Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nlasti555 - Profil | Pá 4.11.2011 12:38:26

yvana >> viem ze navyvazas pisala si ze chodis len na male vody .

    Nrover - Profil | Pá 4.11.2011 11:03:32

    Tonskiller >>
    Popisované boilie od LK už nefunguje, ...zbytečná investice. Pelety zatím ano ...

      NTonskiller - Profil | Pá 4.11.2011 11:00:02

      borecrybář >> no je to tak hele zkusit se má všechno a peleta na toto období bude asi to nej. Hlavně nečekej moc velké zázraky, už je studená voda. Tak když si koupíš boilies na teď tak bych volil nějaký ovoce třeba jahodi nebo compot N.H.D.C od Lk baits to jsou voňavé kuličky a to by mohlo fungovat

        Nborecrybář - Profil | Pá 4.11.2011 10:54:17

        Tonskiller >> no asi to přidám k té objednávce s těma hadrama a možná se kouknu na pelety, když o nich tak dobře mluvíte a skusím třeba i pár kousků boilie a ukážu všem tady jak se chytá

          NTonskiller - Profil | Pá 4.11.2011 10:41:37

          borecrybář >> jj hele nej je asi ten tvar od JRC takový tvar mají i ty moje háčky, je to ten vpravo dole

            Nborecrybář - Profil | Pá 4.11.2011 10:26:28

            yvana >> díky za ta fota toho oblečení od JRC budu je objednávat a těším se až budou doma!!

              Nborecrybář - Profil | Pá 4.11.2011 10:10:19

              kožich007 >> no a je to hotovo to je to co nevím jak poznat dobrej a nedobrej háček a podle tohoto je to blázinec, ale díky

                Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 10:08:04

                borecrybář >> no tady máš fota těch háčků. Jak píše kolega tonskiller, je to strašně indviduální. Jinak mně se líbí že ty JRC jsou matné a tím pádem by nemusel bá´ýt tolik vydět pro tu rybu, ale to je jen moje doměnka
                jinak ten jeden ja ta 360

                  NTonskiller - Profil | Pá 4.11.2011 9:52:25

                  borecrybář >> no jak ti řekne každý, že má svoje oblíbené. Já osobně jsem nej tvar háčku našel třeba až tento rok. Není to o ničem jiném než o tvaru. Třeba mě mile překvapily hášky od firmy Mivardy MTC Gripper. Velikost si zvolím podle nástrahy ale nejčastěji 6ky. Jsou to dokonalé kopie háčku Kurv Shang od firmy Korda jen s tím rozdílem, že jsou o 90 korun levnější.

                    Nborecrybář - Profil | Pá 4.11.2011 9:47:13

                    kožich007 >> koukám že i ty montáže budu muset pořešit, já koukal jen na vlasové montáže a nějaké D a nebo 360 to fakt nevím. máš nějaká fota a nebo něco?

                      Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 9:44:52

                      borecrybář >> já používám JRC MTB a nebo GARDNER LONG shank, ale každej se musí najít v tom co se mu akorát vejde a joku montáž zda 360,D a nebo jen vlas
                      před tím jsem používal různé levné a pak mi došlo že mně to vlastně vyjde na moc peněz a času (návazcovej matroš a tp) ty JRC dost snesou

                        Nborecrybář - Profil | Pá 4.11.2011 9:42:43

                        Tonskiller >> jo na boilies i na peletu?

                          Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 9:41:42

                          Tonskiller >> neboj já rybařinu s menší přestávkou dělám asi od 10 nebo 11 let a to už je nějaká doba :)) ale baví mne zkoušet a tak si scháním novinky, ale ve svém okolí nemám moc lidí kteří by skoušeli něco nového a většinou jsem já ten první kdo něco koupí a skouší a oni se potom časem přidají. Teď si kámoš nechal koupit boilies a tak to taky skouší, ale to je jen jeden a pak jedna paní která chodí na jeden revír a stou vždy pokecáme a skoušíme, ale to jsme dva na celej rybník.
                          jinak pokud to nejde ani na pelety tak tam jde kuku na vlas a je to :)) vždy mám sebou feeder

                            NTonskiller - Profil | Pá 4.11.2011 9:39:43

                            borecrybář >> taky dobrá otázka jaký háček použít. A chceš ho na boilies?

                              Nborecrybář - Profil | Pá 4.11.2011 9:37:17

                              tak když už je to tak nějak o všem. jaké háčky jsou podle vás ty nej? já jsem koukal na různé ale nedovadu si vybrat. Předtím jsem používal klasiku, ale takle fakt nevím. Je rozhjodující cena a nebo tvar a tp?????

                                NTonskiller - Profil | Pá 4.11.2011 9:37:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                kožich007 >> jj tomu rozumím. Ale pelet se drž to je dobré. Alespoň tě to udrží u vody a to boulies někdy moc neumí. Prostě to na něj někdy nebere a tak se sbalíš a jdeš domu. To se ani mě u pelet moc nestává, chce to jen vydržet. Já na boilies chytám už 7 let, nepovažuju to za dlouhou dobu, ale musel jsem se vše učit sám. Počínaje jaké boilies a konče u návazců, nemam nikoho kdo kolem mě chytá kapry. Musim ti říct jsem dneska rád když můžu někomu poradit a snad mu to i pomůže. A tobě přeju to samé aby jsi si užíval u vody kažnou minutu a s peletama je to jasná volba. Chyť a Pusť je dobrá firma a hlavně u nich se neplatí za značku ale za kvalitu což se u jiných nedá říct. Někdy bych nejraději výrobcům boilies řekl aby mi dal to boilies do tašky a ne do předraženého obalu kde platím i za značku

                                  Nborecrybář - Profil | Pá 4.11.2011 9:35:22

                                  El Duffus >> no proto jsem tady na mrku abych se něco dozvěděl. ano jsem ve fázy kdy nevím jak na pelety chytat a v podstatě i návazce okukuju. prostě chci postoupit dále.

                                    Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 9:25:05

                                    Tonskiller >> neboj pokud jedu na delší dobu vezu sebou hromadu pelet :)) jinak koule je jen další můj krok jak na to :)) je fakt že jsem uvažoval že bych si dělal pelety sám, ale já pokud mám nějakej čas tak se věnuji synovi to je pro mne to nejvíc důležité a pak k tomu musím nacpat ryby a ještě repase starejch navijáků. Doma jsem si prosadil starý navijáky a to je mám snad všude a budou občas přibívat :))

                                      NTonskiller - Profil | Pá 4.11.2011 9:17:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      kožich007 >> no hele všechno jde :) musíš být průbojnej já to taky dělám v paneláků a ještě u rodičů :) ale pelety se dělaj dobře jenom meleš meleš a meleš. No hele hlavně když už si chceš koupit boilies tak asi tak jenom 2 max. 3 druhy ale více. Nemá cenu si kupovat tak kilo toho a kilo toho to je na prd. Prostěkup třeba 3 kg nějakýho boilies aby když pojedeš třeba na 3 dny když to na to bude brát aby tě nezaskočilo, že ti to došlo

                                        Nkožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 8:56:19

                                        Tonskiller >> díky za poznatky, od LK baits mám boilies nutricacid a kaviar & fruits. zatím jsem to neskoušel nějak moc ale podrby na to byly. pelety jsou pecka začal jsem s nima loni. No boilies ani pelety doma fakt dělat nemůžu, by se asi mladá odstěhovala bydlím v paneláku a tam to fakt nejde?