Rybářské odznáčky ...

V dřívějších dobách jich bylo všude plno. Skoro každý nějaký vlastnil, skoro každá Mo měla svůj odznak, firmy měli odznáčky se svým logem a pak i výroční odznáčky. Dnes se již tomuto trendu moc neholduje, dělá se víceméně jen pár, musím uznat že kvalitních ale drahých, odznáčků s rybářskou tématikou zaměřenou převážně na vyobrazení ryb.


Podívejte se na mou sbírku odznáčků a samozřejmě i vkládejte své odznáčky rybářských firem, organizací, ryb a různých rybářských motivů.
Petrův zdar
Autor diskuse: tichy blazen - Profil , 26.10.2011 všeobecné - ostatní

Nbrach - Profil | So 10.12.2011 14:19:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Jiný pohled..

    Nbrach - Profil | So 10.12.2011 14:15:40 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Můj hodně těžkej klobouk..

      Nretrívr - Profil | So 10.12.2011 10:38:45

      airfish >> Nádhera.

        Nairfish - Profil | So 10.12.2011 9:39:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        jeden novější a jeden starší

          Nairfish - Profil | So 10.12.2011 9:37:50 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          taky odznáčky

            Nairfish - Profil | So 10.12.2011 9:36:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            ze závodů

              Nairfish - Profil | So 10.12.2011 9:35:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              zahraniční - klubové

                Nairfish - Profil | So 10.12.2011 9:34:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                pár novějších - české

                  Nairfish - Profil | So 10.12.2011 9:31:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  dva z těch starších

                    Ntichy blazen - Profil | St 7.12.2011 7:26:59

                    a na příště přichystám pár opravdu skvostných odznáčků, nad kterými nezůstane žádná rybářská dušička bez slzičky

                      Ntichy blazen - Profil | St 7.12.2011 7:23:54

                      a ještě jeden

                        Ntichy blazen - Profil | St 7.12.2011 7:23:21

                        další odznak, tentokrát ze slovenska

                          Ntichy blazen - Profil | St 7.12.2011 7:22:27

                          mistrovství světa 1966

                            Ntichy blazen - Profil | St 7.12.2011 7:18:27

                            a zase jeden splávek

                              Ntichy blazen - Profil | St 7.12.2011 7:16:45

                              a spolu

                                Ntichy blazen - Profil | St 7.12.2011 7:15:45

                                výroční odznak státního rybářství

                                  Ntichy blazen - Profil | St 7.12.2011 7:14:48

                                  Jiná varianta státního rybářství

                                    Ntichy blazen - Profil | St 7.12.2011 7:13:36

                                    další baarevné provedení státního rybářství

                                      Ntichy blazen - Profil | St 7.12.2011 7:12:15

                                      ---

                                        Ntichy blazen - Profil | St 7.12.2011 7:11:42

                                        ...