Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Ndeni 79 - Profil | St 3.4.2013 13:02:23

Tak mi volaly s HB fly a omlouvaly se mi za nize uvedene jednani.... S timto panem se dalo mluvit

    NLadiis - Profil | Po 1.4.2013 3:18:21

    "CarpMan" >> Shlédni videa a pak se ptej... ;) Na tom youtube najdeš víceméně vše.. Koncovku musíš opetrně nahřát a pak vysunout (nikdy nekroutit)!

      N"CarpMan" - Profil | Ne 31.3.2013 17:52:07

      čau rozhodl jsem se že si skusím na svoje staré děličky udělat korkovou rukojeť, ale nevím jak sundaváte se z prutu koncovku sedlo atd. co už je na prutu. Byl bych moc rá kdyby mi někdo poradil co a jak sundat na co si dát pozor atd. díky ještě jdu zkoumat videa nayoutube jak se to vše pořádně dělá a snad se mi to povede.

        Nluigin - Profil | Ne 31.3.2013 17:34:19

        Zdravím, mohl by mi někdo z vás doporučit eshopy v Evropě s komponenty na muškařské pruty.Třeba i SZ.Předem díky.

          Nalda2211 - Profil | So 30.3.2013 13:00:16

          Tomajo >> tak to jo jinak jsem šel nahodit zima dlouhá a peck u břehu...0)

            NTomajo - Profil | So 30.3.2013 12:50:24

            alda2211 >> ne ne, takhle hezky mám vymalováno v celém bytě :-) A v každé místnosti jinou barvu :-)

              Nalda2211 - Profil | So 30.3.2013 12:48:44

              Tomajo >> pěkně pozadí jsi kvůli fotce vymalovat pozadí(zeď)

                NTomajo - Profil | So 30.3.2013 12:15:22

                a dnes první vrchní díl

                  NTomajo - Profil | So 30.3.2013 12:13:46

                  včera vylakovány spodní díly

                    NTomajo - Profil | St 27.3.2013 21:02:22

                    Chorche64 >> to já už taky nikdy :-)

                      NChorche64 - Profil | St 27.3.2013 20:51:48

                      Tomajo >> to já ti svoji perypetiji s tímto pánem raději líčit nebudu, jen vím, že už nikdýýýýý.:-)

                        NTomajo - Profil | St 27.3.2013 20:47:32

                        Chorche64 >> to určitě není, ale co mě opravdu dokáže hodně vytočit, když někdo stále slibude, slibuje, tvrdí že už to poslal a nikdy nic nepřišlo. Zrovna teď naposledy, když jsem potřeboval nějaký matroš na pruty, zkusil jsem poptat Studeného. Do telefonu vše proběhlo hladce, na vše jsme se dohodli, zaslal jsem meilem objednávku. Týden na to jsem opět zavolal jak to vypadá s mojí objednávkou. Vše naprosto v pořádku tento týden to pošlu atd....už to budou dva měsíce a balík stále nikde :-))) Stejným způsobem to probýhalo před časem, když jsem si předělával svoje první pruty. Ale abych jen nekřivdil, tak část tenkrát poslal a druhou jsem po čase u něj vzdal :-(

                          NChorche64 - Profil | St 27.3.2013 20:37:09

                          Tomajo >> mám stejný názor, byť vím, že tahle branže není buhvíjaký med.

                            Ndeni 79 - Profil | St 27.3.2013 20:34:50

                            Chorche64 >> to by se asi hodila,to mas asi pravdu. Ja nakonec koupil zbozi u p. Pipala a spokojenost nejvyssi. Hlavne komunikuje s clovekem

                              NTomajo - Profil | St 27.3.2013 20:33:20

                              Chorche64 >> rozhodně by se šikla alespoň jedna společnost, na kterou by byl spoleh. Což třeba o Studeném nejde vůbec hovořit a o Mikeráskovi bohužel také ne :-(

                                NChorche64 - Profil | St 27.3.2013 20:28:43

                                deni 79 >> já jsem objednával po internetu a zboží jsem měl na druhý den v práci na stole. Určitě je to negativní zkušenost ale trvám na názoru, že by se nám tu jedna tuzemská firma na komponenty šikla. :-)

                                  Ndeni 79 - Profil | St 27.3.2013 20:23:39

                                  Chorche64 >> ja ti nevim. S HBFly mam spatnou zkusenost. Minuly tyden jsem shanel eva penu na rukojet prutu a vzpomel jsem si na tuto firmu. Tak jsem si rekl ze to zkusim a zavolam jim. Po prve mi vitipnul telefon a po druhe to pro zmenu nikdo nevzal. Treti pokus jim uz nedam a klidne verejne reknu,at si to zbozi strcej do prdele s timto stylem jednani a pristupem k zakazbikum.

                                    NChorche64 - Profil | St 27.3.2013 20:16:18

                                    Čau kluci, dovolím si tady prezentovat svůj názor na nákup komponentů pro stavbu prutů. Je jasné, že v naší malé zemičce je trh stavěčů prutů velmi omezený a na druhou stranu pozoruji stále větší zájem o stavbu vlastního prutu (viz toto fórum). Proto nám nezbývá nic jiného, než nakupovat v cizině. Při maloobchodním nakupování se cena vč. dopravy, cla a DPH značně navyšuje a tak i cena našeho vyráběného prutu se nutně dostává nad cenu průmyslově prodávaných klacků. Vracím se tak k diskutovanému e-shopu HBFly, který nabízí zboží Pacific Bay. Jak už tady někdo psal, je to taková střední třída a můj názor je, že je to pro businessový začátek velmi rozumné, neboť může právě pokrýt úsilí začínajících stavěčů a pokud se ujmou, mohou svůj sortiment rozšířit a myslím, že by bylo dobré mít alespoň jednu tuzemskou firmu, zabývající se dovozem komponent. Musím říct, že jsem byl s nimi absolutně spokojen, jak kvalitou, tak přístupem ke mne jako k zákazníkovi. Omlouvám se za tento vstup a nejsem jejich placený agent.

                                      NTomajo - Profil | Út 26.3.2013 19:42:44

                                      alda2211 >> původně jsem chtěl jen nalepit korek a vrchní díly nechat původní, ale když už jsem v tom byl a viděl že ta zlatá omotávka taky nevypadá špatně, tak jsem to přemotal komplet vše :-)

                                        Nalda2211 - Profil | Út 26.3.2013 19:33:26

                                        Tomajo >> :-) pozoruju tě bedlivým okem napred jen korek nakonec celý prut maš to krásný