Černá listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání

Zdravím,chci se zeptat,zda by nebylo na škodu založit nějakou stránku(sekci),kde by se zveřejnila přezdívka,kterou má-jestli ji má dotyčný na MRKU,který si objedná zboží i třeba v inzerci a pak ho nepřevezme.S takovými "živly" má myslím zkušenost dost a dost poctivých lidí,které tady toto stojí jen peníze navíc za poštovné a třeba by se tím nějaké adresy eliminovaly.Chtěl jsem zveřejňovat adrey a kontakty,ale to po prodiskutování s administrátorem MRKU nelze,což je dle mého škoda.

Zapisujte pouze problém s daným nepoctivcem, všechny ostatní zápisy ztěžují snahu prověřit hledanou přezdívku, jestli je dotyčný na černé listině.
Autor diskuse: zdenekaa - Profil , 5.9.2011 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: Greysmen Profil
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

NGreysmen - Profil | Út 5.12.2017 12:52:19

Pánové ta "diskuze" je tady víceméně od toho, aby bylo vidět, nebo bylo možno dohledat či si prověřit před plánovanou koupí či prodejem , jméno nebo nik, jestli dotyčný nezaplatil, nebo nevyzvedl poslané zboží, nebo poslal něco co neodpovídalo popisu, pokud někdo něco prodává za víc než se někomu líbí tak to určitě hezké není, ale je to jeho boj a popřípadě ostuda pokud se to někde ukáže. Veškeré další zapisy lidí kterých se to netýká mažu!

    Nsven - Profil | Po 25.7.2016 23:21:18

    Pvl >> http://www.mrk.cz/clen.php3?id=66777&kw=hezounek
    To musí být slušný pako s takovým nickem.. :)

      NPvl - Profil | Po 25.7.2016 22:52:00

      jaroušek >> Takže žádný hodný čertík ale čertík hajzlík :o§) EDIT : mimo jiného ...člen nenalezen :o§)

        Nviceroy - Profil | Po 25.7.2016 22:30:27

        Tak Soutokovi84 omluva ...... je asi lepsi nejaky cas pockat nez zbesile a neuvazene hned reagovat

          Nsir_arasid - Profil | Po 25.7.2016 22:05:00

          Tak pán mi spacák poslal 22.7 a dneska 25.7 jsem si ho vyzvedl.Jako bonus,asi za zdržení,mi pán přibalil váhu...čína ale počítá se to.Takže to sice dýl trvalo ale podvodník Soutok84 není :)

            Njaroušek - Profil | Po 25.7.2016 20:57:48

            Od uživatele se jménem hodný čertík nic nebrat neprodavat většího ubozaka jsem v živote nezazil. Nejdřív arogantne beru vše, když jsem to odeslal tak si to nechal 3x přeposlat já jine adresy. Donutil mě obvolavat úřady určitých obcí a podle stavebních parcel jsem zjišťoval jméno. Nakonec mi psal jako ze je slečna ať už ji neotravuji. S TIM NEKOMUNIKOVAT

              Nwhiteball - Profil | Po 25.7.2016 17:50:24

              kyjak - 20.7.2016 14:55:31 >Na co si tu hrajete ????Co tu pisete za kraviny ??? Jasne jsme byli domluveny ze clun mi zarezervujete a v pondeli po 2 odpoledne muzu prijet .Myslite si že bych jel jen tak 600km . Je mi to jedno ja jsem se svami ponaucil ,a jesli někdo s vámi bude obchodovat tak je to chudak ,protože se na něj vyserete jako na mne ..a dobře vím že nejsem jedinej clovek s kým jste vymrdal.

                Nsven - Profil | Po 25.7.2016 17:00:27

                sir_arasid >> na každém balíku je číslo zásilky.
                Po jeho vložení do "sledování zásilek", se zobrazí historie jeho poštovní anabáze.. https://www.postaonline.cz/trackandtrace
                Pak budeš mít jasno, kdy byl odeslán nebo kde se potuloval.

