Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Nalda2211 - Profil | So 9.3.2013 21:48:04

Rybářský instruktor >> dizlektik fídža - 9.3.2013 20:26:08 >> http://www.flexcoat.com/products/finishes-adhesives​/

    Ndizlektik fídža - Profil | So 9.3.2013 20:26:08

    Cau chlapy poradite mi někdo finále mám nové vyvázané očka laknul jsem tu niť ale.potřebuju udělat větší vrstvu laku nakonec je prostě zalakovat můžete mi někdo poradit jaký epoxsid nebo lak kde se dá koupit název nebo ňáký odkaz děkuji filip

      Ndeni 79 - Profil | So 9.3.2013 19:10:44

      poldeci >> to ano,ale nikde v nabidce me sedlo nemaji. Pouze na www.alpstackle.com

        Npoldeci - Profil | So 9.3.2013 19:08:46

        deni 79 >> je milión iných možností

          Ndeni 79 - Profil | So 9.3.2013 18:56:28

          poldeci >> tak to je velka skoda. Aspon pro me...

            Npoldeci - Profil | So 9.3.2013 18:51:10

            deni 79 >> cmw ti odpíše źe posielajú iba to čo majú v ponuke-skúšal som to pri blankoch/značku síce vedú ale ten konkrétny typ nemajú

              Ndeni 79 - Profil | So 9.3.2013 17:55:47

              alda2211 >> to je asi standartni postup....

                Nshuba - Profil | So 9.3.2013 17:16:38

                Jeden mi doma ještě zůstal, kdyby ho někdo chtěl,na ceně se domluvíme.

                  Nalda2211 - Profil | So 9.3.2013 8:19:51

                  deni 79 >> to je divny ze nechce komunikovat... asi uz zije v jine urovni ?

                    Ndeni 79 - Profil | So 9.3.2013 6:28:18

                    alda2211 - >> ja te zdravim,
                    Nemas nejakou zkusenost s cmw a objednanim zbozi mimo jejich sortiment? Pan Studeny jaksi prestal komunikovat...

                      Nalda2211 - Profil | Pá 8.3.2013 15:28:18

                      Pvl >> tak je to správně :-)

                        NPvl - Profil | Pá 8.3.2013 15:18:09

                        alda2211 >> Majitel napsal svůj .....:o§)))))

                          Nalda2211 - Profil | Pá 8.3.2013 15:06:34

                          David Bek >> ahoj muze bejt jak rikas ja tyhle shopy nesleduju a uz ze zasady objednavam venku a k danemu shopu jsem napsal svuj nazor :-))) a majitel napsal svuj a to je demokraticky :-))))

                            NDavid Bek - Profil | Pá 8.3.2013 15:01:18

                            alda2211 >> Jestli mohu za sebe a svoje zkušenosti ze stavby " muškařských prutů " tak firma Pacific Bay, je takovej normální průměr, ale na stavbu muškařských prutů je nikdo moc nepoužívá. Snad pokud chtějí ušetřit a snížit celkovou cenu prutu. Je to všechno o financích investora, oproti značkám jako REC components či Bellinger je Pacific Bay druhá liga...tak to prostě je a bude. Chceš TOP produkty, zaplatíš je. Nemáš na to, koukni se jinde...Bavíme se o sedlech a dřevěných vložkách. Očka mají docely dobrý, zatím drží.
                            http://www.genuinebellinger.com/store/reel-seats/

                              NAleš10 - Profil | St 6.3.2013 19:17:25

                              Pvl >> mohl by se pochlubit jak pokračuje s rákoskama :-)

                                NPvl - Profil | St 6.3.2013 19:10:55

                                Tak a to by bylo pro dnešek všechno - nebo nás pan 2211 vyplísní :o§)

                                  NAleš10 - Profil | St 6.3.2013 19:09:20

                                  Pvl >> určitě se zmíním :-))

                                    NPvl - Profil | St 6.3.2013 19:08:16

                                    Aleš10 >> Když "to" použiješ, nezapomeň říci od koho to víš :o§)

                                      NAleš10 - Profil | St 6.3.2013 19:04:56

                                      Pvl >> :-DDD

                                        NPvl - Profil | St 6.3.2013 19:04:10

                                        Aleš10 >> To je zase něco jiného .....říkej mi broučku .. a já po tobě polezu .o§)))