Který kaprový podběrák je pro vás TOP?

Potřebuji koupit nový kaprový podběrák,ramena min.100.Cena není rozhodující.Pochlubte se co používáte,ať chytnu nějakou inspiraci.
Autor diskuse: Mačař - Profil , 27.10.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

NNAVI73 - Profil | Út 17.11.2015 21:46:01

foxxx >> ten barbel neni kaprovy podberak , od foxe kaprak je warrior , torque a horizon , ten barbel je takovej kostitras , mel jsem ho tam v ruce , a navic z klasickeho kaproveho podberaku pouzijes rukojet v kombinaci z lopatkou k zakrmeni

    NNAVI73 - Profil | Út 17.11.2015 21:41:13

    Nitram. >> cus kolego ted jsem resil stejny problem a nakonec snad jediny kdo dela trosku slusne kaprove podberaky mensich rozmeru je JRC , dvoudilna uhlikova rukojet , ramena 90cm a koukal jsem ze delaj i 75 cm. Mam ho objednany ,az mi dorazi nafotim ti ho. Hodne stesti pri vyberu

      NZoeB - Profil | Út 17.11.2015 20:39:59

      Štaflík108 >> Nevím zda ti pomůžu, ale mám podběrák JRC Specialist 42" již nějakou tu sezónu a ani jednou nezklamal, vše drží, síťka pořád původní a super...

        Ndosec - Profil | Út 17.11.2015 10:25:07

        ahoj všem,kamarádka vybírá dárek pro muže a poslala mne odkaz,na tento podběrák.Co si o něm myslíte popřípadě tip,na nějaký jiný kvalitníhttp://www.rco-fishing.cz/eshop/mdl/product/podbera​k-fox--xtreme-landing-net-ln3432?vid=7877&utm_sourc​e=heureka.cz&utm_medium=heureka&utm_campaign=heurek​a

          NŠtaflík108 - Profil | Pá 28.10.2011 20:04:58

          Nemáte náhodou někdo zkušenosti s Podběrákem JRC 42" Contact Landing Net? Celkem se mi líbí a chtěl bych si ho koupit.

            Nfoxxx - Profil | Pá 28.10.2011 19:12:26

            Nitram. >> Opravdu je,mám ho doma:-) Je lehký a dobře se s ním manipuluje...

              Nmamutt - Profil | Pá 28.10.2011 19:12:25

              ja jsem spokojený z podberakem od tehle firmy mam 70cm ale tenhle ten jsem mel pujčený max spokojenost http://www.tomi-korda.cz/kastl-serie-1000/d-72197/

                NNitram. - Profil | Pá 28.10.2011 19:10:23

                foxxx >> jo, ten je slušnej

                  Nfoxxx - Profil | Pá 28.10.2011 19:07:41

                  Nitram. >> Určitě dá...např.Fox Specialist Landing Net a je zrovna za akční cenu zde:
                  http://www.tomas-carpio.cz/d-fox-barbel-specialist-​landing-net-podberak.html#cat

                    NNitram. - Profil | Pá 28.10.2011 19:03:52

                    Dá se sehnat podběrák s délkou ramen tak 70-80 cm?? ohlížím se po nějakým a všechny jsou hrozně velký, v těch bych mýho kapra ani nenašel

                      NDulf - Profil | Pá 28.10.2011 19:01:42

                      Kocháč >> to o čem mluvíš,jsem dříve vidíval v katalogu od Foxe.Stačilo jenom dokoupit tyčku dle libosti.
                      http://www.foxint.com/catalogues-products.php?lang=​e&product=1720&catalogue=1§ion=43

                        Nfranto1231 - Profil | Pá 28.10.2011 18:44:51

                        Kocháč >> viem ze balzer taky robi a cormoran, ale to ma hlinikove rucky...to je neprakticke a nevyuzitelne pre mna...cize ti neporadim...taky drzim v ruke akurat na vylove u nas ma drevenu rucku...ale uff drina heh....dobre vyber teda

                          NKocháč - Profil | Pá 28.10.2011 18:42:19

                          franto1231 >> asi ne, nechci žádný skládací ramena, chci pevný vajíčkový rám podběráku

                            Nfranto1231 - Profil | Pá 28.10.2011 18:40:26

                            Kocháč >> asi sa nechapeme....

                              NKocháč - Profil | Pá 28.10.2011 18:22:34

                              franto1231 >> ne nechci

                                Nfranto1231 - Profil | Pá 28.10.2011 18:15:37

                                Kocháč >> to ako nechces aby sa skladal?

                                  NKocháč - Profil | Pá 28.10.2011 18:11:51

                                  franto1231 >> není tám podběrák s pevným rámem

                                    Nfranto1231 - Profil | Pá 28.10.2011 18:10:20

                                    Mačař - >> pozri si www.imperialbaits.cz.....daj si soul vyrobky....

                                      NKocháč - Profil | Pá 28.10.2011 18:08:36

                                      franto1231 >> nemám to do lodě, ale to prasknutí mě hlodlo