Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání

Zdravím,chci se zeptat,zda by nebylo na škodu založit nějakou stránku(sekci),kde by se zveřejnila přezdívka,kterou má-jestli ji má dotyčný na MRKU,který si objedná zboží i třeba v inzerci a pak ho nepřevezme.S takovými "živly" má myslím zkušenost dost a dost poctivých lidí,které tady toto stojí jen peníze navíc za poštovné a třeba by se tím nějaké adresy eliminovaly.Chtěl jsem zveřejňovat adrey a kontakty,ale to po prodiskutování s administrátorem MRKU nelze,což je dle mého škoda.

Zapisujte pouze problém s daným nepoctivcem, všechny ostatní zápisy ztěžují snahu prověřit hledanou přezdívku, jestli je dotyčný na černé listině.
Autor diskuse: zdenekaa - Profil , 5.9.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Greysmen Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NGreysmen - Profil | Út 5.12.2017 12:52:19

Pánové ta "diskuze" je tady víceméně od toho, aby bylo vidět, nebo bylo možno dohledat či si prověřit před plánovanou koupí či prodejem , jméno nebo nik, jestli dotyčný nezaplatil, nebo nevyzvedl poslané zboží, nebo poslal něco co neodpovídalo popisu, pokud někdo něco prodává za víc než se někomu líbí tak to určitě hezké není, ale je to jeho boj a popřípadě ostuda pokud se to někde ukáže. Veškeré další zapisy lidí kterých se to netýká mažu!

    NPETLOV - Profil | Čt 15.12.2016 11:52:06

    Štikozubec >> nebyl to tenhle inzerat nahodou ????
    Nabízím: Kvůli nevyzvednutí nabízím opět rok starý set pruty jaxon arcadia 3,3m 3lbs a navijáky mikado delight 760 s vlascem awa shima 540m + obal na pruty cena 2000kč
    pražák dlába ®Poslat soukromou zprávu., 730169949
    13.4.2016, zadáno 13.4.2016

      NŠtikozubec - Profil | Čt 15.12.2016 9:48:40

      zdravim všechny i Ja pridam jeden zapis ohledne výjimečného pana:
      Michal Dlabač
      Ceska Lipa


      prodaval zde na bazaru pruty tridilne ddelicky 3,3m 3lb
      i s navijakama za 2000kc
      kontaktoval jsem Ho volali sme si ze pruty jsou v naprostem poradku byl jsem rad tak sme se domluvili o zaslani postou na určitou adresu a bylo pan komunikoval atd.a ja v presvedceni s fotek ze je všechno ok koupil ze a najivne zaplatil pruty prisli byl jsem rad jak male decko :) a po rozbaleni mi nesedely ocka a jak jsem dal dily k sobe tak jeden byl kratsi po zmereni chybelo 17cm spicky a jedno ocko bylo pryc místo 6 bylo 5!!!!! Pan uz nezvedal telefony na sms nereagoval ani na jiné věci proste peníze mel a byl spokojeny ze okrad jiného rybare !!!!
      proto upozornuji ostatní kolegy rybare ze i sebe krasnejsi starsi pruty uz bych nikdy nekoupil radeji nove a v prodejne nekde jinde tim ale nechu rict ze každý je podvodnik to ne!!!
      Bohuzel přezdívku uz neznam jakou tu mel....
      CHLAPI DAVEJTE POZOR....

        NGolden eagle - Profil | St 14.12.2016 14:54:43

        Pozor na prodejce Soutok84 je to nespolehlivý prodejce. Měl jsem s ním domluvený obchod, naplánoval jsem si tam kvůli tomu cestu přes půl republiky předělal obědnávky a schůzky u obchodních partnerů, abych si zboží mohl vyzvednout osobně. Prodejce Soutok84 mi v noci, když už jsem si neměl možnost cestu zrušit napsal, že mi zboží neprodá, že má někoho, kdo mu dá víc. Teď po třech dnech mi napsal, že mi to zase prodá. Myslím, že mu spíš nevyhovovalo, že si to chci převzít osobně a nechtěl mi dát ani svou adresu, pouze požadoval zaslání peněz na účet s tím, že adresu budu mít na balíčku až mi to přijde. Na svou důvěryhodnost se snaží upoutat tím, že mi povídal, že je to policista, tudíž se nemusím o nic bát. Důvěryhodný ale moc není. Vystupuje pod několika jmény, tady je v profilu podepsán jako Soukup, ale mě se po dlouhém přemlouvání o poskytnutí jména a adresy představil jako Horáček, adresu neposkytl, pouze stále povídal, že bydlí kdesi na sídlišti v Mimoni.
        Buďte obezřetní při obchodu s tímto člověkem, již je tady více recenzí na jeho jméno.

          NHekit - Profil | Ne 4.12.2016 19:34:52

          jarda85 >> jelikož jsem se vzdal naděje, že mi dotyčný peníze vrátí, tak jsem příposlech rozebral a zapájel a hlásiče po 4hod pomocí tech. benzinu vyleštil.

