Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NTomajo - Profil | Út 5.3.2013 13:32:12

tak dnes jsem si udělal novej stojánek a v týdnu už snad přijdou komponenty :-)

    Nalda2211 - Profil | Ne 3.3.2013 20:39:07

    Píňas >> no uz je cas se u vody vyspat take chci..........o)

      NPíňas - Profil | Ne 3.3.2013 20:34:46

      alda2211 >> taky víš jak příjemně trávit neděli co :-) Příští víkend vezmu člun a jedu na ryby a otestuju to,ještě si budu dělat dvě krátké do člunu na krmení,tyhle mám na podběrák a lopatku na delší krmení

        Nalda2211 - Profil | Ne 3.3.2013 20:30:55

        Píňas >> ja zas dneska brousil jak silenej........o))

          NPíňas - Profil | Ne 3.3.2013 20:27:27

          alda2211 >> Tak já mám hotovo,když už jsem se do toho dal tak jsem to udělal dvakrát jen na tom druhém musím ještě sundat sedlo a doladit to

            Nalda2211 - Profil | So 2.3.2013 21:20:45

            Píňas >> kazdej ma sve sny :-)))))

              NPíňas - Profil | So 2.3.2013 21:14:01

              alda2211 >> Měl jsem možnost korku ale mě nějak nejde pod nos,nemám rád tlusté rukojeti tak jsem šel do speedu

                Nalda2211 - Profil | So 2.3.2013 21:09:32

                Píňas >> ahoj zacit podberakem je dobra volba a vypada to pekne :-)

                  NPíňas - Profil | So 2.3.2013 21:02:53

                  alda2211 - >> Tak se ti pokouším tak trochu fušovat do řemesla,tohle je tyč na podběrák a lopatku,dělal jsem si jich víc ale rozdal jsem je a mám prd tak tuhle si už ale nechám-snad :-)

                    Nluigin - Profil | St 27.2.2013 21:15:24

                    Nick 24 >> Na stránkách http://www.michalstudeny.com/komponenty.htm lze objednat vše z Mudholu (www.mudhole.com). Bral jsem od něj zboží dvakrát a spokojenost.

                      Nkabo - Profil | St 27.2.2013 18:29:38

                      Na HBfly, díky nové službě, lze nyní nakoupit i zboží PacBay, které nemají momentálně skladem...
                      http://shop.hbfly.cz/dovoz-zbozi-pacific-bay-p-1316​.html

                        NAleš10 - Profil | St 27.2.2013 18:04:57

                        alda2211 >> tak jo :-)

                          Nalda2211 - Profil | St 27.2.2013 17:57:50

                          Aleš10 >> vydrz 14 dni .............o)))

                            NAleš10 - Profil | St 27.2.2013 17:55:59

                            alda2211 >> už se těším až se pokochám mít víc času a peněz taky bych to zkusil :)

                              Nalda2211 - Profil | St 27.2.2013 17:50:48

                              Aleš10 >> myslis ten sportex a druhej par no blanky vylakovany ocka na prednim dile vylakovany a zbejvaj spodni dily..........

                                NAleš10 - Profil | St 27.2.2013 17:47:46

                                alda2211 >> jak pokračují práce na těch rákoskách co jsi sem dával nedávno? :)

                                  Nalda2211 - Profil | St 27.2.2013 17:46:08

                                  Aleš10 >> nebo tak :-)))

                                    NAleš10 - Profil | St 27.2.2013 17:42:45

                                    alda2211 >> jsem psal že málo :-)))

                                      Nalda2211 - Profil | St 27.2.2013 17:41:30

                                      Aleš10 >> zdar no nevim kdo si neco z tech veci da na prut ale shop to je :-)))

                                        Nalda2211 - Profil | St 27.2.2013 17:31:10

                                        Nick 24 >> ahoj neni