Který kaprový podběrák je pro vás TOP?

Potřebuji koupit nový kaprový podběrák,ramena min.100.Cena není rozhodující.Pochlubte se co používáte,ať chytnu nějakou inspiraci.
Autor diskuse: Mačař - Profil , 27.10.2011 kaprařina - náčiní, doplňky

Nfranto1231 - Profil | Pá 28.10.2011 18:07:03

Kocháč >> foxa som zlomil hned na prvej rybe....4,5kg...len puk....vtedy ma stal 3600,-Kč.....dlha rucka v clne je neskladny...tento rok som si kupil Soul a 100% spokojnost ako aj pri love z brehu aj v clne...rucku si mozem rozdelit je lahunky...sietku zavesit na usko....

    NMirek.V. - Profil | Pá 28.10.2011 16:23:19

    Poušťák >> Hlavne si toho hocha nerozlob, vypada to ze po zime bude potrebovat novou strechu:-))))

      NDulf - Profil | Pá 28.10.2011 16:21:11

      Dave≻ >> >Dave - 28.10.2011 16:02:56 >> máte to vychytaný.Předpokládám,že ty kameny každý večer rozpalujete v ohni a pak slouží joko topení.Jak říkám,mazáci.

        NPoušťák - Profil | Pá 28.10.2011 16:10:27

        Kocháč >> )))))))))))))))))hlavně ty lehátka od lišky..o))))))))))))

          NKocháč - Profil | Pá 28.10.2011 16:06:36

          Poušťák >> je to vychytaný a hlavně to zapadá do krajiny a sedí to k naší slovanskoasiatské povaze.

            NPoušťák - Profil | Pá 28.10.2011 16:05:19

            Kocháč >> byl jsi rychlejší..o))))))))))))))))))))

              NKocháč - Profil | Pá 28.10.2011 16:04:45

              Dave≻ >> >Dave - 28.10.2011 16:02:56 >> ten přístřešek to je Nash?

                NDave> - Profil | Pá 28.10.2011 16:02:56

                Můj top je JRC Specialist Plus.Kvalita za tu cenu je super.

                  NDulf - Profil | Pá 28.10.2011 15:46:14

                  M!ld@ >> jednou rukou ani omylem.Ty ramena jsou zastrčený poměrně na pevno,takže potřebuješ druhou ruku na roztažení,aby to šlo vystrčit.Jinak stím není problém žádný.Osobně oceňuji pevný střed a hlavně váhu při natažený ruce.

                    NMorušák - Profil | Pá 28.10.2011 15:28:33

                    a ještě jednou Pelzer Profile

                      NMorušák - Profil | Pá 28.10.2011 15:27:59

                      Já si teď pořídil nový podběrák Pelzer Profile a je to moc hezký kousek.Zítra s ním jedu poprvé na Berounku a doufám, že se mi ho povede hned pokřtít nějakým pěkným kapříkem.

                        NKocháč - Profil | Pá 28.10.2011 15:19:50

                        Jo, něco tak co jste poslali. Chce to rám tak 70cm v průměru, ale ještě dost dlouhou rukojeť a síťka by měla být z menších ok minimálně ve spodní části. Ty jakoby kaprařské podběráky jsou zbytečně velké, hluboké sítě se chytají za kořeny a bordel na dně. Mám dobrej podběrák s olověným jádrem ve spodní části, ale chci koupit rám a násadu dělenou tak 3m dlouhou

                          Ndosec - Profil | Pá 28.10.2011 15:05:39

                          Kocháč >> zkus mrknout sem něco tam mají http://dobes-site.cz/katalog/sportovni-rybarstvi.ht​ml

                            NKocháč - Profil | Pá 28.10.2011 15:00:35

                            Nemáte někdo odkaz na obchod, kde se dá koupit podběrák s pevným rámem? Kdysi jsem ho měl, ale podlehl módě kaprařských podběráků s dlouhýma ramenama.

                              NDobráček - Profil | Pá 28.10.2011 11:12:46

                              Shimano Tribal,tyč 180cm vyztužená karbonovým vláknem,šířka ramen 107cm,kovová rozpěrka a obal na tyč+síť.cena je cca 3000,-Kč.Mám ho a je OK!!

                                NTommy23 - Profil | Pá 28.10.2011 10:58:53

                                Mačař >> Mám JRC Specialist a nemůžu si stěžovat, ale také se mi moc líbí tento kousek:
                                http://www.imperialbaits.cz/blazek/eshop/59-1-Dezin​fekce-podlozky-podberaky/0/5/611-SOUL-Smart-Carp-La​ndingnet

                                  Njarabeast - Profil | Pá 28.10.2011 10:56:58

                                  JRC Specialist Plus

                                    NRadek Fox - Profil | Pá 28.10.2011 10:46:28

                                    Mačař - >> Za sebe říkám, dnes už jedině - CENTURY Landing Net
                                    http://www.century.gb.com/carp-landingnets.html

                                    Zde jsem již na toto téma něco napsal: http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=642397