Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání

Zdravím,chci se zeptat,zda by nebylo na škodu založit nějakou stránku(sekci),kde by se zveřejnila přezdívka,kterou má-jestli ji má dotyčný na MRKU,který si objedná zboží i třeba v inzerci a pak ho nepřevezme.S takovými "živly" má myslím zkušenost dost a dost poctivých lidí,které tady toto stojí jen peníze navíc za poštovné a třeba by se tím nějaké adresy eliminovaly.Chtěl jsem zveřejňovat adrey a kontakty,ale to po prodiskutování s administrátorem MRKU nelze,což je dle mého škoda.

Zapisujte pouze problém s daným nepoctivcem, všechny ostatní zápisy ztěžují snahu prověřit hledanou přezdívku, jestli je dotyčný na černé listině.
Autor diskuse: zdenekaa - Profil , 5.9.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Greysmen Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NGreysmen - Profil | Út 5.12.2017 12:52:19

Pánové ta "diskuze" je tady víceméně od toho, aby bylo vidět, nebo bylo možno dohledat či si prověřit před plánovanou koupí či prodejem , jméno nebo nik, jestli dotyčný nezaplatil, nebo nevyzvedl poslané zboží, nebo poslal něco co neodpovídalo popisu, pokud někdo něco prodává za víc než se někomu líbí tak to určitě hezké není, ale je to jeho boj a popřípadě ostuda pokud se to někde ukáže. Veškeré další zapisy lidí kterých se to netýká mažu!

    Nrosan - Profil | Po 26.12.2016 19:54:38

    MB >> smlouvaš o par korun a pak bečiš jak maly jarda.pochop že nabidek jsem měl dost a je na mně komu je pošlu.troubo

      NMB - Profil | Po 26.12.2016 19:47:03

      rosan >> na 100kč pošta jsme se dohodli souhlasil jsi

      Tečka

      Domluvená cena 900

      Obrázek si udělá každý sám

        Nrosan - Profil | Po 26.12.2016 19:45:54

        MB >> tu maš de... zněni inzeratu to najdeš i na mem profilu tak se nauč čist a vysvětli kde je cena s poštovnym...Luxusní plně polstrovaný obal na jeden prut JRC Contact Rod Sleeve 12ft.pouzdra nebyly nikdy u vody .stav novych.cena 400kč kus

          Nrosan - Profil | Po 26.12.2016 19:43:07

          MB >> tak jsi přečti inzerat kurva je tam cena 800a o poště ani slovo.ja prodal tomu kdo zaplatil poštovne.a tečka ,ja ti nabizel at poštu zaplatiš ale škrblils tak maš hovno

            NMB - Profil | Po 26.12.2016 19:37:23

            Ahoj,

            Dejte pozor na jednání nicku rosan

            Domluvil se slíbill že pošle a za pár hodin má lepší nabídku

            Cena byla uvedená v inzerátu i s poštovným 100 kč navíc jsem souhlasil

            Stejně to nepošle

            MB

              NGreysmen - Profil | Pá 16.12.2016 14:30:25

              Zápisy pouze s upozorněním na nepoctivce! Všechny ostatní zapisy členů kterých se to netýká budou smazány. Vyjímku udělám pouze u zápisů protistrany pokud se bude snažit své jednání či chováni napravit či vysvětlit.

                N-bedna- - Profil | Pá 16.12.2016 9:33:50

                Fishky >> Mě tam šlo spíš o to,že by si někdo mohl spojovat moje jméno s tímto inzerátem.Prakticky totožný jsem jako první vložil na bazoš,jen s jiným mistem ale úplně stejnou fotkou.A taky tady jsem prodával pod stejnou fotkou a dokonce za stejnou cenu,jen s ještě dvěma náhradními cívkami.
                Ono by se taky mohlo stát,že někdo prohlídne mou historii zde na Mrku,nabyde přesvědčení o spolehlivosti a pak se vrátí na bazar a podle fotky najde inzerát na stejnou věc,jen na jinýho prodejce a nevšimne si toho a zavolá na to číslo.

                Jinak já na to zcizování fotek mám celkem smůlu,co?Procentuelně při mém počtu fotek co za rok udělám,jsem asi nejvíc zneužívanej fotograf v tomto směru.Kam se hrabe Saudek..:-):-):-)

                  Nfalach - Profil | Čt 15.12.2016 21:52:21

                  Je to šmejd. Naklepat mu vejce do modra.
                  Tady jsou ty jeho inzeráty.
                  http://www.mrk.cz/bazar.php3?zadal=88933

                    NRST - Profil | Čt 15.12.2016 20:19:00

                    Rytíř >> Šlohnul to kolegovy s nickem: Bedna a to prosím včetně fotky.

