Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

NNick 24 - Profil | St 27.2.2013 17:19:03

zdravím, chtěl bych se zeptat jestli je u nás nejákej e-shop na komponenty pro domácí výrobu prutů.. dík za info

    Nalda2211 - Profil | St 27.2.2013 17:05:16

    SNOW >> ale jo je moznos jsem s milosek domluvenej ze si u nej v kovarne nuz z damasku zkusim udelat za jeho odborneho dohledu tak krouzky na prut nejsou problem je to jen o penezich a to je dneska malickost :-))

      NSNOW - Profil | St 27.2.2013 17:01:36

      alda2211 >> mno tak nic :-D

        Nalda2211 - Profil | St 27.2.2013 16:54:37

        SNOW >> to si pis uz jsem to zjistoval chtel jsem je na sve pruty a nemuze to bejt klasickej damasek ale damasteel aby to nerezlo a cena je temer jako za zlato a to myslim vazne

          NSNOW - Profil | St 27.2.2013 16:25:51

          alda2211 >> alesi nakolik by vysly ty krouzky z damascenu? to bude asi raketa co?

            Nalda2211 - Profil | Po 25.2.2013 16:59:38

            mam radost panove ze to tu nektere lidi nakoplo a vidim ze cesi si umi poradit .............o))

              NTomajo - Profil | Po 25.2.2013 16:39:04

              deni 79 >> staci :-) ale lopatka v korku taky dobra vec tak to od tebe obslahnu :-)

                Ndeni 79 - Profil | Po 25.2.2013 16:21:59

                Tomajo >> A tobe nestaci,ze jsi udelal revoluci ve vyrobe retizkacu do korku???

                  NTomajo - Profil | Po 25.2.2013 16:14:08

                  deni 79 >> taky prave mam nejakej zbytek blanku tak ho vyuziju :-)

                    Ndeni 79 - Profil | Po 25.2.2013 16:12:02

                    Tomajo >> Ja ji delal ze stareho blanku Shimano. libila se mi ta struktura puncosky,tak mi bylo lito jej vyhodit. Chvili jsem dumal a napad byl na svete....

                      NTomajo - Profil | Po 25.2.2013 16:04:00

                      deni 79 >> to je dobre. Ta lopatka je super napad :-) To asi taky mouna poresim :-)

                        Ndeni 79 - Profil | Po 25.2.2013 15:57:05

                        alda2211 - >> A tady jde hezky videt ten krouzek slim

                          Ndeni 79 - Profil | Po 25.2.2013 15:37:19

                          .....

                            Ndeni 79 - Profil | Po 25.2.2013 15:35:29

                            detail blanku

                              Ndeni 79 - Profil | Po 25.2.2013 15:33:12

                              No a kdyz se clovek nudi,tak dokaze vytvaret kravinky...

                                Ndeni 79 - Profil | Po 25.2.2013 15:31:24

                                Co tomu rikas,uciteli??

                                  Ndeni 79 - Profil | Po 25.2.2013 15:30:20

                                  ...

                                    Ndeni 79 - Profil | Po 25.2.2013 15:27:40

                                    detail

                                      Ndeni 79 - Profil | Po 25.2.2013 15:26:43

                                      dalsi

                                        Ndeni 79 - Profil | Po 25.2.2013 15:25:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        tak jsem tady s lepsima fotkama....