Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Nšeptal - Profil | Út 19.3.2013 23:53:16

bukoky >> Očko 3,5 mm bych měl. Ale není na špYčku.

    NLadiis - Profil | Út 19.3.2013 14:09:00

    Trošku duplonu... :)

      Nbukoky - Profil | Po 18.3.2013 18:09:45

      nemáte tu niekto náhodou takéto očko, prípadne niečo podobné? na špyčku 3,5mm

        NSNOW - Profil | Po 18.3.2013 9:20:25

        alda2211 >> parada.. uz se tesim az si je omakam :-D

          Ndeni 79 - Profil | Ne 17.3.2013 6:37:19

          alda2211 >> na krk jsem nemyslel..

            Nalda2211 - Profil | So 16.3.2013 21:29:15

            deni 79 >> na krk......

              Ndeni 79 - Profil | So 16.3.2013 21:26:20

              alda2211 >> tak se vyser na opasek a pouzij misto nej spagat... :-) :-)

                Nalda2211 - Profil | So 16.3.2013 20:21:00

                Aleš10 >> presne uz nemam kam delat dirky :-)))))))

                  NTomajo - Profil | So 16.3.2013 17:00:02

                  luigin >> nevyrizenou ano, nastesne ne zaplacenou

                    NTomajo - Profil | So 16.3.2013 16:59:25

                    alda2211 >> opravdu luxusni prace. Ten korek vypada uzasne.

                      Nluigin - Profil | So 16.3.2013 16:57:22

                      Máte u něj někdo nevyřízenou (zaplacenou) objednávku?

                        NAleš10 - Profil | So 16.3.2013 16:54:21

                        Pvl >> :-))) tak předokládám že bude líp, hůř snad být už nemůže a jednou se to zlomit musí :-))

                          NPvl - Profil | So 16.3.2013 16:51:41

                          Aleš10 >> Hovno asi ne, když přemýšlíš co s prutama :o§)) Jinak by tě to ani nenapadlo :o§))

                            NAleš10 - Profil | So 16.3.2013 16:49:24

                            alda2211 >> jj furt utahujem a utehujem a furt máme houno :-)

                              Nalda2211 - Profil | So 16.3.2013 16:47:24

                              Aleš10 >> jo penize to je orisek a to si prej na 10 let utahnem opasek a pak se budem mit dobre :-))))

                                Ndeni 79 - Profil | So 16.3.2013 16:47:12

                                luigin >> me taky ne,tak si z toho nic nedelej.... A taky umi vytipavat telefon,kokot jeden

                                  NAleš10 - Profil | So 16.3.2013 16:44:18

                                  Pvl >> čau no uvidíme snad je překonáme :-)

                                    NPvl - Profil | So 16.3.2013 16:42:11

                                    Aleš10 >> To je dost "překážek" chtít a penízky :o§))

                                      Nluigin - Profil | So 16.3.2013 16:40:35

                                      Zdar nevíte někdo co je s Michalem Studeným. Stránky nefungují,mail taky ne,telefon nezvedá...

                                        NAleš10 - Profil | So 16.3.2013 16:35:16

                                        alda2211 >> :-) no když se tak dívám na ty tvé kousky tak stejně nejlepší stavěč v ČR jsi ty, možná tě příští zimu o něco poprosím pokud se ti bude chtít a budou penízky :-))