Být na rybách hezký je hezké

ahoj parto,

žijeme ve zvláštním světě. Ve světě, kde vládne módní policie a ta se s nikým nepáře. Móda hýbe světem a oblečení se stává odrazem duše jeho majitele. Tento trend přechází i do rybařiny. Vzniká takzvaný pěstěný rybář, tedy rybář šik, rybář kůůl a rybář trendy. Společnost je otrávená rybáři v maskáčových teplácích a zelených maskáčových bundách. Společnost očekává kreativitu. Maskáče jsou dávno aut.
A proč na rybách nevypadat hezky? Přeci jenom když člověk vypadá dobře, cítí se dobře a sebevědomě. Sebevědomí je na rybách třeba. Odhoďte stud za hlavu. Staňte se metrosexuálem rybařiny, tedy METRORYBÁŘEM. Choďte na ryby vždy čerstvě oholení s nagelovanými vlasy do nějakého suprového tvaru. Hoďte na sebe nějaký fakt dost hustý hadříky. Buďte posh.
Pojďme si zde popovídat o módě na rybách a pojďme pomlouvat garderóbu rybářů, kteří jsou naprosto aut. Zasílejte fotografie.


Jo a letos frčí khaki bolerka, takže bacha na to parto

jsem...

A) šik15%

B) kůůl6%

C) trendy5%

D) vandrák68%

E) Vyhrazená kolonka pro Davida Backhama až se zaregistruje na Mrk. Prosím neklikat6%

Od 11.8.2011 hlasovalo 351 čtenářů.

100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

Nfishryhan - Profil | Čt 13.3.2014 8:49:15

přidám něco k arnoštovým outfitům :)

    NPr3v1t3k - Profil | Čt 13.3.2014 8:01:39

    Hlavne jde o tu prvni letosni rybu :-D

      NBláža88 - Profil | Čt 13.3.2014 7:50:20

      Já chodím na ryby jenom v maskáčích , vím že si je můžu zašpinit a myslím si že to nikomu nevadí .

        NMAXXSKATER - Profil | Čt 13.3.2014 0:34:02

        arnošt >> Asi jinej oddíl Carp Teamu. :-)))

          Narnošt - Profil | St 12.3.2014 23:57:58

          Něco z jarních outfitů pro novou sezonu...

            NStewik - Profil | So 26.1.2013 16:50:51

            Bambus... T.maniak >> neviem to slovami popísať a ani k nikomu prirovnať aby som ho dajak neurazil :)

              NBambus... T.maniak - Profil | So 26.1.2013 15:44:31

              Stewik >> jak vypadá vlackar metrosexual?

              :-)

                Nivansnow - Profil | So 26.1.2013 0:38:20

                Najnovsia kolekcia Frikulin 2013 ( free+cool+in)

                  Nrybářka I. - Profil | Pá 25.1.2013 23:40:11

                  SAHIB >> jj to je pravda :-)))

                    NSAHIB - Profil | Pá 25.1.2013 23:36:13

                    rybářka I. >>
                    proto jako podklad - co kdyby, je nejlepší poctivý moherák-))

                      Narnošt - Profil | Pá 25.1.2013 23:28:43

                      I na ryby je potřeba zvolit outfit poplatný situaci.Hlavně nevypadat jako vandrák nebo nedejbože bezdomovec...

                        Nrybářka I. - Profil | Pá 25.1.2013 23:28:28

                        Oblečení na rybách - hlavně nemít holou řiť, už jen kvůli hmyzu. :-)

                          NStewik - Profil | Pá 25.1.2013 23:28:23

                          Na ryby nosím šaty pri ktorých mi nie je ľúto, že ich zašpiním alebo zničím.... ,ale zopár "metrosexuálov" som už videl a to hlavne vláčkarou :D

                            NWamp - Profil | Pá 25.1.2013 23:21:49

                            SAHIB >> tak ta tvoje první fotka je zcela nejlepší, jelikož tvůj outfit tvoří srst... V přírodní barvě ((-:

                              Nrover - Profil | Pá 25.1.2013 23:16:43

                              Wamp >> Já bych to nemíchal, navíc voda, ...tam už může svou roli hrát i psychika ... :-)

                                NWamp - Profil | Pá 25.1.2013 23:12:50

                                rover >> ale pouze u hladiny, u dna je slivka.... Vynikající kombinace po neplánované koupačce...

                                  NHope - Profil | Pá 25.1.2013 23:11:54

                                  Wamp >> Děkuji....
                                  Ty máš zase krásného Wampíka i ryby-gratulace....

                                    NWamp - Profil | Pá 25.1.2013 23:11:07

                                    Hope >> móóoooc pěkný rybičky v kartě pane - gratulace...

