Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

lasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 22:00:33

kožich007 >> urcite pozriem....a nieje to nejake lacne ? :)

    tuzemak - Profil | Pá 4.11.2011 21:59:56

    kožich007 >> tak co vím,u nás se to kdysi zkoušelo,díky masařkám,kteří to naučily na kuku a rohlík se od toho upustilo,rád bych to zkusil,samo,že to bude stát čas a peníze...

      kožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 21:59:20

      Branči >> lasti555 - 4.11.2011 21:53:11 >> kolem 130 korun, když tak koukni k nim na stránky

        tuzemak - Profil | Pá 4.11.2011 21:58:35

        yvana >> su navýsost spokojený:o)))

          kožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 21:58:28

          tuzemak >> hele já vzal raketu a pár vycházek a ryba si zvykla a to tam chytáme jen dva rybáři na pelety a nebo skoušíme boilie, největší sranda je že ten druhej rybář je starší paní.

            yvana - Profil | Pá 4.11.2011 21:57:58

            rover >> No tak Pavlíku po pravdě on ty ryby šidí jak se dá a ještě k tomu chytá dává ti to rozum?:-))

              lasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 21:57:29

              kožich007 >> tu brusinku by som volil do chladnej vody :) ale samozrejme moze prekvapit aj v lete :D

                yvana - Profil | Pá 4.11.2011 21:57:06

                tuzemak >> No však ano aby jsi nebyl spokojený:-)

                  tuzemak - Profil | Pá 4.11.2011 21:56:37

                  rover >> jj řeším malou pískovnu a retenční nádrž,velikost círka 2ha

                    rover - Profil | Pá 4.11.2011 21:54:42

                    yvana >> Neměj mu to za zlé, nakrmit ryby je záslužná činnost :-)

                      tuzemak - Profil | Pá 4.11.2011 21:54:12

                      kožich007 >> brusinka mě láká už delší dobu,co tak čtu,tak brusinka v jakým koliv stavu,koule či peleta má slušný úspěch,jen tu rybu naučit na něco jinýho než je rohlík či kuku..

                        lasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 21:53:11

                        kožich007 >> kolko stoji taketo kilove balenie ?

                          rover - Profil | Pá 4.11.2011 21:52:35

                          tuzemak >>
                          Asi řešíš hlavně stojáky ...?

                            tuzemak - Profil | Pá 4.11.2011 21:51:56

                            yvana >> šak já si nestěžovál na kule ani na pelety,já su letos náramě spokojený,oboje mě fungoválo,sice jen na soukromkách,ale díky za to....

                              kožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 21:51:40

                              tuzemak >> tak podobně jsem začínal loni s těma halibutkama na jednom rybníčku, jdou tam jen na kuku a podobně a já na ně přišel s halibutkama, no to byl nářez. Nakonec je to dát 2-3 na vlas ty malé 8mm a na ně se rozhoupali a najednou jsem nachytl víc než lidi okolo a mám na ně i nej kapra 63cm z toho samého revíru. docela jsem koukal protože se tam masí i miminka kaří kolem 40cm. jinak já sem začal skoušet tyhle kuličkové a to by mne zajímalo jak to komu funguje

                                rover - Profil | Pá 4.11.2011 21:50:40

                                kožich007 >>
                                jj, je, ...těch výrobců je hodně, letos jsem byl asi na šesti výrobcích, jedny jsem si nechal dovézt dokonce z venku, ...myslím, že už to tu zmiňoval Fishky, některé nejdou vůbec, některé někdy, v každém případě ty redky mají dle mého mínění účinnost slušnou, vyzkoušeno i v zahraničí, halibutky řeším tam, kde vím o silném prochytávání, a o větších rybách ve větším množství :-)

                                  yvana - Profil | Pá 4.11.2011 21:49:15

                                  tuzemak >> No ty si můžeš tak stěžovat jak na pelety tak boilis:-))

                                  edit:Ty už žádný nemáš všechno jsi nacpal rybám:-))

                                    tuzemak - Profil | Pá 4.11.2011 21:48:44

                                    kožich007 >> raději si dám flák bůčku než tyto pelety:D,ale mám chu´t zkusit ještě jiný pelety než mám,uvidíme

                                      lasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 21:47:14

                                      carpio 13 >> o sorry prekukol som sa :) nevsimaj si to

                                        tuzemak - Profil | Pá 4.11.2011 21:46:43

                                        rover >> no u nás zkouším pelety i koule,bohužel zatím jim to nějak nejede,jo tak kuku z plechovky či červíka to jim šmakuje,občas smotek rohlíčku namočený v česneku jim zachutná,vše záleží jak píšeš na vodě,co jim tam rybáři nabízíííí.