Rybářské odznáčky ...

V dřívějších dobách jich bylo všude plno. Skoro každý nějaký vlastnil, skoro každá Mo měla svůj odznak, firmy měli odznáčky se svým logem a pak i výroční odznáčky. Dnes se již tomuto trendu moc neholduje, dělá se víceméně jen pár, musím uznat že kvalitních ale drahých, odznáčků s rybářskou tématikou zaměřenou převážně na vyobrazení ryb.


Podívejte se na mou sbírku odznáčků a samozřejmě i vkládejte své odznáčky rybářských firem, organizací, ryb a různých rybářských motivů.
Petrův zdar
Autor diskuse: tichy blazen - Profil , 26.10.2011 všeobecné - ostatní

Ntichy blazen - Profil | St 7.12.2011 7:10:55

různé barvy

    Ntichy blazen - Profil | St 7.12.2011 7:10:22

    středně velký tokoz

      Ntichy blazen - Profil | St 7.12.2011 7:08:23

      MO Liberec

        Ntichy blazen - Profil | St 7.12.2011 7:06:46

        MO Strakonice

          Ntichy blazen - Profil | St 7.12.2011 7:05:10

          Mo Žďár nad Sázavou

            Ntichy blazen - Profil | Ne 4.12.2011 21:22:00

            cejn11 >> těch novodobých se tolik nevidí, zato jejich design už je mnohem propracovanější

              Ncejn11 - Profil | Ne 4.12.2011 16:51:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Zatím novodobé

                Ncejn11 - Profil | So 3.12.2011 18:23:35

                Máš to pěkný,taky doma nějaké někde mám.Najdu,vyfotím a pošlu.

                  Ntichy blazen - Profil | Čt 1.12.2011 9:29:45

                  a pišišvorové u sebe

                    Ntichy blazen - Profil | Čt 1.12.2011 9:28:29

                    a ještě jeden

                      Ntichy blazen - Profil | Čt 1.12.2011 9:27:56

                      jiná barevná variace

                        Ntichy blazen - Profil | Čt 1.12.2011 9:27:12

                        a další

                          Ntichy blazen - Profil | Čt 1.12.2011 9:26:36

                          nejmenší tokozáček

                            Ntichy blazen - Profil | Čt 1.12.2011 9:25:38

                            Odznáček z třebíče je také malinký, asi jako ty nejmenší od tokozu

                              Ntichy blazen - Profil | Čt 1.12.2011 9:22:21

                              pidi pstroužek,tohle je můj nejmenší odznáček

                                Ntichy blazen - Profil | Čt 1.12.2011 9:21:03

                                můj první odznáček, který byl tehdá bonusem ke koupi vlasce na štiky

                                  Ntichy blazen - Profil | So 26.11.2011 20:55:02

                                  Kde se vzali tu se vzali Teplice

                                    Ntichy blazen - Profil | So 26.11.2011 20:53:23

                                    pořád Praha

                                      Ntichy blazen - Profil | So 26.11.2011 20:52:49

                                      Praha 3.

                                        Ntichy blazen - Profil | So 26.11.2011 20:52:16

                                        Praha 2.