Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nlasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 21:46:21

carpio 13 >> tiez sa cudujes ? :D

    Nlasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 21:46:05

    kožich007 >> preco ? zle skusenosti ?

      Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 21:45:56

      carpio 13 >> jak to??

        Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 21:45:35

        Branči >> lasti555 - 4.11.2011 21:42:05 >> šímo mi nesmí přes práh!! to je ale můj status!

          Ncarpio 13 - Profil | Pá 4.11.2011 21:45:28

          kožich007 >> Zdar, až si koupíš ticu tak nevyhazuj záručák ani po záruce jinak budeš mít problém se servisem .

            Nlasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 21:42:05

            kožich007 >> Nebojim :D pri najhorsom tam mam 3 rocnu zaruku keby sa problem stale opakoval tak si opytam s5 peniaze a kupim Shimana samozrejme ked ich nekupim este pred tym SPRO ale tak to si budem musiet dosporit :D :D :D

              Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 21:39:19

              rover >> ta cena je diskutabilní a nechtěl bych se do toho pouštět. mám za to že záleží na tom zda si to ta společnost nechá dělat z vlastních surovin a vlastního receptu a pak se dostanou na nějakou rozumnou cenu. já chytám na halibutky od chytáků a nachytám a kámoš měl jinou firmu a nenachytal. záleží čím to cpou. ale skus si koupit třeba jen malé množství a uvidíš jak ti to bude fungovat. třeba ty robinky mi někde fungujou a někde ne, ale halibutky jedou všude!!

                Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 21:33:58

                tuzemak >> No já v poslední době volím kombinace koulí a pelet, v různém provedení, a musím říci, že výsledky jsou velmi dobré, až překvapivě dobré, ...na druhou stranu jsem vypozoroval, že ty "levné" záležitosti nemají až takovou účinnost, ale je to asi trochu i o konkrétní vodě

                  Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 21:33:25

                  Branči >> lasti555 - 4.11.2011 21:32:29 >> neboj se toho!!

                    Nlasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 21:32:29

                    kožich007 >> No ved to :D :D mne predna brzda nesedi :D :D asi pojdem do tych SPRO :D :D dufam ze budu slapat bezchybne :D

                      Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 21:28:56

                      tuzemak >> no právě proto mi je to jedno o co tady jde, hlavní že je to bez hádek. jinak já má skušenosti jak s halibutkama tak robinkama a potvrzuji že fungujou a ten peletovej mix co dělaj tak jsou dobrý na zakrmení, jsou různě veliký a maji různý příchutě!
                      tady máš fotky i s csl peletama
                      no nejsou k nakousnutí!!
                      já chci právě skusit příští rok více koule a pelety jako bokovku na ně to jde vždy a hlavně na ty malé halibutky!!

                        Ntuzemak - Profil | Pá 4.11.2011 21:27:50

                        rover >> nejní zač,já letos chytal jak na pelety,tak i na koule,a skore vyrovnaný,ale příští rok chci jen pelety,spíš jen zkusit samotně,ale uvidím,třeba ty koule zase dám:o)))

                          Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 21:25:33

                          tuzemak >>
                          Taky díky za důvěru, ...každý ví, že časy se mění, ...pelety drtí koule, hlavně teď na podzim :-)

                            Ntuzemak - Profil | Pá 4.11.2011 21:22:59

                            rover >> díky,věřím..

                              Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 21:22:00

                              tuzemak >>
                              Potvrzuji, že fachčí, pokud mi budeš věřit :-)

                                Ntuzemak - Profil | Pá 4.11.2011 21:20:37

                                kožich007 >> v pohodě,dělám si prdéél,stěma peletama nemám žádný zkušenosti,tak jen zjiš´tuju jestli fachčí,hlavně že se to tu nehádá:o)))

                                  Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 21:18:14

                                  tuzemak >> no rozjelo se to úplně jinam, ale klidně se přidej už je to v podstatě o všem :)) ale pelety se zde taky probírají občas

                                    Ntuzemak - Profil | Pá 4.11.2011 21:17:15

                                    koukám jak to tu hezky mydlíte o těch peletách:D

                                      Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 21:16:32

                                      Branči >> lasti555 - 4.11.2011 21:14:17 >> nevím dříve to nebylo a ta přední brzda nebyla taky top a přesto sme na to dost nachytali, ale jsi mladší a využíváš toho co je. já mám baity ale chci přední brzdu.tak to je každému vyhovuje něco jiného!

                                        Nlasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 21:14:17

                                        kožich007 >> O servis som sa pytal predajcov a hovorili ze rozhodne nebudem musiet cakat neviem ako dlho kym my ho opravia.... takze by to malo byt v pohode...ja uz som na bait zvyknuty na prednu brzdu nei keby som si ju povolil este by som sa zabudol a sekol a mal by som po vlasci musel by som ju pridrzat a potom dotacat a pri baite iba zatocis kluckou a mas to :D v tom ej ten bait lepsi a uz nechcem navijak bez baitu ...tak preto takato volba :D