Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

alda2211 - Profil | So 16.3.2013 16:27:27

Aleš10 >> ahoj aldo :-) je skoda ze svitilo slunicko a byl malej destnik :-( tak fotky nic moč.........o)))

    Aleš10 - Profil | So 16.3.2013 16:14:12

    alda2211 >> čau aldo ty rákosky jsou fakt krásný hlavně ten korek :-)

      alda2211 - Profil | So 16.3.2013 13:12:46

      2

        alda2211 - Profil | So 16.3.2013 13:08:06

        1

          alda2211 - Profil | So 16.3.2013 13:04:56

          korek majitel chtel ale jinak nez je bezne a vzniklo pri repasi tohle...

            alda2211 - Profil | So 16.3.2013 13:01:06

            2

              alda2211 - Profil | So 16.3.2013 12:58:37

              1

                alda2211 - Profil | So 16.3.2013 12:55:57

                sportex po repasi

                  Píňas - Profil | Pá 15.3.2013 20:15:59

                  deni 79 >> Tak 13mm před sedlem,ještě je tam oplet na ten klip a tohle je měřené před ním a měřím šuplérou

                    Píňas - Profil | Pá 15.3.2013 19:19:34

                    deni 79 >> musím na chvíli do práce,za chvíli se ozvu

                      deni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 19:15:18

                      Píňas >> meris suplerou?

                        deni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 19:12:56

                        Píňas >> blank u sedla navi

                          Píňas - Profil | Pá 15.3.2013 19:12:48

                          deni 79 >> 13mm blank u sedla a 15 rukojet

                            Píňas - Profil | Pá 15.3.2013 19:11:02

                            deni 79 >> chceš blank nebo rukojet?

                              Píňas - Profil | Pá 15.3.2013 19:06:15

                              deni 79 >> To ne,mám to u rodičů,domů už se mi to nevejde ale můžu ti změřit svoje ale jsou to 3lb,myslím že to nebude takovej rozdíl.

                                deni 79 - Profil | Pá 15.3.2013 19:01:25

                                Píňas >> a uz jsi zmeril prumer blanku?

                                  Píňas - Profil | Pá 15.3.2013 18:27:26

                                  deni 79 >> Moje nabídka platí a že jsi to ty tak o 1/3 míň (nebo víc?) :-))))

                                    dizlektik fídža - Profil | Ne 10.3.2013 10:06:38

                                    Kajman60 >> díkes

                                      Kajman60 - Profil | So 9.3.2013 22:48:15

                                      Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 9.3.2013 22:33:24 >> ....dá...máš SZ...

                                        dizlektik fídža - Profil | So 9.3.2013 22:33:24

                                        alda2211 >> dík ale nedá se něco sehnat tady v čr nechci čekat