Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Tonskiller - Profil | Pá 4.11.2011 8:23:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

kožich007 >> ahoj taky si myslím že půlnoční pomeranč je super. Já osobně si dělám boilies s půlnočním pomerančem sám a měl jsem i expresky a voní to pěkně. Asi by nebylo dobré tě hned hnát do dělání boilies to ne, ale myslím, že máš dobře našlápnuto. Jen vydržet a chytat a hlavní je u boilies věřit, že máš pod háčkem to nej, pokud nevěříš nikdy nic nechytneš. Sám za sebe bych ti doporučil i wild strawbery od Lk baits a na rychlejší chytání obalovat v pastách to je pecka. A jako zpestření přidám detail mého boilies směs BLB Burning sun + AMK půl. pomeranč a pomerančový esenciální olej.

    yvana - Profil | Pá 4.11.2011 7:36:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    kožich007 >> Přesně jak píšeš pelety vezmi od pusťáků jsou moc dobrý vezmi ty levný na zakrmení potom z dírkou na chytání nějaké pstruží pelety do PVA punčoch a boilis dáme nějak dohromady.Už jsem jich vyzkoušela dost a myslím že i ostatní pomůžou.
    Víš jsou třeba vody kde nechtějí vzít skoro vůbec boilis a berou pelety je to zkrátka na každý vodě jinak.Já letos na Kelčanech na boilis nechytla nic jenom na pelety a obalovačku.

      kožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 7:31:40

      yvana >> asi máš pravdu a půdju do toho, nemá smysl vůbec spekulovat. Pelety používám od loňska a letos jsem začal trochu s boilies tak se do toho opřem pořádně, ale ještě projedu web na slevy, ta od chyťáků není špatná 20% dolu.
      nechce se mi pořád být u jednoho druhu nástrahy i když funguje, baví mne experimentovat a tak to skusíme.

        yvana - Profil | Pá 4.11.2011 7:27:48

        kožich007 >> Tak ten pomeranč je moc dobrý s tím chybu neuděláš tu franfurskou klobásu znám taky dobře expresky taky šlapou,ale podívej se po mrku po diskusích a najdeš mraky boilisu co si je rybáři chválí.Tady jde o to že ty musíš tomu věřit že jsi vybral dobře.Já chytám na jiné boilis znám hodně druhů.Ty pelety s těma chybu neuděláš jsou za prvé lacinější na zakrmení a ty malé 8-12mm z dírkou ty si vezmi vyplatí se teď nakupovat a po vánocích tupl.Jenom se podívej těch firem a druhů co se prodává kdyby jsi chtěl opravdu vybrat a poradit to těžko někdo zvládne.Jinak po pravdě co ti budou platný dvě kuličky boilisu?Já i plno jiných lidí ti můžeme poslat po dvou kuličkách boilis ale tím nic nezískáš já i když je po sezoně tak mám doma tak odhadem 10-15druhů boilisu.Vůbec nešpekuluj vezmi ty tři druhy a uvidíš.

          kožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 7:16:11

          yvana >> jj dám na vás a ještě na noční rybu, napsala mi sz s nabídkou že by mně poslala po dvou kuličkách tak to by bylo fajn. na ten půlnoční pomeranč jsem slyšel hodně pozitivních reakcí, no tak zarím jsem na to koukal a koupil bych mik boilie expres a skusil bych i multifish a to v příchutích půlnoční pomeranč, patantka a skusil bych tu franfurtskou klobásu. no a na zakrmení klasika pelety . snad by to mohlo stačit na skoušku a pak by se vidělo.

            kožich007 - Profil | Pá 4.11.2011 7:06:15

            Branči >> lasti555 - 3.11.2011 21:07:26 >> chyťáci svoje boilie nedělají což je škoda, ale snad stím někdy začnou. skusím se po tom kouknout a něco vyberu a uvidím!!

              yvana - Profil | Čt 3.11.2011 22:10:58

              Branči >> lasti555 - 3.11.2011 22:03:10 >> Tak to jsi napsal dobře šokovku používám jak kdy ale když mám dobrý vlasec tak ne nevyvážím jenom na odhoz.

