Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 22:27:16

carpio 13 >> dík za info takových není moc a je to hodně důležité!!!!

    Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 22:26:11

    Branči >> lasti555 - 4.11.2011 22:13:39 >> já je kupoval jako mix a je to na ně tak nějak sporadické, záběry jsou, ryba taky ale ne taková co bych si představoval, ale skoušel jsem je na nechrankách a tam je to letos nula pro každého, kdo něco vytáhne tak je borec. co se rozpadu týká klidně je nacpu do skleniček a zejtra to nafotím po třeba 10 minutách. dělá to docela hezké mráčky a hlavně ta brusinka no pokud nezapomenu tak udělám zejtra fota a pokud by někdo chtěl tak klidně i ty halibutky! jinak ty kulaté nejsou předvrtané

      Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 22:23:36

      yvana >> Nevím, jak to myslíš, ...mluvíš asi o čase ?

        Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 22:22:33

        tuzemak >> Kuku v této době je myslím už "ve smrti", medovka jí lehce přebije, o koulích bych raději už pomlčel :-)

          Nyvana - Profil | Pá 4.11.2011 22:19:03

          rover >> On je to pacholek jinak moc chytat neumí:-)
          Ale když chce tak umí a moc dobře a myslím že to co on vydrží u vody by moc lidí nevydrželo.

            Ncarpio 13 - Profil | Pá 4.11.2011 22:15:59

            kožich007 >> asi tam výjdou levněji na nettu nebo v krámě

              Ntuzemak - Profil | Pá 4.11.2011 22:15:35

              rover >> to zero sem myslél tak,že když začnu používat místo kuku a rohlíka pelety či koule,že to bude rybkám chvílu trvát než to začnou zobát,takže párkrát bude zero....

                Nlasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 22:13:39

                kožich007 >> uz si na ich gule nieco chytil ? aku maju dobu rozpadu ? a au maju strukturu ?

                  Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 22:13:39

                  tuzemak >> Ale to zero ti tady nikdo moc nevěří, hlavně Yvka zdá se, že určitě ne :-)

                    Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 22:12:56

                    carpio 13 >> jak z polska? jako výrobek a nebo jako prodej kterej pak tady prodaj?

                      Ntuzemak - Profil | Pá 4.11.2011 22:10:32

                      yvana >> já a wostrý a moderní???neblázni,velkou rybu pustím,to ju,ale jak je hlad,tak občas dom něco vezmu,trocha do udírny,či na rybí salát:o))))

                        Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 22:10:15

                        Branči >> lasti555 - 4.11.2011 22:00:33 >> no lacné. pokud nekecaj tak to mají z vlastních surovin a vlastní recept. tak to je pak levnější a nekupuješ od překupníka ale rovnou v podstatě od výrobce.

                          Ncarpio 13 - Profil | Pá 4.11.2011 22:08:48

                          kožich007 >> že prý se sem tahají tici z Polska a ty opravovat nechtějí , to řekli mě když jsem potřeboval servis . Raději se na to zeptej prodejce aby si nedopadnul jako já

                            Ntuzemak - Profil | Pá 4.11.2011 22:08:39

                            rover >> uvidím,zkusím,ještě jeden se semnou obětuje i za cenu zera:o)))

                              Nyvana - Profil | Pá 4.11.2011 22:08:29

                              tuzemak >> No já neříkala jak máš velký mrazák:-))

                              Ty jsi ten wostrý a moderní co?.))

                              Kurnik už bych někam jela na pár dní.

                                Ntuzemak - Profil | Pá 4.11.2011 22:05:46

                                yvana >> jaký mražák??mám malý akorát v ledničce,tam se sotva vleze plotica:o)))

                                  Nyvana - Profil | Pá 4.11.2011 22:04:06

                                  tuzemak >> Jo dokrmuješ a mrazák ti praská ve švech co?:-))

                                    Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 22:03:44

                                    yvana >> Tak jestli chytá, je v poho a nemusí se zabývat zbytečnostmi, ...ty znáš ten revír ?

                                      Ntuzemak - Profil | Pá 4.11.2011 22:01:12

                                      yvana >> já a šidit??že tě huba nebolíí,kdyby každý jim dal to co já,já je krmím už od mala a pak v dospělosti dokrmuju:o)))

                                        Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 22:00:58

                                        tuzemak >>
                                        Jasně, pak to chápu, tam to jinak řešit je málem nesmysl, navíc jestli je vás tam "zainteresováno" víc ...