                                      Nrover - Profil | Pá 25.1.2013 23:10:05

                                      Wamp >> V kýblu je určitě burčák ...

                                        NHope - Profil | Pá 25.1.2013 23:07:18

                                        SAHIB >> No to se rozumí :-) chápu....

                                          NHope - Profil | Pá 25.1.2013 23:06:19

                                          Wamp >> Děláš to celoročně nebo jen v čas vánoční?..myslím na Mikuláše :-) to je škoda,že ty starší nebereš,mám jednoho doma (17),ale ten už občas straší mě :-)

                                            NSAHIB - Profil | Pá 25.1.2013 23:05:47

                                            Hope >>
                                            To víš!
                                            Já nechtěl hnedka "napoprvé" být IN-))hihih

                                              Narnošt - Profil | Pá 25.1.2013 23:05:42

                                              Koho chleba jíš,toho píseň zpívej... :)

                                                NSAHIB - Profil | Pá 25.1.2013 23:04:47

                                                příprava "minometné"střely pro přepad ze "zakrytého"postavení na velkou vzdálenost-))

                                                  NWamp - Profil | Pá 25.1.2013 23:03:26

                                                  Hope >> za mírný poplatek chodím po večerech do zazobanych rodin strašit neposlušné děti ve věku do 13 let, starších se bojím ( bývají ozbrojené)...

                                                    NHope - Profil | Pá 25.1.2013 23:02:41

                                                    SAHIB >> Jak jde o jídlo, tak jsi hned maskován jako pořádnej čundrák :-)
                                                    Takhle nějak by to mělo vypadat :-) dle zadavatele otázky :-)

                                                      NSAHIB - Profil | Pá 25.1.2013 23:00:31

                                                      a co takle "baribal" v akci:
                                                      vařící,pečící,udící!-))
                                                      Prádélko od Made In KHAHI sponzor...-)v kombinaci s prádélkem Zn."Medelinský cartel"-))pro které "vyvařuju"-)))

                                                        NWamp - Profil | Pá 25.1.2013 22:57:13

                                                        Cestovní, vzdušný, slušivý a skvěle padnoucí úbor...

                                                          NHope - Profil | Pá 25.1.2013 22:56:06

                                                          Wamp >> Takhle tě potkat u vody, tak zapomenu,že jsem na rybách :-))))

                                                            NWamp - Profil | Pá 25.1.2013 22:55:25

                                                            Plavání zásadně v hotelovém bazénu v plavkách v plaveckém uboru od Armaniho...

                                                              NHope - Profil | Pá 25.1.2013 22:54:57

                                                              SAHIB >> :-)))))))))))))))))Jasně pořád samé prdelky, tak tady jsme mu to pěkně uvařili, tak ať si to sní .-))))

                                                                NWamp - Profil | Pá 25.1.2013 22:53:58

                                                                Na zahraniční a orientální vody zásadně v místním fundamentalistickem kroji ( slušivý beďerni pas a pokrývka hlavy)

                                                                  NWamp - Profil | Pá 25.1.2013 22:52:33

                                                                  Vor - armada ČR 95

                                                                    NWamp - Profil | Pá 25.1.2013 22:51:42

                                                                    Na ryby chodím zásadně společensky upraven, domnívám se, že všichni mají právo potkávat v přírodě pohledné a moderně "vystajlované" jedince a mým heslem vždy bylo a vždy bude: David Beckhem je můj vzor - úplně ho miluji (viz. Níže).
                                                                    Obr. Č. 1 - ples v opeře po celodenní rybačce, outfit: frak a super moderni cylindr.

                                                                      NSAHIB - Profil | Pá 25.1.2013 22:51:12

                                                                      Hope >>
                                                                      by k tomu kamarád přišel jak slepej k Bingu!-)
                                                                      Nikde nic a výhra!
                                                                      Tůdle-nůdle!
                                                                      Ať má zamotanou řepu,ať přemejšlí-)hihih

                                                                        NHope - Profil | Pá 25.1.2013 22:44:41

                                                                        SAHIB >> Jo jo to s tebou souhlasím,musíme mu to tady trošku jak jsi napsal "napružit" nebo "vypružit"..nevím co bude lepší :-)

                                                                          NSAHIB - Profil | Pá 25.1.2013 22:42:09

                                                                          Hope >>
                                                                          Tak to máš pravdu!
                                                                          taky mě zajímá,jak to vyřeší mistr galerie!-))hihih
                                                                          Nějakej "špek" musel dostat,aby se trocha myšlenkově napružil než pude k vodě-)hihih
                                                                          A ti medvídci- dobrej tah na kisnu!-))

                                                                            Nrover - Profil | Pá 25.1.2013 22:39:46

                                                                            SAHIB >> Nic proti, dobrá "práce" draku :-) Prvky sebestřednosti nechme stranou, civilizační "bům" si s nimi lehce poradí.

