:36:37

                    yvana >> Tak o tom můžeme dát někdy řeč, rád se něčemu přiučím, resp. získám nové zkušenosti :-)

                      rover - Profil | Pá 4.11.2011 22:34:54

                      kožich007 >> Ponechal bych to bez komentáře, ...většina bere :-)

                        tuzemak - Profil | Pá 4.11.2011 22:34:11

                        yvana >> holka za těch 40 let,co zmenšíma přestávkama rybařím,jako vojna či stavba rodinýho domu se lecos naučíš když miluješ přírodu a hlavně vodu:o))))

                          kožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 22:33:41

                          Branči >> lasti555 - 4.11.2011 22:32:49 >> jo ale ne tím polákem co plave ale tím německým co se potopí!!

                            rover - Profil | Pá 4.11.2011 22:33:04

                            tuzemak >> jj, ...znáš, ...jsem klidný :-)

                              lasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 22:32:49

                              kožich007 >> Tak to je sväta pravda :D :D :D Skusal si uz niekedy krmit Frolicom ? (krmivom pre psov ? )

                                kožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 22:31:25

                                Branči >> lasti555 - 4.11.2011 22:30:30 >> no vše se má skusit :))

                                  yvana - Profil | Pá 4.11.2011 22:30:44

                                  rover >> No tak ani o čase ale o tom že když my jsme byli zalezlý třeba ve spacákách on spal jenom pod deštníkem ale to je na delší vyprávění:-)

                                    lasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 22:30:30

                                    kožich007 >> Nevyzeraju zle :) Ale tak zeby osm na nich chytal ...no neviem :) to radsej ako podkrm .

                                      kožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 22:28:04

                                      rover >> no řekl bych že tedy ber je taky top:))

                                        tuzemak - Profil | Pá 4.11.2011 22:28:03

                                        rover >> ono jak kdy,někdy zrnko kuku a jeden červík je TOP,jindy medovka zase válí,na koule na svazovce nemám štěstí,ještě malá halibutka,ale spíš nása´dáci a cejni...