                    Už to stáhnul ale bylo to tohle.

                    Nabízím: Prodám nesmrtelné a legendární navijáky Shimano Long Cast Baitrunner.K těmto dvěma navijákům přidám.Prodávám z důvodu nevyužití.V okolí karvine osobní převzetí,jinak po domluvě není problém poslat poštou.Cena 9000
                    vlastik.burda ®Poslat soukromou zprávu., 731461757

                      NRytíř - Profil | Čt 15.12.2016 20:17:16

                      RST >> konkrétní nick?

                        NRST - Profil | Čt 15.12.2016 20:13:37

                        drvoštěp >> Mě na tom zaráží ta drzost. Já bych si to jaksi nedovolil.

                          Ndrvoštěp - Profil | Čt 15.12.2016 20:12:00

                          RST >> Slušně bych se zeptal na důvod.

                            NRST - Profil | Čt 15.12.2016 19:30:37

                            Jak by jste se dívali na MRKmena co vám okopíruje inzerát i s fotkou???

                              N-bedna- - Profil | Čt 15.12.2016 18:48:24

                              Nechci tvrdit,že je podvodník,ale pokud jeho první část inzerátu,je prakticky okopírovaná z mého inzerátu na Bazoši a k tomu použil i moji fotku a vzhledem k tomu,že je to úplně jeho první inzerát a i jakýkoliv zápis,tak bych jej moc nedoporučoval.Když se nestydí používat cizí věci bez svolení.

                              Prodám nesmrtelné a legendární navijáky Shimano Long Cast Baitrunner. Prodávám z důvodu nevyužití mam celkem 4 kusy těchto navijáku a stači mi pouze dva .V okolí karvine osobní převzetí,jinak po domluvě není problém poslat poštou. Cena je 9000kč
                              vlastik.burda ® [Poslat soukromou zprávu.] , 731461757
                              Čt 15.12., vyprší za 7 dnů - Závadný inzerát?

                                Ndrvoštěp - Profil | Čt 15.12.2016 16:32:38

                                Tak i já na 99,9% včera naletěl.Volal mi maník že má pro mě pneu na Avii.Mluvil rozumně a chtěl zálohu 1200 na přepravný( to souhlasilo) furt volal a psal že už má vše zabalené a připravené.Chtěl opis z výpisu z banky.Po té mi psal že dnes posílá.Mě ta jeho laskavost nedala a hned mrknul na net na podezřelá čísla a podvodníci.A po kouknutí jsem jenom zíral kolik takhle napálil lidí.Dnes mi i pár z nich psalo na mail.Tak jsem mu napsal že to vím že je podvodník a že zeťák u Pčr na to koukne a sepíše tr.oznámení.Na to mi hned ten lump volal že je to nesmysl a bylo vidět že je na rozpacích.Manželka hned volala do banky o zrušení a už bylo pozdě.Peníze v prdeli.Tak to to je moje první zklamání v životě při obchodování.

                                  NDžoncek - Profil | Čt 15.12.2016 12:18:19

                                  Pozor na nějakého Michala Silného z Budějic (mi.....@seznam.cz) na Mrku jsem ho nenašel, ale poslal maila že by chtěl bivak a stojan + woblery, samozřejmě vše zasláno dobírkou, nevyzvedl si nic a pošta mi to vrátila. Za cca 14 dnů psal, že se omylem upsal v adrese a ať mu pošlu znovu. Poslal jsem mu číslo účtu ať mi pošle 250,- za poštu a jakmile dorazí, obratem posílám. Samozřejmě přestal komunikovat. Ještě zkoušel na začátku něco jako šéf mi dluží výplatu tak ti zaplatím teď půlku a druhou za měsíc a kecy kecy kecy.....Jinak v rejstriku dluzniku je na něj asi 30 pohledávek, takže tomuto člověku se vyhněte :)

                                    NPETLOV - Profil | Čt 15.12.2016 12:15:43

                                    Štikozubec >> nevim,jen jsem reagoval na to ze jsi napsal ze nevis uz jeho nick na mrku tak jsem se trochu kuknul a tenhle mi vyjel tak jsem jen chtel vedet jestli je to on nebo ne....at treba vime pro priste na koho si dat bacha.

                                      NFishky - Profil | Čt 15.12.2016 12:13:24

                                      Štikozubec >> http://www.mrk.cz/bazar.php3?zadal=55488 - je to třetí inzerát?

                                        NŠtikozubec - Profil | Čt 15.12.2016 12:00:50

                                        PETLOV >> Vis něco vic ohledne tohodle inzeratu?

                                          NŠtikozubec - Profil | Čt 15.12.2016 12:00:00

                                          PETLOV >> zdravim
                                          ano je to tenhle inzerat...presne tohle