Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

Aleš10 - Profil | St 6.3.2013 19:02:30

Pvl >> jo táák :-))) proto mi přítelkyně říká broučku :-))

    Pvl - Profil | St 6.3.2013 18:59:07

    Aleš10 >> Proto ty úvozovky --aby si tě někdo nespletl s broukem :o§) tesaříkem :o§)

      Aleš10 - Profil | St 6.3.2013 18:57:36

      Pvl >> jj ale tesaříku :-))

        Aleš10 - Profil | St 6.3.2013 18:57:11

        alda2211 >> ano :-)))

          Pvl - Profil | St 6.3.2013 18:57:00

          Aleš10 >> Víš jak to je ...naděje umírá poslední :o§) Tak hlavu vzhůru "truhlaříku " :o§)

            Tomajo - Profil | St 6.3.2013 18:56:33

            pracujeme, pracujeme :-)

              alda2211 - Profil | St 6.3.2013 18:55:54

              Aleš10 >> zdar tak ty v tom mas prsty!!! :-))))))

                Aleš10 - Profil | St 6.3.2013 18:54:19

                Pvl >> škoda :-)

                  Pvl - Profil | St 6.3.2013 18:53:35

                  Aleš10 >> Nazdárek :o§) To já neovlivním :o§(( EDIT : nech se překvapit

                    Aleš10 - Profil | St 6.3.2013 18:52:53

                    Pvl >> mohlo by něco kápnout byla by aspoň nějaká kačka na ryby :-) jinak ahoj

                      Ondra K. - Profil | St 6.3.2013 18:51:52

                      Píňas >> dikes

                        Pvl - Profil | St 6.3.2013 18:51:33

                        Aleš10 >> Třeba bude ?

                          Aleš10 - Profil | St 6.3.2013 18:50:52

                          alda2211 >> čau vidíš to, ten odkaz jsem sem dal já mohl bych chtít nějakou tu korunu za reklamu :-D

                            alda2211 - Profil | St 6.3.2013 18:38:13

                            HBFLY >> jinak vazeny pane napisi svuj nazor k tematu kdyz jsem se uz omluvil: odkaz na shop v teto diskusi mate a tato diskuse ma skupinu lidi(ktera se stale rozrusta) co si pruty chteji zkusit opravit nebo postavit a reklama je dulezita a to ze jsem napsal ze bych si sedlo na kaprovy prut s logem PACBAY nedal trva pro me je jednicka FUJI a to ne jen sedla ale i ocka tak z meho pohledu ze jsem zkracene neco napsal a vam razem ubyly zakaznici a hrozi krach beru na lehkou vahu a osobne se priklanim k tomu ze je to z vasi strany cilena reklama

                              Aleš10 - Profil | St 6.3.2013 18:30:14

                              HBFLY >> dobrý den budete do budoucna rozšiřovat sekci s věcmi na kaprové pruty a i výběr firem?

                                poldeci - Profil | St 6.3.2013 18:27:48

                                HBFLY >> skúste prekopať prezeranie na vašej webovke,nie je to user friendly prostredie
                                hľadal som nejaké očká ale skrolovať cez desať rovnakých na iný typ je fakt masaker-určite to pomôže aj iným

                                  Pvl - Profil | St 6.3.2013 18:19:46

                                  HBFLY >> Když už .... Myslím si, že by to spravila SZ takhle se to rozmázlo ještě víc :O§))))) Podle mne to zase nic tak hrozného nebylo --jsou podstaně horší reakce a konstatování . EDIT : teda z mého pohledu !

                                    Píňas - Profil | St 6.3.2013 18:17:08

                                    Ondra K. >> oplet očka nahřej horkovzušnou pistolí a psk seřízi ale prosím tě ne po pruru ale po těch packách očka a sedlo vyřež

                                      HBFLY - Profil | St 6.3.2013 18:17:05

                                      alda2211 >> Omlouváme se. Jednalo se o tuto vaši reakci ( viz citace:)

                                      alda2211 - Ÿ St 27.2.2013 17:41:30
                                      Aleš10 >> zdar no nevim kdo si neco z tech veci da na prut ale shop to je :-)))

                                      Ani naším cílem není vést na tomto plénu rozepře a spory, ale jsou situace kdy nezbývá nic jiného než se vůči některým nepodloženým názorům, které nás současně poškozují ohradit.

                                        Pvl - Profil | St 6.3.2013 18:14:56

                                        alda2211 >> Kupuju nové . Letos budou rajčata a nemám tyčky -tak je využiju .