                lasti555 - Profil | Čt 3.11.2011 22:07:49

                yvana >> pozuivas sokovky ?

                  lasti555 - Profil | Čt 3.11.2011 22:03:10

                  yvana >> takze macky robia neplechu hej ? no na nich si treba davat pozor :D su to svine :)

                    yvana - Profil | Čt 3.11.2011 22:01:30

                    Branči >> lasti555 - 3.11.2011 21:54:58 >> No byli tam i jesíci ale dva umřeli třetí by tam měl být ale nějak není vidět tak že jestli mě zase nenavštívila kočka:-(

                      lasti555 - Profil | Čt 3.11.2011 21:54:58

                      yvana >> Mas tam iba Koi kapre ?

                        yvana - Profil | Čt 3.11.2011 21:51:49

                        Branči >> lasti555 - 3.11.2011 21:47:31 >> No tak mít svůj rybníček to je sen asi skoro každýho ale zkrátka nemůžeme mít všechno já jsem vděčná co mám tak že zahrada je můj další koníček.

                          lasti555 - Profil | Čt 3.11.2011 21:47:31

                          yvana >> to nevadi ze nieje velke ale je pekne :) ja napr. nemam ziadne :D to by bola aka parada mat za domo uz rybnik nie jazierko a nasadit si tam kapre alebo kto aky druh ryby chce a chytat tam :D jej co by som zato dal :D

                            yvana - Profil | Čt 3.11.2011 21:45:17

                            Branči >> lasti555 - 3.11.2011 20:58:18 >> To jezírko není velký ráda bych větší ale není místo.

                              yvana - Profil | Čt 3.11.2011 21:40:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              kožich007 >> No tak slovit to nejde na to stačí ty mrchy kočky:-(
                              Toho boilisu se neboj jak píše lasti vezmi pelety potom něco kořeněného a něco ve směsy.Já mám ráda ten půlnoční pomeranč ten se fakt povedl.
                              edit:Na začátek si vezmi tak tři druhy a tím začni nemá cenu brát víc druhů já taky nakupuju když jsou v akci nebo výprodej.Vezmi něco na zakrmení a až si to trochu očucháš tak potom už půjdeš svoji cestou.

                                lasti555 - Profil | Čt 3.11.2011 21:14:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                kožich007 >> Tak ananas od Mikabits by mal byt fajn tak koa vsetky gule od Mikbaits tan Ananas by som volil do chladnej vody . Do chladnej vody by som este volil od nich napr. Patentka,Brusinka alebo trebars polnocny pomaranc ..... neviem kao do teplej vody ale toto podla mna do chladenj vody bude fajn . podla mna neviem s MIKBAITS nemam skusenost.

                                  lasti555 - Profil | Čt 3.11.2011 21:07:26

                                  kožich007 >> su to boileis od firmy Chyt a pust pokial som dobre pochopil alebo chces nieco od mikbaits ci ccmore ? :)

                                    kožich007 - Profil | Čt 3.11.2011 21:05:42

                                    Branči >> lasti555 - 3.11.2011 21:01:31 >> jsou to chyťáci a tady mají boilies klidně si nechám poradit, myslel jsem nějakej mikbaits a možná ccmore ale fakt nevím v boilies se neorientuju :) tak se koukni a zejtra to proberem a dík pic
                                    http://www.chytapust.cz/trvanlive-boilie-hotovky/c-​1598/

                                      lasti555 - Profil | Čt 3.11.2011 21:01:31

                                      kožich007 >> bruuu noc :D :D ano je dobra 20%-na zlava aka to je firma skusil by osm sa mrknut na prichute :)

                                        kožich007 - Profil | Čt 3.11.2011 21:00:00

                                        Branči >> lasti555 - 3.11.2011 20:57:39 >> jj zejtra se na to kouknu a budu muset něco vybrat a koupit 20% sleva je dobrá ne?! no dneska jdu do peří tak zejtra pic a mějte se tady všichni pěkně :))))