Rybářské odznáčky ...

V dřívějších dobách jich bylo všude plno. Skoro každý nějaký vlastnil, skoro každá Mo měla svůj odznak, firmy měli odznáčky se svým logem a pak i výroční odznáčky. Dnes se již tomuto trendu moc neholduje, dělá se víceméně jen pár, musím uznat že kvalitních ale drahých, odznáčků s rybářskou tématikou zaměřenou převážně na vyobrazení ryb.


Podívejte se na mou sbírku odznáčků a samozřejmě i vkládejte své odznáčky rybářských firem, organizací, ryb a různých rybářských motivů.
Petrův zdar
Autor diskuse: tichy blazen - Profil , 26.10.2011 všeobecné - ostatní

Ntichy blazen - Profil | Čt 10.11.2011 18:03:18

barevné variace nejsou vyjímkou

    Ntichy blazen - Profil | Čt 10.11.2011 18:02:40

    velmi vydařené odznaky

      Ntichy blazen - Profil | Čt 10.11.2011 18:01:22

      Postoloprty výročí 100 let MO

        Ntichy blazen - Profil | Čt 10.11.2011 15:23:55

        85 let MO Hořice

          Ntichy blazen - Profil | Čt 10.11.2011 15:07:41

          100 let v Mladé Boleslavi

            Njasommato - Profil | Čt 10.11.2011 13:20:10

            tichy blazen >> ja odznaciky nezbieram ale ak bi si tam mal jeden pekny muskarsky tak bi som ho vzal namiesto toho pstruha nech ma klobuk uroven

              Ntichy blazen - Profil | Čt 10.11.2011 9:19:06

              jasommato >> časem proberu ty svý a možná se nějaké objeví v retro bazaru

                Njasommato - Profil | St 9.11.2011 13:08:40

                tichy blazen >> vdaka muska je tam len na chvilku kym ju vimenim za novu ale odznacik tam us ostava aj ked neni bohvieaky iny nemam

                  Ntichy blazen - Profil | St 9.11.2011 12:24:09

                  delfínek - no není krásný

                    Ntichy blazen - Profil | St 9.11.2011 11:27:47

                    jasommato >> Krásně k sobě pasujou

                      Njasommato - Profil | St 9.11.2011 0:51:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      ako som tak na klobuk instaloval novu musku tak ma napadlo ze popritom cvaknem ten moj jediny odznacik a hodim ho sem

                        Ntichy blazen - Profil | Út 8.11.2011 20:26:30

                        a další

                          Ntichy blazen - Profil | Út 8.11.2011 20:25:34

                          dálší odznáčky ze silonky v Plané

                            Ntichy blazen - Profil | Út 8.11.2011 20:09:48

                            ZZMP- s touto zkratkou mi asi taky nikdo neporadí

                              Ntichy blazen - Profil | Út 8.11.2011 20:07:44

                              PRKP - neví někdo čeho je to zkratka

                                Nesoxx - Profil | Po 7.11.2011 21:08:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Silon ( asi nejhezčí )

                                  Nesoxx - Profil | Po 7.11.2011 21:00:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Silon 40 LET

                                    Nesoxx - Profil | Po 7.11.2011 20:54:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Silon

                                      Ntichy blazen - Profil | Ne 6.11.2011 23:05:15

                                      a ještě jeden silon

                                        Ntichy blazen - Profil | Ne 6.11.2011 22:58:45

                                        Silon Planá