- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Být na rybách hezký je hezké
ahoj parto,
žijeme ve zvláštním světě. Ve světě, kde vládne módní policie a ta se s nikým nepáře. Móda hýbe světem a oblečení se stává odrazem duše jeho majitele. Tento trend přechází i do rybařiny. Vzniká takzvaný pěstěný rybář, tedy rybář šik, rybář kůůl a rybář trendy. Společnost je otrávená rybáři v maskáčových teplácích a zelených maskáčových bundách. Společnost očekává kreativitu. Maskáče jsou dávno aut.
A proč na rybách nevypadat hezky? Přeci jenom když člověk vypadá dobře, cítí se dobře a sebevědomě. Sebevědomí je na rybách třeba. Odhoďte stud za hlavu. Staňte se metrosexuálem rybařiny, tedy METRORYBÁŘEM. Choďte na ryby vždy čerstvě oholení s nagelovanými vlasy do nějakého suprového tvaru. Hoďte na sebe nějaký fakt dost hustý hadříky. Buďte posh.
Pojďme si zde popovídat o módě na rybách a pojďme pomlouvat garderóbu rybářů, kteří jsou naprosto aut. Zasílejte fotografie.
Jo a letos frčí khaki bolerka, takže bacha na to parto
žijeme ve zvláštním světě. Ve světě, kde vládne módní policie a ta se s nikým nepáře. Móda hýbe světem a oblečení se stává odrazem duše jeho majitele. Tento trend přechází i do rybařiny. Vzniká takzvaný pěstěný rybář, tedy rybář šik, rybář kůůl a rybář trendy. Společnost je otrávená rybáři v maskáčových teplácích a zelených maskáčových bundách. Společnost očekává kreativitu. Maskáče jsou dávno aut.
A proč na rybách nevypadat hezky? Přeci jenom když člověk vypadá dobře, cítí se dobře a sebevědomě. Sebevědomí je na rybách třeba. Odhoďte stud za hlavu. Staňte se metrosexuálem rybařiny, tedy METRORYBÁŘEM. Choďte na ryby vždy čerstvě oholení s nagelovanými vlasy do nějakého suprového tvaru. Hoďte na sebe nějaký fakt dost hustý hadříky. Buďte posh.
Pojďme si zde popovídat o módě na rybách a pojďme pomlouvat garderóbu rybářů, kteří jsou naprosto aut. Zasílejte fotografie.
Jo a letos frčí khaki bolerka, takže bacha na to parto
Autor diskuse: Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil , 11.8.2011 všeobecné - ostatní
jsem...
A) šik15%
B) kůůl6%
C) trendy5%
D) vandrák68%
E) Vyhrazená kolonka pro Davida Backhama až se zaregistruje na Mrk. Prosím neklikat6%
Od 11.8.2011 hlasovalo 351 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
17x v oblíbených a 13x v ignorovaných.
Nmarkos - Profil | So 14.1.2012 11:14:11
arnošt >> můžeš si to batikovat ostatně Netipa ti určitě poradí,ten je v těhle cool hadříkách zběhlej
Narnošt - Profil | So 14.1.2012 11:07:37
markos >> Něco takového bych si představoval.Ovšem v camou-verzi...Bez toho už si sezonu 2012 nedokážu představit. o))
NAnýzový dědek - Profil | So 14.1.2012 10:52:09
markos >> Myslím si, že oblečení made in Natur už na tom nic nezkazí...o)))
Nmarkos - Profil | So 14.1.2012 10:46:22
Netipa - poslední hrdina MRKu - >> tohle by asi vyřešilo tvůj problém,190 kč na eshopu žádná Čína,ale made in Kazachstan
NKok - Profil | St 17.8.2011 7:12:05
nofish >> oukej:), ...a k tomu že si někdo jede hadříky a vercajk, tak proč né, .....já si v hadrech na ryby jedu bushmena a co se týče funkčních hader tak českýho tilaka a nebo švýcary, ....navijáky taky nemám nejlevnější, a i já se honím za nějakou vidinou obřího úlovku ....rybařinu respektive kaprařinu mám rád a je na prvním místě, ....ale nemít k tomu vercajk kterej se mně líbí a mně se líbí kvalitní věci a k tomu chytat jen čudle tak se na lov vyseru, ale přírodu a klid u vody mám rád, tak bych místo toho šmajdal po horách
Nkarlos2 - Profil | St 17.8.2011 7:05:52
nofish >> Je to přesně tak jak jsi napsal. Co je správný oblečení na ryby?
