Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

deni 79 - Profil | St 6.3.2013 18:14:44

alda2211 >> dobre. Na kolik te ta sranda vysla?

    deni 79 - Profil | St 6.3.2013 18:11:30

    Pvl >> hbfly si neuvedomuje,ze se zde bavime o komponentech pro stavbu KAPROVYCH prutu. Pokud na jejich stranky kouknu,tak pro kaprove pruty tam maji opravdu jen sracky. Uz nazev sam napovida jejich zamereni- Fly

      SNOW - Profil | St 6.3.2013 18:09:37

      HBFLY >> v nize uvedenem zapisu nevidm nic o hanení znacky Pacific Bay.. vy ano? naopak by vam tato informace mela pootevrit oci a pokusit se rozsirit nabidku produktu.
      Lide kterí u vas objednavaji zbozí urcite vedí co objednavaji.. komponenty na prestavbu prutu si neobjedna kdejaky floutek z horni dolni.
      Proto mi prijde vas prispevek o zakaznicich kteri potrebuji vysvetlit kvalitu mimo mísu.
      S pozdravem

        alda2211 - Profil | St 6.3.2013 18:09:10

        Pvl >> jinak jsem si vzal k srdci ten nazor ze muj třasopis je mizernej a mam objednanej stroj na psani tak doufam ze to i ty jednou na svych rakoskach ocenis......

          deni 79 - Profil | St 6.3.2013 18:08:26

          alda2211 >> to znamena ze jsi slavny ve svem oboru...
          Uz to vidim ten rozhovor: jeden stavec prutu rikal,ze vase komponenty stoji za hovno.. Je to pravda?

            Pvl - Profil | St 6.3.2013 18:08:22

            alda2211 >> Ovšem nikde jsi nepsal doporučení aby komponenty nikdo nekupoval . To je dost podstatná věc . Z mého pohledu EDIT : je mi jasné ,že být v situaci stěžovatele taky by se mi to asi nelíbilo . Jestliže se pleteš ( nebo nemáš "znalosti" ?) Nebudu mít strach ,že si komponety nebudou zák. kupovat .

              alda2211 - Profil | St 6.3.2013 18:06:31

              Pvl >> vis jak to je tenka latka... ale rychle jsem se omluvil tak snad se da jeste ma chyba narovnat?

                Pvl - Profil | St 6.3.2013 18:05:23

                alda2211 >> " Tisíc " lidí se může bavit podobně -třeba ? Nebude to nikde vidět a výjde to na stejno

                  Ondra K. - Profil | St 6.3.2013 18:03:30

                  Chlapi vidim ze jste si delali podberak ue stareho prutu. Jak mam sundat ocka a sedlo. Krom urezat flexu to me napadlo taky.

                    alda2211 - Profil | St 6.3.2013 18:02:12

                    deni 79 >> haa uz to vidim :-( no pro priste se lepe k nicemu nevyjadrovat nebot jsem netusil ze me slovo ma takovy vliv na odliv zakazniku......

                      Pvl - Profil | St 6.3.2013 18:01:41

                      alda2211 >> Jedno prachobyčejné konstatování a takovýho rámusu ........

                        deni 79 - Profil | St 6.3.2013 17:53:55

                        alda2211 >> cau,to bude asi na tvuj zapis ze stredy 27.2 cas 17:41:30

                          alda2211 - Profil | St 6.3.2013 17:47:08

                          HBFLY >> vazeny pane ted netusim k cemu tato zprava byla napsana a i kdyz to nevim tak presto se vam omlouvam nebot nemam rad dohady a hanrkovani

                            HBFLY - Profil | St 6.3.2013 17:41:51

                            alda2211 >>
                            Vážený pane,
                            neznáme vaše důvody, které vás vedou k takovému negativnímu postoji vůči zboží PACIFIC BAY, který jste zveřejnil na serveru www.mrk.cz
                            Byli jsme na váš shora uvedený názor upozorněni od zákazníků, kteří od nás odebírají zboží a těmto jsme museli potvrzovat a vysvětlovat kvalitu našeho zboží. Lze předpokládat, že tímto vaším stanoviskem může dojít k dalšímu úbytku zákazníků.
                            Předpokládali jsme, že po uveřejnění komponentů pro stavbu prutů prostřednictvím Eshopu (prvním v české republice), bude negativní reakce zejména ze strany lidí, pro které je stavba prutů a nákup komponentů v cizině zajímavým finančním přínosem. Nečekali jsme však, že někteří jsou schopni překročit hranice vzájemné úcty a slušnosti.

                            Poznámka: Komponenty PACIFIC BAY využívá ke stavbě prutů mnoho světových firem např. VISION, v české republice firma HANÁK, stejné zboží nabízí i známý Eshop www.mudhole.com, je tedy s podivem, že tyto renomované firmy doposud nezjistili (na rozdíl od vás), že zboží PACIFIC BAY je nekvalitní a není vhodné ke stavbě jakéhokoliv prutu.

                              Tomajo - Profil | Út 5.3.2013 14:50:19

                              kabo >> snad ano :-)

                                Tomajo - Profil | Út 5.3.2013 14:49:06

                                kunnan >> já už na to přelakoval dva kompletní pruty a jezdil v pohodě, na to moje málo to musí stačit :-)

                                  Tomajo - Profil | Út 5.3.2013 14:47:56

                                  alda2211 >> to není přišroubované. To jsou díry aby se dala nastavovat zvdálenost mezi podpěrama.

                                    kabo - Profil | Út 5.3.2013 14:30:33

                                    Tomajo >> To se bude grilovat jedna radost... :o)

                                      kunnan - Profil | Út 5.3.2013 14:30:01

                                      Tomajo >> Ten grilovací motorek nebrat !!!!!! po hodině točení umře. Vlastní zkušenost. Musel jsem pak točit sám :-) A navíc dělá hroznej kravál.

                                        alda2211 - Profil | Út 5.3.2013 14:17:00

                                        Tomajo >> mas to prisroubovane ke koberci aby se to neprevrhlo?