                  NNAVI73 - Profil | Po 25.7.2016 16:20:16

                  sir_arasid >> ja od toho kluciny kupoval vloni nepromokavej komplet od Foxe a nemuzu proti nemu rict pul slova , obchod uplne v poho a taky to trochu trvalo ,matne si vzpominam ze dela nejakou divocinu s vyjezdama mimo mesto

                    Nsir_arasid - Profil | Po 25.7.2016 13:16:53

                    Tak ted mi přišel email od České posty že mám u nich balík...po práci tam jedu tak doufám ze to bude spacak...to je ale nahodicka...

                      Nchendler - Profil | Po 25.7.2016 8:42:22

                      sir_arasid >> tak to ti drzim palce. Tohle moc reseni nema. Uz mam takove hazliky taky za sebou. Je to zkusenost.

                        Nsir_arasid - Profil | Po 25.7.2016 8:38:40

                        Poslal jsem pánovi Soutok84 http://www.mrk.cz/clen.php3?id=71312
                        zhruba 2.7 peníze za spacak který prodával tady na bazaru.Dnes je 25.7 a nemám spacak ani peníze.Pan přestal komunikovat.Dnes to začnou řešit. Pak dam vědět jak to dopadlo...

                          Nkyjak - Profil | St 20.7.2016 14:55:31

                          Takze vazeny pane s nickem Whiteball!!Jja nikdy nikoho neokradl jak osobne,tak dobirkou ani jakoliv jinak!Ano volal ste v patek nebo sobotu ze by ste prijel pro clun asi v pondeli,ale pokud ja vim nedomlouvali sme cas ani nic jineho!takze pokud jedete pro zbozi jak pisete300km tak je normalni se ujistit ze vse plati normalni clovek by nejel na blind pro neco co neni na stopro domluveno,nic sem vam neslibil ze budu v pondeli vecer doma!lidi maji nastarost i jine veci nez na neco cekat,nereknu kdyby sme se domluvily kdy kde predem nez vyjedete,ja uz byl davno odjetej v praci,takze vase urazky si nechte a timto to cele ukoncuji,nashle.

                            N1975 - Profil | St 20.7.2016 8:55:03

                            Manzelka v pondeli vlezla nekam na seznamu na stranky kde probiraji ty parchanti a psal tam jeden pan taky neco obednal a poslal penize a nic po par dnech napsal kde je balik a bylo mu napsano balik neni nasr.t to je podvod ja se tim zivim zbohem ten parchant se ktomu jeste priznal

                              NPetr 72 - Profil | St 20.7.2016 8:47:02

                              1975 >> no mě se to nikdy nestalo,ale kamarad zaplatil foťák a přišel mu v balíku kamen.

                                N1975 - Profil | St 20.7.2016 7:50:36

                                Ten balik co ji naprisel tak ji to nastvalo

                                  N1975 - Profil | St 20.7.2016 7:41:01

                                  drvoštěp >> no jo trochu se me rozutekly pismenka no byl pozdni vecer co dodat

                                    Ndrvoštěp - Profil | Út 19.7.2016 22:33:48

                                    1975 >> Zkus to napsat ještě jednou a pomalu.A česky.Děkuji.

                                      N1975 - Profil | Út 19.7.2016 21:15:16

                                      Petr 72 >> to ze ji prkrat nvyzvedly balik na dobirku stim se smirila a zacla posilat jen kdyz ji prisly penize na ucet a nebo kdz poslaly penize za dobirku na ucet a nestvalo ji to kdyz si obednala zbozi poslala penize a balik nikde pak zjistila ze se to nabizi na vice profilech

                                        NPetr 72 - Profil | Út 19.7.2016 21:04:14

                                        1975 >> bohužel jsou mezi námi i podvodnici.

                                          N1975 - Profil | Út 19.7.2016 20:55:08

                                          Petr 72 >> ja vim to je jen muj nazor se.ou mne tyhle podvodnici menzelka si totiz take nabehla prkrat resila to dokonce pres policii