Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 21:09:12

Branči >> lasti555 - 4.11.2011 20:56:19 >> vypadají dobře ale já po tom co jsem fakt viděl tak bych jim prostě nevěřil , ale to nic nemění na tom že tobě budou třeba perfektně fungovat mnoho let.pro mne je daiwa, abugarcia, tica (tu budu kupovat) a okuma. Už nechci baita jen přední brzdu a to mi splní ta tica. Skus si zjistit jak je to se servisem spro na slovači abys potom neměl problém, jinak pokud na ně máš a líbí se ti jdi do nich

    Nlasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 20:56:19

    kožich007 >> Ja sa rozhodujem ci zoberiem SPRO INCOGNITO LCS 880 http://www.shop.rrr.sk/navijaky/dvojbrzdove/spro-in​cognito-lcs-880.html tu to je mozes sa nan pozriet stoji 110e jeden kapacita taka ista ako ma Shimano LC pocul som alebo cital uz neviem ze to je imitacia SHIMANA LC . neviem ci to je pravda ...na nete som nan zle slovko nepocul na lacne modely ano ale na tento nie . Myslim ze toto na obrazku je starsi model novsi je modrej farby...tak sito som pocul ze SPRO Nemalo najlepsie navi ale ze sa rapidne zlepsili a LCS-ka su najvydarenejsie a najspolahlivejsie masinky......co na nich hovoris ?

      Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 20:49:49

      Branči >> lasti555 - 4.11.2011 20:41:15 >> no já osobně ne ale kamarád je má 3kousky a 2 z toho reklamoval a to jeden mu odešel hned při prvím záběru (otrhaly se ty ozuby co držej kličku) a ten druhej asi po dvou výpravách něco vevnitř a měl pěkné problémy s reklamací. zase mám jiného známého a ten má red arc a je max spokojenej. nevím já mám abučka, daivu a okumy. ted chci kupovat ticu dolphine a budu potřebivat dva to bude zase darda :)) no ale co bych pro koníček neudělal

        Nlasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 20:41:15

        kožich007 >> Aha . a nemas nahodou nejake skusenosti s navijakmi od SPRO ?

          Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 20:37:38

          Branči >> lasti555 - 4.11.2011 20:35:43 >> akorát na to koukám. jo to vypadá zajímavě. no budu teprve objednávat. musím letos ještě pár věcí a tak řeším co je důležitější :))

            Nlasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 20:35:43

            kožich007 >> odporucam pred chvilkou som to dopozeral . A M.Kucera na rychle rybacki odporuca UltraRedFish Ananas . Moze to zafungovat . :) a objednaval si si uz nieco ?

              Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 20:30:39

              Branči >> lasti555 - 4.11.2011 20:14:14 >> j dík určitě se na to podívám, dost videí jsem tady už vyděl ale naní problém se podívat i na další:))

                Nlasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 20:29:04

                kožich007 >> pozeral si to ?

                  Nlasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 20:14:14

                  kožich007 >> Skus si pozriet video Po stopach velkych kapru ....je to tu na Mrku. M.Kucera v nom odporuca boilies od Mikabaits aj od CC more na rychle rybacky a na velke kapre . Skus si to pozriet a uvidis .

                    Nlasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 20:10:58

                    kožich007 >> ano ten hrot som si vsimol...vcelku zaujimavy hacik . ja som najskor pouzival Gamakatsu g1 tie maskovane ale vymenil som ich za spominane FOX SSC s teflonovou upravou takze ryba by ho nemala zaregistrovat . A ten hacik by ani nemal byt vidiet...ja montaze najradsej ukladam do bahienka a chytam hlavne na kamene takze to bahinko sa rozviri a trska spadne aj na ten hacik :) .....chytas aj na samotne popky ?

                      Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 19:54:18

                      Branči >> lasti555 - 4.11.2011 18:27:32 >> všechny jsou to JRC a ten druhej je MTB Connect 4. je to hodně zajímavej háček, hrot má nakonci jemně zahnutej dovnitř a docela dlouho vydrží ostrej, což v podstatě všechny JRC. je to vše v matné úpravě. ještě používám long shank od gardneru

                        Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 18:52:18

                        Tonskiller >> jj, tak je to správné, tak to má být :-)

                          NTonskiller - Profil | Pá 4.11.2011 18:42:47

                          rover >> LK jsou dobré koule a neříkám, že halibutka není dobrá. Samo sebou, že halibutka to vždy jistí. Ale já raději chytám na koule a peleta je krajní nouze. Lk mám moc rád už jenom kvůli tomu, že Lukáše osobně znám a vím co ty koule uměj. Tak jsem ale rád, že jsme si to vyjasnili a ne že se tu hádámě jako jiní sáhodlouze a rušíme diskusi

                            Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 18:40:02

                            Tonskiller >>
                            O tom žádná, jak jsem psal, na jinou nástrahu to celkem šlapalo a ještě šlape. Ale pořád tvrdím, že to jsou jedny z nejlépe fungujících koulí, které mám, už jen proto, že na na ně mám letos i paradoxně 140tku sumíka :-)

                              NTonskiller - Profil | Pá 4.11.2011 18:36:24

                              rover >> no ono to je asi o tom rybu najít a tu kouli zatraktivnit

                                Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 18:32:24

                                Tonskiller >> Naposledy Labe, kde normálně šlapou na jedničku, většinou na větší rybu "zabírali" v kombinaci s redkou perfektně, nicméně poslední měsíc opravdu zero, halibutka jede pořád. Skoušel jsem i přehrady, Vrancl a Želiv, resp. Trnávku, kromě dvou jesenů nic :-(

                                  Nlasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 18:27:32

                                  kožich007 >> co je to za hacik na teej druhej fotke ? (obrazku ? )

                                    Nlasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 18:26:47

                                    borecrybář >> Pre man je top hacik FOX SSC c. 4 a 5 to je taky zlaty stred podla mna :) ma ramienko zahnute dovnutra a dopomaha to ktomu ze sa ti hacik skor zapichne takze ti an netreba zmrstovacku ani rovnatko ale tak ja ich pre istotu davam . Potom pouzivam este KORDA WIDE GAPE a tiez super .

                                      NTonskiller - Profil | Pá 4.11.2011 18:24:42

                                      rover >> no jak myslíš. Já jsem byl s jahodou i compotem uspěšný i tento víkend a stále tomu věřím. Ono taky jde o to kde chytáš a to hlavně. Takže :)))

                                        Nlasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 12:39:44

                                        kožich007 >> Neviem ake prichute by som od nich volil do teplej vody skus sa spytat niekoho kto chyta na MIKBAITs a ma s nimi skusenosti :)