                                                                              NHope - Profil | Pá 25.1.2013 22:38:51

                                                                              SAHIB >> Z tebe bude mít Netipa hlavu jako pátrací balón, kam tě šoupne.Má 4 možnosti,ale nikam se nehodíš :-) třeba vymyslí další bod do ankety :-)
                                                                              Třeba za F: Medvědi :-)

                                                                                NSAHIB - Profil | Pá 25.1.2013 22:36:22

                                                                                Hope >>
                                                                                já bych si tak tipl mezi huňáče...
                                                                                Takový medvídek baribal,ten by nebyl špatný-)hihi
                                                                                lehnout do hopuští nažranej,zařvu-a jsem jako on!-))

                                                                                  NHope - Profil | Pá 25.1.2013 22:32:05

                                                                                  SAHIB >> Tak že ty máš vlastně přírodní maskování ? S tím určitě Netipa nepočítal,že se někdo nebude muset oblékat vůbec :-))))..to by mě zajímalo, kam by tě zařadil....

                                                                                    NSAHIB - Profil | Pá 25.1.2013 22:29:17

                                                                                    Hope >>
                                                                                    Já to zkusil!!
                                                                                    Ale zavolali na mne Depilační jednotku!
                                                                                    A i ta to po 20 minutách vzdala se rčením a křikem se slovy :
                                                                                    Pane bože,stáhněte mu ten kožich,to je hroznej mohérák!-))!!!-))
                                                                                    Tak jsem je vypráskal a "maskoval"se přírodně-))
                                                                                    JU! A na stolek mi nechtělim bestie prodat maskovací barvu!
                                                                                    Prej se mám zlinkovat,že to bude lepší a budeme stejně bílý!!-))

                                                                                      NJuraj - Profil | Pá 25.1.2013 22:27:47

                                                                                      arnošt >> Hezký.

                                                                                        NHope - Profil | Pá 25.1.2013 22:24:25

                                                                                        SAHIB >> Proč se aspoň nemaskuješ jako ta holka,aspoň by jsi nebyl vedle toho stolku vidět :-))))))))))))

                                                                                          NSAHIB - Profil | Pá 25.1.2013 22:22:53

                                                                                          rover >>
                                                                                          že bych přidal?..-)
                                                                                          zkusím..-)

                                                                                            NHope - Profil | Pá 25.1.2013 21:57:45

                                                                                            arnošt >> Dobrá práce,to vypadá,že se toulá v místech, kde se objevují kapraři a ty nemá Netipa zrovna v lásce,aby nám ji nesmazal (od té barvy) ...:-)))) to už by nebyla KŮL.....

                                                                                              NHope - Profil | Pá 25.1.2013 21:55:29

                                                                                              kosvi >> Já si myslím,že po dnešní noci by ji nerozehřál ani svařák :-).
                                                                                              To místo je někde za Roudnicí.přesně už si to nevybavím ,zkus hledat-bude trochu vypadat jako Nasťa z Mrazíka,když se opřela o berlu mrazilku,ale nevím jestli ji probudíš polibkem-za zkoušku nic nedáš :-)))))

                                                                                                Nrover - Profil | Pá 25.1.2013 21:49:44

                                                                                                SAHIB >> Užíváš si "situace", a rozpoložení mysli, ...Netipa chce ale duši "rozebrat" víc :-)

                                                                                                  Narnošt - Profil | Pá 25.1.2013 21:47:30

                                                                                                  Hope >> Já jsem jí nakonec do těch maskáčů dostal,když jsi odešel.Ale bránila se,potvora... ;-)

                                                                                                    Nkosvi - Profil | Pá 25.1.2013 21:44:45

                                                                                                    Hope >> Nebo údaje GPS, když je zítra volno, tak bych tam sjel, ale po té dnešní mrazivé noci by byla určitě zmrzlá na kost a nic by s ní už nebylo ;-)

                                                                                                      NHope - Profil | Pá 25.1.2013 21:38:08

                                                                                                      Netipa - poslední hrdina MRKu - >> Tohle jsem jednou potkal na toulkách podél vody,válelo se to tam v lese.Ptal jsem se jí jestli chce půjčit aspoň maskáčovou bundu,řekla jen "v žádném případě já jsem zvyklá na věci od Diora"..tak jsem ji tam nechal osudu :-))))
                                                                                                      Kdo by ji chtěl zachránit ,tak dám přesný popis místa kde ležela :-))))

                                                                                                        NSAHIB - Profil | Pá 25.1.2013 21:08:42

                                                                                                        zdravím,
                                                                                                        Snažím se splynout s okolím,nerušit,nevzbuzovat veřejné,ani Rybářské pohoršení,nebýt drban..
                                                                                                        Byť jsem na relaxační kůře...-)

                                                                                                          Narnošt - Profil | Pá 25.1.2013 21:02:49

                                                                                                          A někdy škodí i to málo... ;-)

                                                                                                            Narnošt - Profil | Pá 25.1.2013 21:01:49

                                                                                                            Na rybách někdy příliš vrstev oblečení i škodí...

