Pivo, rum, nebo něco jiného?

Tak jak to máte s alkoholem na výpravách.Zastávate heslo,že střízlivej nic nechytne.Co popíjíte a v jakém množství?Tipy rady atd-:o))) Abstinenti si jistě najdou jiné téma.
Autor diskuse: Hlubočepy - Profil , 17.10.2011 všeobecné - ostatní

NHlubočepy - Profil | Út 18.10.2011 17:50:05

Morus >> Rus je dobytek !

    NMorus - Profil | Út 18.10.2011 16:28:53

    pivko (Budvárek), grog. Ideální pro chladnější dny. Ale nesmí z toho vzniknout total vožíračka, to radši v hospodě. Když vidím jak se chovaji rusáci na Lipně, ožerou se a pak hážou flašky buď do křoví nebo rovnou do vody, dělaji na břehu ohně a řvou na celý okolí tak je mi z nich zle.

      NHlubočepy - Profil | Út 18.10.2011 11:39:25

      Ivo >> Však on to Netipa dotáhne k dokonalosti :o))

        NIvo - Profil | Út 18.10.2011 11:33:14

        Hlubočepy >> a to JENOM pochcanej..:-) Může být hůř ..:-)))

          Nrover - Profil | Út 18.10.2011 10:02:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Pro pobyt v přírodě, resp. u vody na rybách se nejlépe, i vzhledem k barvě a složení hodí pouze "peprmintka", kterou lze proložit prakticky jakékoliv pití :-)

            NHlubočepy - Profil | Út 18.10.2011 10:01:39

            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Tak to nejsem gentleman-sedět pochcanej v křesle a se skelným pohledem ignorovat řvoucí naviják je nad mé síly :o)

              NIvo - Profil | Út 18.10.2011 9:59:31

              Netipa - poslední hrdina MRKu >> ... ovšem v takovém případě dostává ta grácie jisté trhliny ..:-))

                NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 18.10.2011 9:59:21

                medvěd >> Důležitý je si přiznat, že pokud k těm prutům půjdu, budu se vrávorat, či rovnou upadnu, tedy nebudu vypadat vznešeně a tak k prutům vůbec nejdu, jinak bych ztratil auru džentlmena. Prostě se skelným pohledem sedím v křesle a pokouším se nehýbat.

                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 18.10.2011 9:57:49

                  Ivo >> Nadraný rybářský džentlmen nepotřebuje běžet ke křoví. Pokud křoví nedoběhne k němu, potom to za to nestojí a normálka to pustí do kalhot. Potom se teprve stává echtdžentlemenem

                    Nmedvěd - Profil | Út 18.10.2011 9:56:20

                    Netipa - poslední hrdina MRKu >> hovno s grácií.Pokud nedojdeš k prutům,jak u toho můžeš vypadat vznešeně?

                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 18.10.2011 9:56:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Hlubočepy >> přesně tak. Pokud přijde v noci RS a vidí nahozené pruty a u nich ležícícho, popřípadě o šutr zlomeného rybáře, který třímá v ruce prázdnou láhev od vína (či petku), potom se jedná o rybářského džentlmena a RS jej nechá být.

                        NIvo - Profil | Út 18.10.2011 9:56:06

                        Netipa - poslední hrdina MRKu >> občas se běhá i někam ke křoví. K němu jsi schopen doběhnout ? :-))))))

                          NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 18.10.2011 9:54:35

                          medvěd >> i džentlmen se může sundat. Záleží s jakou grácií a hlavně, jak u toho vypadá. Víno v krabicích si moc nezavdá s pivem, tedy to není džentlmenské.

                            NHlubočepy - Profil | Út 18.10.2011 9:54:13

                            Netipa - poslední hrdina MRKu >> Gentleman lovící nonstop je tedy zpravidla na sračky :o)

                              Nmedvěd - Profil | Út 18.10.2011 9:51:28

                              Netipa - poslední hrdina MRKu >> spráskáš se z vína jak mužík a jsi džentlmen?Doufám,že je to alespoň víno balené v krabicích

                                NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Út 18.10.2011 9:41:51

                                Na rybách, pokud jsem přes noc, popíjím víno, jelikož pivo a tvrdej chlastaj burani. Víno pijou džentlmeni. Pokud začnu víno popíjet ještě před setměním, chytám obvykle nonstop, jelikož nejsem schopen vstát a vytáhnout pruty. Ostatně nejsem většinou ani schopen doběhnout k záběru.

                                  Nmeteor - Profil | Út 18.10.2011 9:40:52

                                  Bobertik >> ... ještě bych tam doplnil, že by ožralec neměl ohrožovat ryby (jejda, ten kapr mi spadnul tadyhle na šutry / jejda, při vyháčkování jsem mu urval půlku huby atp.).

                                  Mimochodem, být na rybách "na kaši" může být IMHO proti RŘ, páč mnozí takto "zušlechtění" rybáři ani nedojdou k prutům, maximálně vypadnou z křesílka směrem ke stojanu :-D neb sice u prutů být může, ale už nemusí být schopen manipulace s nimi...

                                    NHlubočepy - Profil | Út 18.10.2011 9:38:28

                                    Bobertik >> Souhlas :o)

                                      NBobertik - Profil | Út 18.10.2011 8:55:14

                                      Můj názor. Proč si nedat pivo nebo něco tvrdýho a jestli má někdo potřebu, ať se i zmrská. Jen nesmí otravovat okolí řevem, chování a svými srdceryvnými výlevy. Když si sedne do křesla, zmastí a vyspí se z toho, tak ať si dělá co chce. Možná by jen před tím měl vyndat pruty, aby o ně nezakopnul a neupadl do vody.

                                        Nrover - Profil | Út 18.10.2011 8:53:05

                                        Arsenal >>
                                        Nakonec jsme místo Labe vzhledem k zázemí jeli na Trnávku, celkem se dařilo, i když né tak jako v sezóně, ...kapříci kolem 60 cm, brali pouze pelety, boilie bylo téměř mrtvý. Ryby teď jdou mizerně všude, ...asi ten úplněk, nebo co, dravci by ale snad kousat mohli. Dobrou chuť a šťastný lov ! :-)