Pivo, rum, nebo něco jiného?

Tak jak to máte s alkoholem na výpravách.Zastávate heslo,že střízlivej nic nechytne.Co popíjíte a v jakém množství?Tipy rady atd-:o))) Abstinenti si jistě najdou jiné téma.
Autor diskuse: Hlubočepy - Profil , 17.10.2011 všeobecné - ostatní

NPedro1 - Profil | Út 18.10.2011 20:34:49

Bomber76 >> Tohle je vyrovnaná sestava.Kolik piva,tolik rumu:-)))

    NSintrix - Profil | Út 18.10.2011 20:32:01

    Teď, když se ochladilo, si přidávám do čaje rum. Spíš jen pro chuť.

      Nretrívr - Profil | Út 18.10.2011 20:23:33

      Hlubočepy - >> Tomu věř.

        NHlubočepy - Profil | Út 18.10.2011 20:22:47

        retrívr >> Takže jsi taky Náš :o)

          Nretrívr - Profil | Út 18.10.2011 20:21:16

          Hlubočepy - >> U mne je to jednoduché.Rum, dřív nic moc jiného nebylo, pivo. Na výpravách však jen pro chuť střídmě. Tam prostě chci chytat.Jinak mohu i hodně.No, někdy se podaří i na výpravě.

            Nalpo - Profil | Út 18.10.2011 20:19:38

            no v letnych mesiacoch to je urcite pivo.zajtra rano idem ale na ryby a premyslam nad tym ze cajik s rumom do termosky bude asi super vec na zahriatie:)

              NHlubočepy - Profil | Út 18.10.2011 20:18:30

              Hrdobec >> Huš-šťourale :o)

                NHlubočepy - Profil | Út 18.10.2011 20:15:08

                Bomber76 >> Nemáš zač :o)

                  NHrdobec - Profil | Út 18.10.2011 19:37:48

                  Hlubočepy - >> Koukám že u alkoholíku to docela žije)))))

                    NBomber76 - Profil | Út 18.10.2011 19:25:05

                    Stydím se...

                      NDulf - Profil | Út 18.10.2011 19:15:48

                      Hlubočepy >> to si pleteš s rozumem kolego.

                        NLibor 1 - Profil | Út 18.10.2011 19:00:42

                        Hlubočepy >> tož občas si sklénku dáám :-) ale nikomu to neříkej :-))

                          NPedro1 - Profil | Út 18.10.2011 18:53:46

                          Hlubočepy >> Spíš se divím,že na mě nezavolali policii a nezkončil jsem na záchytce:-)))
                          Asi to byli taky rybáři:-)

                            NHlubočepy - Profil | Út 18.10.2011 18:43:37

                            Dulf >> Nemáš svatozář :o)

                              NHlubočepy - Profil | Út 18.10.2011 18:43:03

                              Pedro1 >> Tak ty procházkáři museli čumět:o)Si řekli-asi tahal něco většího tak je vysílenej.

                                NDulf - Profil | Út 18.10.2011 18:29:00

                                Zdravím.Na rybách nechlastám,na to jsou ty chvíle u vody pro mne vzácný.Sem tam čtvrtku během dne považuji za prevenci proti průjmu apod.obtížím.Trocha piva po grilu ,taky není o chlastu.Pokud bych se nalil,nic bych ztoho neměl,ale nedovolím si tvrdit,že se mi to za ty dlouhá léta co rybařím ještě nestalo.

                                  NPedro1 - Profil | Út 18.10.2011 18:24:38

                                  V tomhle počasí,pokud nejsem za řidiče preferuji dvě termosky.V jedné jé silnej turek s cukrem,v druhé černej čaj.K tomu v malé petce božkovskej rum.Nalejvám si na co mám chuť a dolévám chladič dle nálady a stavu,v jakém jsem.
                                  Párkrát jsem se vožral před rybama,když jsme vyráželi 15.6. na zahájení dravců a měli sraz v hospodě den předem,s tím že popijeme a v noci půjdem k vodě,aby jsme měli dobrý fleky.Dvakrát jsem k vodě vůbec nedošel a jednou jsem se probudil 16.6. ve čtyři odpoledne na cestě k vodě s batohem na zádech a kolem mě chodili lidi na procházku.

                                    NHlubočepy - Profil | Út 18.10.2011 18:10:08

                                    Kalužmistr >> Tak to je jasný,že mezi námi jsou i tací kteří to až tak nezvládají :o)

                                      NKalužmistr - Profil | Út 18.10.2011 18:07:22

                                      Hlubočepy >> Nejen Rus ale i naši. Rozkoš je toho důkaz, někdy tam jde o život. Když ryby tak ryby, když chlast tak hospoda.

                                        NIvo - Profil | Út 18.10.2011 18:04:46

                                        Morus >> přesně tak. V létě chlazenou desítku po jídle a v období chladu svařák či grog.

                                        A Rus ? Víš jak to je, když putíš psa ze řetezu ....:-(