                                                                                                              NObrtlik - Profil | Ne 1.4.2012 18:34:45

                                                                                                              si tak nějak

                                                                                                                Nlovec 78 - Profil | Ne 1.4.2012 18:10:17

                                                                                                                .

                                                                                                                  NDelwin - Profil | Ne 1.4.2012 18:08:40

                                                                                                                  po praci narychlo na nastrazky

                                                                                                                    Nretrívr - Profil | Ne 1.4.2012 18:06:20

                                                                                                                    Na rybách na sebe velmi dbám, abych dobře vypadal, je to i společenská událost, svátek.

                                                                                                                      Nlovec 78 - Profil | Ne 1.4.2012 17:51:36

                                                                                                                      tak něco z jiného soudku

                                                                                                                        NTWIN 69 - Profil | Ne 1.4.2012 17:50:54

                                                                                                                        Rumpeľ >> Pro mne nemusíš,ale nekoho by to mohlo třeba zajímat.

                                                                                                                          NRumpeľ - Profil | Ne 1.4.2012 17:46:19

                                                                                                                          TWIN 69 >> jedine ked sa ti odfotim ja:D

                                                                                                                            NHunter 1 - Profil | Ne 1.4.2012 17:41:16

                                                                                                                            napřed jsem si to přečetl a pak jsem se podíval kdo to vypotil a jsme doma,ach jo??

                                                                                                                              NTWIN 69 - Profil | Ne 1.4.2012 17:29:20

                                                                                                                              Rumpeľ >> proč tady furt dokolečka dáváte ty stejný fotky?to není nic novýho?

                                                                                                                                NRumpeľ - Profil | Ne 1.4.2012 17:24:18

                                                                                                                                .....

                                                                                                                                  NČenda 513 - Profil | Po 6.2.2012 13:16:58

                                                                                                                                  Netipa - poslední hrdina MRKu - >> Ahoj - chodíme na ryby v maskáčovém kroji

                                                                                                                                    NAnýzový dědek - Profil | So 14.1.2012 14:19:32

                                                                                                                                    arnošt >> Vždyt je to o rybách....o))))
                                                                                                                                    To je taky náboženství.....))))))

                                                                                                                                      NHrdobec - Profil | So 14.1.2012 13:47:58

                                                                                                                                      koneckonců,kamarádovi taky:-)

                                                                                                                                        NHrdobec - Profil | So 14.1.2012 13:46:50

                                                                                                                                        Jo na rybách mi to obzvlášt sluší :-)))

                                                                                                                                          Narnošt - Profil | So 14.1.2012 13:37:19

                                                                                                                                          Anýzový dědek >> A hle,svatá trojice - žena,ryba a bobr...

                                                                                                                                            Nmarkos - Profil | So 14.1.2012 11:34:04

                                                                                                                                            Přemas >> CarpHouser - 14.1.2012 11:20:10 >> tak abych si s toho nedělal jen srandu,tak jestli si byl někdy v USA a navštívil,sportovní nebo rybářský obchod,tak tam máš oddělení jen s hadrama,tisíce druhů triček, mikin atd,slevy až 90%,není se čemu divit,že tu choděj lidi jak vandráci,tady neni trh,kupní síla,proto tady nikdy takový obchody nebudou a lidi pořád budou chodit v na ryby v montérkach a vojenských maskáčích,s tím nikdo nic neudělá

                                                                                                                                              NAnýzový dědek - Profil | So 14.1.2012 11:28:44

                                                                                                                                              Přemas >> CarpHouser - 14.1.2012 11:20:10 >> No ono jde spíš o ůčelnost toho oblečení- nezáleží na tom co kdo na sobě má, ale mělo by být alespoň čisté a neroztrhané...,,o)))

                                                                                                                                                NCarpHouser - Profil | So 14.1.2012 11:20:10

                                                                                                                                                Tak otázka je sice satira, ale když vidím u vody všechny ty montérky, vaťáky, maskáče vz 60, tesilky, bermůdy, tepláky, tak bych tu modní policii klidně i sponzoroval ...

                                                                                                                                                  NAnýzový dědek - Profil | So 14.1.2012 11:19:11

                                                                                                                                                  markos >> To zcela jistě ano