Rybářské odznáčky ...

V dřívějších dobách jich bylo všude plno. Skoro každý nějaký vlastnil, skoro každá Mo měla svůj odznak, firmy měli odznáčky se svým logem a pak i výroční odznáčky. Dnes se již tomuto trendu moc neholduje, dělá se víceméně jen pár, musím uznat že kvalitních ale drahých, odznáčků s rybářskou tématikou zaměřenou převážně na vyobrazení ryb.


Podívejte se na mou sbírku odznáčků a samozřejmě i vkládejte své odznáčky rybářských firem, organizací, ryb a různých rybářských motivů.
Petrův zdar
Autor diskuse: tichy blazen - Profil , 26.10.2011 všeobecné - ostatní

Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 14:22:54

novější výrobce

    Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 14:19:32

    další výrobce, tentokrát silon Planá nad Lužnicí

      Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 14:16:37

      tento taky ne RYNA

        Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 14:15:50

        tento se tak často nevidí

          Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 14:14:46

          noris shakespeare

            Njasommato - Profil | Po 12.12.2011 14:14:05

            tichy blazen >> do klobuka este jeden
            alebo to prepichnut aj von abi hrot z klobuka trcal

              Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 14:13:50

              pro porovnání

                Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 14:13:05

                zase trochu jiný tokoz

                  Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 14:04:22

                  airfish >> pěkné rybky

                    Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 14:03:47

                    brach >> Pěkně nabitej klobouk, aby tě odznáčky nepíchali, musel by si všít vložku jako u kabátu - kůži, koženku, nebo něco takhle pevnějšího

                      Ntichy blazen - Profil | Po 12.12.2011 13:59:28

                      airfish >> moc pěkné odznáčky, díky za příspěvky

                        Njasommato - Profil | Ne 11.12.2011 21:56:16

                        brach >> ale na daky zrazik alebo podobnu akciu bi to bolo fajne len potom treba daky golier na spevnenie krku

                          Nbrach - Profil | Ne 11.12.2011 21:24:01

                          jasommato >>
                          Ano, nosil jsem ho na ryby. Ale přestal jsem, protože je poměrně těžký a odznaky mě píchaly do hlavy.....

                            Njasommato - Profil | Ne 11.12.2011 21:10:28

                            brach >> ten mas iba ako podklad pe odznaky alebo ho aj nosis na rybi??

                              Nairfish - Profil | So 10.12.2011 15:09:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Zapomněl jsem na kapříky:)

                                NFil@s - Profil | So 10.12.2011 14:34:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                A ještě candát.

                                  NFil@s - Profil | So 10.12.2011 14:33:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Štika k vlasci od Dragonu.

                                    Nbrach - Profil | So 10.12.2011 14:23:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    5.

                                      Nbrach - Profil | So 10.12.2011 14:22:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      4.

                                        Nbrach - Profil | So 10.12.2011 14:21:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        3.