Rybářské odznáčky ...

V dřívějších dobách jich bylo všude plno. Skoro každý nějaký vlastnil, skoro každá Mo měla svůj odznak, firmy měli odznáčky se svým logem a pak i výroční odznáčky. Dnes se již tomuto trendu moc neholduje, dělá se víceméně jen pár, musím uznat že kvalitních ale drahých, odznáčků s rybářskou tématikou zaměřenou převážně na vyobrazení ryb.


Podívejte se na mou sbírku odznáčků a samozřejmě i vkládejte své odznáčky rybářských firem, organizací, ryb a různých rybářských motivů.
Petrův zdar
Autor diskuse: tichy blazen - Profil , 26.10.2011 všeobecné - ostatní

Ntichy blazen - Profil | Pá 11.11.2011 20:10:28

Raketýr >> hezká filcová rybka, mám je prozatím na korkových platíčkách a na polystyrenové nástěnce, O podobné rybě už jsem uvažoval,viděl jsem i odznaky mo napíchané na maketě ČR dle místa původu - vznikne tak pěkná místopisná mapka

    NRaketýr - Profil | Pá 11.11.2011 19:39:21 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    tichy blazen >> A máš je napíchané taky na nějaké podložce?
    Jedna stylová pro inspiraci ;-)

      Ntichy blazen - Profil | Pá 11.11.2011 19:26:09

      Raketýr >> asi 50 co jsou firmy - tokoz, sona, silon, pak pár co souvisí s rybařinou - delfínka, RS,přísežná stráž nebo rybky jako takové, ale nejvíc jich mám co jsou MO a výročí MO, celkový počet se mi stále mění ale pár stovek už to je

        NRaketýr - Profil | Pá 11.11.2011 19:21:55

        tichy blazen >> A kolik už jich máš?

          Ntichy blazen - Profil | Pá 11.11.2011 19:21:46

          MO Svratka a výročí 70 let, první odznáček kde není uveden rok založení a rok výročí

            Ntichy blazen - Profil | Pá 11.11.2011 19:18:57

            Raketýr >> taky občas čučim kolik toho je a hlavně kolik se jich dá ještě sehnat - myslím z těch starších

              Nretrívr - Profil | Pá 11.11.2011 19:17:10

              Raketýr >> OK.

                Ntichy blazen - Profil | Pá 11.11.2011 19:16:46

                Benátky nad Jizerou

                  NRaketýr - Profil | Pá 11.11.2011 19:16:16

                  tichy blazen >> Sleduju to tady bedlivě - odznáčky super! Ale s jejich sbíráním už raději začínat nebudu ;-)

                    Ntichy blazen - Profil | Pá 11.11.2011 19:13:52

                    MO Přelouč

                      Ntichy blazen - Profil | Pá 11.11.2011 19:12:57

                      MO Pardubice

                        Ntichy blazen - Profil | Pá 11.11.2011 19:11:51

                        MO Vinohrady

                          Ntichy blazen - Profil | Pá 11.11.2011 19:09:24

                          soorry chlapci překlep, alespoň je vidět že dáváte pozor

                            NRaketýr - Profil | Pá 11.11.2011 19:08:34

                            retrívr >> No vždyť jo, ale já si jen představil tu rybářskou organizaci v Hošticích u Volyně
                            (Slunce seno ...) ;-)

                              Nretrívr - Profil | Pá 11.11.2011 19:02:08

                              Raketýr >> Tak jde jen o písmeno holinky, hodinky, Lomnice, lomenice, to se stane.

                                NRaketýr - Profil | Pá 11.11.2011 18:51:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                tichy blazen >> Teda nevím jestli měli i v Hošticích místní organizaci ČRS, ale tohle budou spíš Loštice ;-)

                                  Ntichy blazen - Profil | Pá 11.11.2011 18:47:25

                                  Zajímavostí je že v 89 slavila spousta organizací svá různá výročí vzniku

                                    Ntichy blazen - Profil | Pá 11.11.2011 18:46:02

                                    80 let mo Mnichova Hradiště

                                      Ntichy blazen - Profil | Pá 11.11.2011 18:44:44

                                      80 let mo Hoštice

                                        Ntichy blazen - Profil | Čt 10.11.2011 18:04:13

                                        Postoloprty design svých odznaků opravdu vychytaly