K vodě chodím hlavně kvůli odpočinku,relaxovat.Tudíž si obléknu to ,v čem se cejtím nejlíp.Rozhodně nechodím na ryby jako vandrák a ani mě se nelíbí když přijde na ryby někdo rovnou z kravína zahnojenej a smradlavej.To mě ale neopravňuje k tomu abych mu vnucoval svůj vlastní názor na to jak má bejt u vody oblečenej.To jak vypadáš je tvoje vizitka.Takovej problém řeší tak akorát 4% menšina :-)))
K vodě chodím hlavně kvůli odpočinku,relaxovat.Tudíž si obléknu to ,v čem se cejtím nejlíp.Rozhodně nechodím na ryby jako vandrák a ani mě se nelíbí když přijde na ryby někdo rovnou z kravína zahnojenej a smradlavej.To mě ale neopravňuje k tomu abych mu vnucoval svůj vlastní názor na to jak má bejt u vody oblečenej.To jak vypadáš je tvoje vizitka.Takovej problém řeší tak akorát 4% menšina :-)))
Nnofish - Profil | St 17.8.2011 1:03:35
Kok >> Souhlas. Já ty hadry mám, ale na ryby je většinou ani nepotřebuju. Ale ne "teplákovku" známé rybářské firmy. Když už tak vojenské hadry, zelenou "pracovní" bundu s membránou atd..... Když kupuju tak armádní, nebo pracovní věci. Je to většinou za půlku a kvalitní. Já vidím ten rozdíl kvalita vs ta samá (kolikkrát horší) za dvojnásobnou cenu díky značce. Spíš mi připadá, že spousta lidí si zakládá na tom jaké mají oblečení, co má za navijáky, jak velkého kapra chytili a vlastní rybařina je až na druhém místě.
Nu.x.a. - Profil | Út 16.8.2011 22:58:14
Netipa - poslední hrdina MRKu - >> mít přítelkyni,tak jí koupím na ryby jedině tohle nebyla by tak vidět.
Nsiri - Profil | Út 16.8.2011 22:17:45
Cronicle >> Tsss, Gaudi nebo monterky - furt je to jen konfekce... :)
NCronicle - Profil | Út 16.8.2011 22:00:20
Netipa - poslední hrdina MRKu - >> gaudi, diesiel...je to dost metro? :))
Nwhitehunter - Profil | Út 16.8.2011 20:38:34
Netipa - poslední hrdina MRKu - >> chtěl bych optat, jestli je vycházková uniforma ještě vandrákovina a nebo už je alespoň trošku trendy. A pokud ne, tak jestli by to vylepšily nějaké zcizené ruské medaile. V tomhle ještě nemám úplně jasno. A asi tam bude trošku rozdíl mezi slušivými bílými kousky US Marine nebo Wermachtu, oproti zeleni AČR nebo KLDR, co?
NVodní kurka - Profil | Út 16.8.2011 19:33:19
Zdarec chodím normálně v maskáčích a v tom se cítím nejlépe...taky jsem maskovaný.Chodím na ryby a né balit holky.Nageluju si vlasy na zábavu nebo jinam na akci,ale nevadí mi to,protože pár takových znám.Takže si na ryby neberu slušivé hadříky a ani zrcátko s gelem....navíc potřebuju v krosně místo pro důležitější věci....jako je karton pivka pro vychutnání pohody.Miluju rybaření.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59866
NO kočkách a kočičácích20770
NGastrorožek aneb o jídle a všem okolo36015
NUdírny a uzení51139
NOstrava a okolí99468
NZahrada pro lenochy aneb zahradnicko-budovatelské jádro22045
NORLÍK - volná diskuse240486
NČerná listina Bazaru - upozornění na podvodné či nefér jednání1517
NZoologický koutek MRKu.33417
NSlezská Harta a kouzlo jejího okolí54917
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
0:02NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 1
PoNÚprava chodu woblerů. 10
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNATTs hlásiče a ATTx příposlech 537
PoNLabe fishing store 18
PoNStaré Česke rybářské vybavení 392
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 39
PoNRybáři vs ochránci přirody 42
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
PoNKurz Teo Daška pro Otoše 301
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
PoNJakou věc by jste si už nikdy nekoupili ...... 87
NeNHlídač slev eshopů 750
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic






