            Nnovas32 - Profil | So 3.12.2016 20:16:35

            Johnas >> tak proč mi vykladas, že posles, fotky, když je defacto prodané? Řeknu že mám zájemce a je to

              NJohnas - Profil | So 3.12.2016 19:38:36

              novas32 >> Tak nevím co to tady píšeš za nesmysly byly jsme domluveni, že ti pošlu fotky ale již před tím mi volal osobně člověk, že ho chce a pro mě osobní rozhovor je přednější než nějaké dopisování. A navíc byl dřív než ty tak sis to obvinění mohl ušetřit. Mě to nevadí, jelikož když jsem cokoliv na mrku prodával neměl jsem žádný problém s nikým.

                NColasrumem - Profil | So 3.12.2016 19:20:39

                Calex >> Jo taky Simona Bukaje znám a dělali jsme spoustu obchodů a naprosto bez problému, ještě většinou přišlo zboží dřív než odešla platba. Za ním stojím, není podfukář, nepotřebuje tohle dělat.

                  NCalex - Profil | So 3.12.2016 17:51:46

                  Vítek >> Ahoj, Simona znám, myslím že zrovna on není z těch, kdo by chtěl někoho napálit. Nemá to ani zapotřebí. Čistě můj názor, nerad bych se mýlil. Hezký večer, L.

                    NVítek - Profil | So 3.12.2016 11:45:42

                    mám divnou zkušenost se Simon Bukaj alias Zvrácený77 ( nevim, co má za choutky), nabízel jsem nějaké retro bez bližší identifikace na výměnu, on souhlasil bez rozmyslu, nechal si poslat, a potom to zas chtěl vrátit, že se mu to nelíbí. tak jednou jsme bazar, a né půjčovna....

                      NHekit - Profil | So 3.12.2016 11:36:25

                      Pozor na uzivatele Lukáš Svaček, koupil jsem od něj tyto hlásiče, říkal že byly pouze 3× u vody, navíc je nefunkční příposlech.
                      Telefon mi vzal 1× od té doby nekomunikuje !!@@@@@

                        Nnovas32 - Profil | So 3.12.2016 8:40:33

                        Špatná zkušenost s uživatelem Johnas.
                        Nejedná se o podvodné jednání, ale fér to není. Nabízel lehátko, napsal jsem mu, že mám určitě zájem. Slíbil poslat fotky. Nic neposlal, na dotaz kdy je pošle, odpověděl že je prodané. Pochopil bych, kdyby dal vědět, že má lepší nabídku a chtěl se dohodnout na ceně. Tohle mi úplně jako férové jednání nepřijde.

                          NMiláno BRH - Profil | St 21.9.2016 16:03:12

                          prosím pozor na na nick:
                          pražák dlába http://www.mrk.cz/clen.php3?id=55488
                          po 14dnech si nebyl schopen vyzvednout dobírku bez udání důvodu.
                          Nejde sice o moc peněz, ale i tak mě tento přístup přijde zvláštní.

                            NGreysmen - Profil | Út 20.9.2016 8:32:49

                            Snad se na mne nebude moc lidi sledujících či navštěvujicich tuto diskuzi zlobit, ale nechal jsem změnit název diskuze. Myslím, že je pro účely upozornění na cokoliv špatného s děním a chováním určitých individuí na bazaru výstižnejší

                              NNAVI73 - Profil | Po 19.9.2016 19:13:35

                              hadalicek >> neumíš číst mezi řádky.http://www.gastro-plsek.cz/ ,borec tam má adresu i pevnou linku. použij hlavu a vezmi na výlet kamarády. at se Ti daří

                                Nhadalicek - Profil | Po 19.9.2016 18:38:15

                                Dejte si pozor na prodejce s nickem Fanda 81 !!!!! (František Plšek, Hradec nad Moravicí)
                                Koupil jsem od něj naviják,který byl podle něj ve výborném stavu,prý s ním vláčel pstruhy..Naviják vypadal jako kdyby ho vláčel po chodníku..(ano moje chyba-mohl jsem chtít foto)
                                Chtěl jsem ho poslat zpět a vrátit peníze...Vymluvil se že odjel na několik měsíců do ciziny,od té doby nekomunikuje...

                                Pokud jste s ním měl taky někdo problém dejte mi vědět přes sz...
                                Díky.

                                  NSparky - Profil | Ne 14.8.2016 10:32:29

                                  Alois Nostersky - neobchodovat! Nevyzvedava dobirkove baliky, ztratite cas a penize.

                                    Npan JAN - Profil | Čt 11.8.2016 15:40:57

                                    Greysmen asi umřel,promaž to tu,je to o ničem..

                                      Nsir_arasid - Profil | Út 26.7.2016 6:33:34

                                      viceroy >> omlouvam se Soutok84 ale čekat 20dni ... a to mi pan psal ze peníze dorazily a hned to pošle...no ale nakonec jsem stejně spokojen takže podekuju a omluvim se.

                                        Nsven - Profil | Út 26.7.2016 0:21:05

                                        aligator >> jj. Pamatuji si ty jeho seznamky :-)

                                          Naligator - Profil | Út 26.7.2016 0:18:50

                                          sven >> to je jeho druhý profil.....