Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nlasti555 - Profil | Čt 3.11.2011 20:58:18

yvana >> Paradne jazierko :) :) :) take keby som mal :D !!!!

    Nlasti555 - Profil | Čt 3.11.2011 20:57:39

    kožich007 >> Preco blazon :D poznam ludi ktorych skrmia za 5 dni 20kg boileis a je to u nich bezne :D :D no tak z mojej skusenosti by osm ti odporucil na leto nejake na mesovej baze a na zimu na alkacovej alebo ovocnej,sladkej ci korenenej :) mne to tak funguje

      Nkožich007 - Profil | Čt 3.11.2011 20:56:17

      yvana >> hezké jezírko kdy ho slovíme :)))) no to boilie bych nacpal do kumbálu, není tam ani vedro ani zima tak by mohlo. jen se budu muset rozmyslet jaké, jak jsem psal lastimu

        Nkožich007 - Profil | Čt 3.11.2011 20:54:25

        Branči >> lasti555 - 3.11.2011 20:48:50 >> ahoj parde. neboj koukal jsem kolik toho skrmíš, jsi docela blázen, jo to bych potřeboval mít nějakou dobrou cenu :)) no koukám na ty akce na boilies, že bych koupil několik kilo do zásoby, no mám kumbál a ten je suchej a já bych to zatím nerozbaloval!! jen budu muset rozhodnout ještě jaké v boilie se neorientuju :)) ale to se změní

          Nyvana - Profil | Čt 3.11.2011 20:51:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          kožich007 >> Ne mám jenom jezírko na zahradě.Proč by ti nemělo vydržet boilis na příští rok?Já ho mám normál v pytlikách a v kýbli ale chce to mít v teple.Něco takového.
          A jak jim šmakujou pstruží pelety:-)

            Nlasti555 - Profil | Čt 3.11.2011 20:48:50

            kožich007 >> vydrzi ...ale zalezi aj na tom aka je to kvalita ale malo by len nech sa ti nenavlhci ale pokial neotvoris sacok tak by sa nemalo .

              Nkožich007 - Profil | Čt 3.11.2011 20:32:03

              myslíte že vydrží boilies do příští sezony, pokud bych ho koupil větší množství když je teď v akci??

                Nkožich007 - Profil | Čt 3.11.2011 20:13:39

                yvana >> to máš vlastní rybník ne??:)))) jsem koukal že maj chyťáci slevy na boilie asi toho využiju a něco bych mohl koupit, ale zase si říkám zda to vydrží do jara?! no snad by mohlo, LKBait sem skoušel tak bych mohl mikbaits?!

                  Nyvana - Profil | Čt 3.11.2011 20:10:18

                  kožich007 >> No tak tady jak jsem ti dala linku tak tam já hlavně jezdím pro krmení pro koi kapry mají tam krásný krmeníčko pro ryby tak vezmu i pstruží pelety pro jesíky mám už jenom jednoho jesíka o tom posledním si nejsem jistá.

                    Nmazar - Profil | Čt 3.11.2011 20:10:17

                    Jen ty nejlepší, maximální spokojenost jak s cenou tak s výsledky, je pravda, ze jsem se letos přes 70 nedostal, ale tech ani moc na vody kde chodim neplave.

                      Nkožich007 - Profil | Čt 3.11.2011 20:06:44

                      yvana >> to by na kapry mohlo taky na plošný zakrmení fungovat. já do teď používal halibuťáky od chyťáků a to mi docela dluho rybu udrželo, ale je potřeba trochu experimentovat. začínám skoušet i nějaké boilies a to bude teprve boj u toho vydržet :)) ale to dáme

                        Nyvana - Profil | Čt 3.11.2011 20:03:44

                        kožich007 >> Tak linku ti dám ale koukám že zdražili.
                        http://www.kapr-koi.cz/eshop/index.php?pFce=12&pKod​=013445&pId=u&pKat=003

                          Nkožich007 - Profil | Čt 3.11.2011 20:00:14

                          yvana >> jj je to hezká cena a na zakrmení je to dobrá věc za rozumné prachy!

                            Nyvana - Profil | Čt 3.11.2011 19:57:29

                            kožich007 >> Myslíš pstruží pelety?

                              Nkožich007 - Profil | Čt 3.11.2011 19:56:34

                              yvana >> kde se dají sehnat za tak krásnou cenu????

                                Nyvana - Profil | Čt 3.11.2011 16:02:43

                                Kocháč >> A jejda tak že slepený ho...:-))
                                No ale jestli to poslouží k nachytání ryb tak to je dobrý:-))

                                  NKocháč - Profil | Čt 3.11.2011 15:55:03

                                  yvana >> asi ani to ne :o)

                                    Nyvana - Profil | Čt 3.11.2011 15:53:41

                                    rover >> No tak jsem musela Peťana popíchnout to by jinak nešlo já ty pstruží pelety taky nakupuju a cena je moc dobrá jezdím si pro ně když potřebuju krmení pro koi kapry a jediného jesetera jestli teda ho ještě mám.

                                      Nyvana - Profil | Čt 3.11.2011 15:52:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Tak jinak je pravda že plno pelet se dělá na jedný mašině ale taky je dost firem třeba právě chyťapusť co si dávají svoje suroviny i recepty tak že odpadne další článek kdy cena vyšplhá o dalších 30%.Další věc je když si některá firma nakoupí už hotové pelety a přebalí je tak už je cena zase jinde.Potom jsou firmy co si to opravdu udělají sami a nejde jenom o pelety tak je cena zase jinde.Všude kde je nějaký mezi článek tak výrobek se samozřejmě cenově zvyšuje.
                                      Ale je tady otázka kuličkových pelet a na zakrmení a za tu cenu je to myslím dobrý.Samozřejmě každý máme svého favorita každý si brání svoje ale já myslím že hlavní věc je že jsme s tím výrobkem spokojeni a že můžeme říct za mě dobrý:-))))))))))

                                        Nrover - Profil | Čt 3.11.2011 15:47:08

                                        yvana >>
                                        Ta cena vychází na 35,- Kč/kg :-)