Pivo, rum, nebo něco jiného?

Tak jak to máte s alkoholem na výpravách.Zastávate heslo,že střízlivej nic nechytne.Co popíjíte a v jakém množství?Tipy rady atd-:o))) Abstinenti si jistě najdou jiné téma.
Autor diskuse: Hlubočepy - Profil , 17.10.2011 všeobecné - ostatní

Nretrívr - Profil | St 19.10.2011 9:09:53

Hlubočepy >> U nás je to dáno karavanem.Já jsem z hor, tak musíme za rybama daleko. Tak mám nastálo karavan u Jičína, dorá kaprovačka, odtud vyrážím za rybama v okolí Hradce a tak.To víš, že jinak mezi chlapama ne.Ale jsem za to rád, že základ mám, jsem pořád u vody, jsem totic letos šťastný důchodce, ten kdo to kdysi vymyslel, to byl genius. Škoda, že tato myšlenka důchodová se vytrácí, vás mladý lituju.Mám taky tři syny, taky ty možnosti nebudou. Ať se Ti daří.

    NHlubočepy - Profil | St 19.10.2011 9:05:23

    retrívr >> Takhle to já zatím nemám.Manželka se mnou nejezdí ,takže jezdím s kamarády-a není v jejich silách připravit,natož nevypít :o)

      Nretrívr - Profil | St 19.10.2011 9:02:09

      Hlubočepy - >> Snídaně je připravena.Pak přicházím já z lovu.Je to vždy dramatické.

        NHlubočepy - Profil | St 19.10.2011 8:42:12

        Lauri >> Taky jsme takhle chladily.Jezdily jsme do Linde pro suchej led. Nasypal Ti tam za velmi rozumný peníz odřezky do černýho pytle a pivko bylo jak křen.Teď již vozíme ledničku :o)

          NLauri - Profil | St 19.10.2011 8:22:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Když jsem jezdil na kapry, tak jsme pili jen pivo, ale muselo být stále vychlazené, což nebyl až zase takový problém. Stačilo vychladit pivka a do polystyrenové bedny dát šupinkový led a je to. Piva vydžela i několik dní vychlazená pokud jsme je dřív nevypili

            NPavel Z - Profil | St 19.10.2011 8:16:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Hlubočepy - >> Když je vedro tak pivečko na schlazení, když je zima tak svařáček pro zahřátí

              NMiras - Profil | St 19.10.2011 8:01:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Není nad kvalitní bůůůůstr.

                NGorolztrzynca - Profil | St 19.10.2011 6:56:59

                Beila >> Trošku skok 12y Chivas regal a Ballantines? Tu Ballantines asi mate pro malého, co? Pro něho je ještě takové kvalitní pití škoda :)

                  NHlubočepy - Profil | St 19.10.2011 6:45:22

                  nofish >> Ano -správně,je velmi důležité se odměnit,aby byla další motivace k dobrým skutkům :o)

                    NHlubočepy - Profil | St 19.10.2011 6:42:19

                    liboo >> Množství bych viděl jako optimální :o)

                      NHlubočepy - Profil | St 19.10.2011 6:41:00

                      Beila >> Tak tady se nedá říct ,že by jste se šidily :o)

                        NHlubočepy - Profil | St 19.10.2011 6:40:03

                        GRUPA >> Průběh máme stejný,jen s tím rozdílem ,že taháme lahváče.Víno by jsme vzhledem k našim vinařským znalostem spíše uráželi-tak ho necháváme Vám :o)

                          NBeila - Profil | Út 18.10.2011 22:44:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Hlubočepy - >> Naše Grupe moc ráda bubání, papání, chytání.

                            Nliboo - Profil | Út 18.10.2011 22:32:09

                            Ja len Pivo aj ked bolo v noci vonku 3 stupne tak som si to pivo ohrieval pri lampasi aby mi to hrdlo neobarilo. Množstvo 3x 1,5L piva na celu noc

                              NKozič origin - Profil | Út 18.10.2011 22:28:42

                              Zakrmuje zde ještě někdo?

                                NGRUPA - Profil | Út 18.10.2011 22:19:38

                                Hlubočepy - >> .............ještě jsem nestihl nějak dopsat, že ty další dny už se opít moc nedaří. Není ani chuť a ani prostor. Né že by se už vůbec nepilo, ale je to spíš takové den ode dne střízlivění s velice pozvolným a nenásilným efektem. :-) Prostě tzv na pohodu. Kořka už opravdu jen do kávy, nebo jedna čtvrtečka na oslavu nějakého zdaru při lovu.
                                Vícero rad se dá najít v diskusi:
                                http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=628986
                                Ať............. však víš. :-)

                                  Nnofish - Profil | Út 18.10.2011 22:12:00

                                  Hlubočepy - >> chlastej, do hlavy si dej, propláchni si mozek a bude ti hej. Ale na rybách "pracuješ" z živým. Proto "chlastej ale dej si za odměnu, ne že se ožereš a bueš se chovat ne jako homo sapiens, ale humus sapiens".......:-( k rybám, okolí, přírodě.
                                  Btw- rum to je klasika, stejně jako rybařina :-)
                                  edit: a pivo a víno se nepočítá, to není chlastání, když se to užívá rozumně

                                    NGRUPA - Profil | Út 18.10.2011 22:03:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Hlubočepy - >> No, co ti mám vykládat. :-) Někdy pijeme víno, protože tahat dolů ze štatlu škopky, když máš rád i vajno, je blbost. Někdy ale člověk koupí dobře heřmánky ( můj případ letos na konci léta ) a lije se škopek. Prostě, proti gustu žádnej dyšputáát. Dám si rád po kalíšku a někdy pivko. Chladič do kávy s lodičkou je samozřejmost.
                                    Kdybych si musel vybrat jestli víno, nebo pivo........... Vybral bych víno ! "Dole" okolo NM se dá koupit vína "mrak". O kvalitě nemá smysl nijak dlouze diskutovat...........
                                    Většinou v mém případě jezdím na víc dní, tři dny jsou málo a týden je moc. :-) Dopadá to skoro pokaždé tak, že se první den víc pije než chytá...... První večer je spíš o radosti z toho, že jsme dokázali dostat se tam kde právě jsme. A to i přes nástrahy našich rodin a zaméstnání. :-))))
                                    Ať ti to hrrčííí.......

                                      NPedro1 - Profil | Út 18.10.2011 20:48:46

                                      Bomber76 >> Ten jeden lahváč je maskovanej v trávě,takže nebyl vidět:-)

                                        NBomber76 - Profil | Út 18.10.2011 20:46:43

                                        Pedro1 >> Neumíš počítat! To je moje obvyklá dávka. Pět piv a pět rumů a jeden lahváč na ráno! :o)))