Vaše zkušenosti s peletami od chyť a pusť

jaké jsou Vaše zkušenosti s peletami od této společnosti. Mají docela slušnou cenu a zajímavý výběr od klasických válečkových až po kuličkové.
Zkoušel jsem zatím halibutky a robinred original a dá se říci že je to docela účinná nástraha.
jak jste na tom vy?
Autor diskuse: kožich007 - Profil , 31.10.2011 kaprařina - nástrahy, návnady

Nyvana - Profil | Čt 3.11.2011 15:44:57

Kocháč >> No tak teda Petře jestli jsi se dostal z cenou takhle nízko nemáš to jenom slepený a obarvený plívy?:-)))))))))))))))))))

    NEl Duffus - Profil | Čt 3.11.2011 15:37:45

    borecrybář >> napadlo Tě třeba, že někteří z diskutujících, kteří s tebou plýtvají čas, mají své poznatky z praxe?? Na rozdíl od Tebe, protože Ty se pouze domníváš... Víš o tom velkej prd, kolego...

      NKocháč - Profil | Čt 3.11.2011 15:32:08

      yvana >> nevím, ai jo, neřeším to. Cena je dobrá.

        Nyvana - Profil | Čt 3.11.2011 15:28:11

        Kocháč >> No tak dostaneš se něco pod 40kč?

          NKocháč - Profil | Čt 3.11.2011 15:26:51

          yvana >> Nakupujeme velkoobchodně. Cenu bych asi spočítal, ale nechci nasírat.

            Nyvana - Profil | Čt 3.11.2011 15:21:41

            Kocháč >> Petře kolik dáváš za ty pstruží peletky?Díky

              NKocháč - Profil | Čt 3.11.2011 14:54:13

              borecrybář >> Nic jsi nepochopil, dá se nachytat na všechno i na slisovanej obarvenej šrot borče :o) I na pelety ve kterých jsou suroviny za 20,- Kč

                NKocháč - Profil | Čt 3.11.2011 14:46:45

                Fishky >> jo je jich víc, ale spousta halibutů u nás prodávaných pochází ze stejných původních obalů. Osobně mám nejraději pstružáky od cc moore do pva, pelety používám minimálně.

                  Nlasti555 - Profil | Čt 3.11.2011 14:32:22

                  kožich007 >> fotit sa my dnes nechce :D :D sokm dost unaveny :D ......ja krmim podla toho na ake dlhe vypravy chodim a podla zaberov . Stale ked pridem k vode tak vykrmim tak 4-5 kg Boilies+Halibut peleta+tigri orech . pokial sa zabery dostavia bud hned v prvu noc,rano alebo cez den tak vecer prikrmim asi tak 2-3 kg toho siteho mixu :D (boilies peleta tigrac ) niekedy este dokrmujem pocas dna ale to musi byt ryba pri chuti :) takze okolo obeda dohodim aspon 2 ruky boilies a peliet . + ku kazdej montazi ktore umiestnujem mimo krmneho miesta stale davam aspon 3-4 gulicky boilies tej istej prichute ....pokila ryba nezere nema zmysel dokrmovat vo velkom mniozstve . takze prvy zakrm a pokial sa nedostavi zaber tak na druhy vecer pri vyvazke uz iba 1-2 ruky viac nie . Ked chodim na dlhsie vypravy 4a viac dni tak samozrejme tam toho krmiva pojde viac...Partikel nepouzivam az na tigri orech .

                    Nkožich007 - Profil | Čt 3.11.2011 14:26:07

                    Branči >> lasti555 - 3.11.2011 14:23:50 >> boilies hodně málo to dávám jen když jedu na delší dobu a začal jsem ho skoušet až letos, ale tím nezakrmuji teda zatím :))) musím valit jdu si zaběhat a pak zacvičit. musím na zimu trochu zhubnout abych se vešel pod stromeček, večer pokecáme pic a přidej nějaké fotky zda ses naučil fotit :))
                    PS kolik toho nahážeš do vody ty??

                      Nlasti555 - Profil | Čt 3.11.2011 14:23:50

                      kožich007 >> Ok .a boilies nepouzivas ?

                        Nkožich007 - Profil | Čt 3.11.2011 14:22:33

                        Branči >> lasti555 - 3.11.2011 14:18:33 >>ahoj no to je jak kdy, ale na krátké používám PVA a tak toho není moc tak 0,5-1 kg no na delší několika denní tak to je docela dost. Letos to bylo na staňkově asi tak 5-8 kg denně a k tomu ještě nějaká kuku a konopné semínko to je ale odhad co se zaváželo a já občas dohodil něco raketou.

                          Nlasti555 - Profil | Čt 3.11.2011 14:18:33

                          kožich007 >> kolko peliet skrmis na jednej vyprave ? .....chodis na kratsie alebo an dlhsie vypravy ?

                            Nlasti555 - Profil | Čt 3.11.2011 13:54:47

                            borecrybář >> Pozuivam boilies a pelety hlavne od firmy Lastia .v lete na mesovej baze a v jeseni na korenenej alebo ovocnej popripade sladkej baze .

                              Nlasti555 - Profil | Čt 3.11.2011 13:52:52

                              yvana >> Ano myslim fluorocarbon . :)

                                Nrover - Profil | Čt 3.11.2011 11:43:26

                                Fishky >>
                                jj, přesně tak, moje myšlení, když mě tato věc před časem napadla, se ubíralo stejným směrem. Ten rozvířený "mrak" považuji za velmi důležitý, i když i k tomuto může mít zkušený kapřík nedůvěru :-)

                                  NFishky - Profil | Čt 3.11.2011 11:35:40

                                  rover >> tam primárně nejde o olovo, ale o silnější pachovou stopu, což nacuclé halibutky umí perfektně ;-) často ty nacuclé sejmou cejni a rozvíří dno kolem montáže = ideálně položený na kapříka :-)

                                    Nkožich007 - Profil | Čt 3.11.2011 11:33:20

                                    Fishky >> já používám inline krmítka (zátěže) od semy (je to bruce system) tam je výměna rachlá a je fakt že někdy dávám i jen zátěž a PVA (šňůrku,sáček,punčochu) a funguje to perfektně. s tím krmelcem nehodím tak daleko. Jinak někdy krmím raketou a nebo jen prakem a taky to jde. Nenapadlo mne ale rozpustit pelety a opatlat stím zátěž, to je taky docela zajímavej nápad, ale musí to být na rychlovku jinak to tam nemůže vydržet tak dlouho.

                                      Nrover - Profil | Čt 3.11.2011 11:30:42

                                      Fishky >>
                                      Taky rád "experimentuji" s olovem, resp. se ho snažím něčím "nadipovat" či obalit, zatím ale nemám jistotu, že by to mělo nějaký větší efekt, ...nicméně mám dobré svědomí, že jsem pro lov udělal maximum :-)

                                        NKubánec - Profil | Čt 3.11.2011 11:26:05

                                        Diutrius >> A co tepr jejich účinek na suchu...! :-)