Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NTomajo - Profil | Út 26.3.2013 19:28:00

alda2211 >> už budu téměř hotov :-)

    Nalda2211 - Profil | Út 26.3.2013 19:21:25

    Tomajo >> zlata je dobra :-)))

      Nčahounek - Profil | Út 26.3.2013 19:19:51

      Tomajo >> teda Tome, fakt krása.....seš machr, za mě taky zlatá, ta červená vypadá strašně lacině (banshee)....

        NTomajo - Profil | Po 25.3.2013 16:40:19

        Rados >> ahoj jj je rozhodnuto a jeden prut už celej zlatej :-)

          NRados - Profil | Po 25.3.2013 11:18:19

          Tomajo >> Zdar Tome, taky bych šel do té decentnější zlaté, ať ty hůlky nemáš barevný jak od kolotočů. Jinak seš machr, vypadají pěkně.

            Ndeni 79 - Profil | Po 25.3.2013 9:29:56

            Tomajo >> to ano,ale i tak bych sel do te cervene.
            Uz delam proutky a pokud se to zdari,tak by mohly vypadat moc hezky...

              NTomajo - Profil | Po 25.3.2013 9:26:20

              deni 79 >> když ta zlatá se zase hodí k tomu korku :-) A společně s mejma korkyswingrama to tak tuctové nebude :-)

                Ndeni 79 - Profil | Po 25.3.2013 9:20:26

                Tomajo >> za me jednoznacne cervena.. Zakomponovat ji treba s cervenym swingerem ci retizkacem. Ta zlata uz je v dnesni dobe docela tuctova...

                  NTomajo - Profil | Po 25.3.2013 9:11:55

                  kabo >> to máš pravdu :-)

                    Nkabo - Profil | Po 25.3.2013 9:06:28

                    Tomajo >> Možných kombinací jsou mraky, jenom těch sedel, rukojetí (korek/duplon), různých kroužků, barevných nití apod. je toho moc. Rozhodnout se pak pro konkrétní kombinaci je těžké :o)

                      NTomajo - Profil | Po 25.3.2013 8:54:56

                      kabo >> právě koncovka měla být původně leštěnej nerez, ale na poslední chvíli jsem se rozhodl pro černou gumovou, takže je to takové docentní a proto asi půjdu i do té decentní zlaté. Červenou nit jsem koupil na repas starej štípanejch bambusáků a jen tak ze zajímavosti zkusil namotat na tyhle pruty. Je pravda, že se mi tam taky celkem líbí, ale ta zlatá bude lepší.

                        Nkabo - Profil | Po 25.3.2013 8:47:01

                        Tomajo >> Tu červenou bych bral,kdyby to ladilo s dalšími červenými doplňky. Třeba s kroužkem pod sedlem a koncovkou.

                          Nkabo - Profil | Po 25.3.2013 8:33:42

                          Tomajo >> Obě nejsou špatné, ale ta zlatá mi příjde taková decentnější...

                            NAleš10 - Profil | Po 25.3.2013 8:29:22

                            Tomajo >> za mě červená máš je krásný :-)

                              NTomajo - Profil | Po 25.3.2013 8:27:21

                              dilema??? Červená nebo zlatá? Poraďte

                                NTomajo - Profil | Po 25.3.2013 8:26:19

                                kabo >> díky

                                  Nkabo - Profil | Po 25.3.2013 8:09:33

                                  Tomajo >> Pěkné...

                                    NBoža - Profil | Ne 24.3.2013 22:19:48

                                    Tomajo - To vypadá fakt dobře, to bych sám asi neudělal si machr ...

                                      NTomajo - Profil | Ne 24.3.2013 22:12:35

                                      pomalu se blížím do finále

                                        Nbukoky - Profil | St 20.3.2013 17:54:03

                                        šeptal >> dik už som niečo splašil