Rybářské odznáčky ...

V dřívějších dobách jich bylo všude plno. Skoro každý nějaký vlastnil, skoro každá Mo měla svůj odznak, firmy měli odznáčky se svým logem a pak i výroční odznáčky. Dnes se již tomuto trendu moc neholduje, dělá se víceméně jen pár, musím uznat že kvalitních ale drahých, odznáčků s rybářskou tématikou zaměřenou převážně na vyobrazení ryb.


Podívejte se na mou sbírku odznáčků a samozřejmě i vkládejte své odznáčky rybářských firem, organizací, ryb a různých rybářských motivů.
Petrův zdar
Autor diskuse: tichy blazen - Profil , 26.10.2011 všeobecné - ostatní

Ntichy blazen - Profil | Ne 20.11.2011 16:22:06

Libice nad Cidlinou

    Ntichy blazen - Profil | Ne 20.11.2011 16:19:14

    a výročí 90 let v Mladé boleslavi

      Ntichy blazen - Profil | Ne 20.11.2011 16:17:18

      tentokrát tu máme Mladou boleslav

        Ntichy blazen - Profil | Ne 20.11.2011 16:14:55

        Odznáček naší na jméno nejmenší obce ČR AŠ

          Ntichy blazen - Profil | Ne 20.11.2011 16:11:40

          Roudnice nad Labem - omlouvám se za horší foto

            Ntichy blazen - Profil | Ne 20.11.2011 16:10:14

            odznáček z Hradce Králové, jeden z mála co tato organizace vydala

              Ntichy blazen - Profil | Ne 20.11.2011 16:09:03

              MO Brno

                Ntichy blazen - Profil | Ne 20.11.2011 16:08:07

                drsnej odznak z chropyně

                  Ntichy blazen - Profil | Ne 20.11.2011 12:07:42

                  3 barevné variace z Bílovic

                    Ntichy blazen - Profil | Ne 20.11.2011 12:06:28

                    MO Studénka

                      Ntichy blazen - Profil | Ne 20.11.2011 12:04:15

                      MO Vrdy

                        Ntichy blazen - Profil | Ne 20.11.2011 12:03:17

                        MO bakov

                          Ntichy blazen - Profil | Ne 20.11.2011 12:02:05

                          podruhé

                            Ntichy blazen - Profil | Ne 20.11.2011 12:01:29

                            MO Gottwaldov alias Zlín

                              Ntichy blazen - Profil | Ne 13.11.2011 22:12:05

                              a ještě jeden, tentokrát ze Sedlčan

                                Ntichy blazen - Profil | Ne 13.11.2011 22:09:55

                                Jeden ze středočeského kraje

                                  Ntichy blazen - Profil | Ne 13.11.2011 22:02:20

                                  MO Soběslav - několik barevných provedení

                                    NRaketýr - Profil | Ne 13.11.2011 11:10:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Aukro ...

                                      NRaketýr - Profil | Pá 11.11.2011 20:55:03

                                      tichy blazen >> Ta mapa to je zajímavej nápad.

                                        Ntichy blazen - Profil | Pá 11.11.2011 20:51:10

                                        MO Poděbrady - zajímavý odznak svým vzezřením, 70. výročí MO a opět není uveden rok vzniku mo a rok výročí