Doma dělané pruty

Jak se rika zlate ceske rucicky tak sem muzete posilat sve dila a dusevne onanovat :-))))
Autor diskuse: alda2211 - Profil , 30.6.2011 všeobecné - náčiní, doplňky

alda2211 - Profil | Ne 18.11.2012 19:24:47

Aleš10 >> nemam jen jsem to kdysi zaregistroval tak jsem ti to nasel

    Aleš10 - Profil | Ne 18.11.2012 19:22:08

    a ještě bych se chtěl zeptat jak jak opravujete na laku škrábance a oděrky? a jestli je možné že mám na prutě 2 vrstvy laku jednu barevnou a jednu bezbarevnou? díky

      Aleš10 - Profil | Ne 18.11.2012 19:20:20

      alda2211 >> moc díky máš s tím nějakou vlastí zkušenost?

        alda2211 - Profil | Ne 18.11.2012 19:12:09

        Aleš10 >> zkus tohle myslim ze rozumnejsi nez nejake lakovani

        http://www.youtube.com/watch?v=CHI5AcJN4sg

          Aleš10 - Profil | Ne 18.11.2012 18:56:19

          čau kolegové potřebuju poradit na matchovce se mi začínají rozjíždět ty korkové kroužky na rukojeti chtěl bych je lehce přebrousit a něčím přelakovat nebo napustit aby nesáli vodu a zakonzervovali se díky

            alda2211 - Profil | Ne 18.11.2012 16:45:29

            Turňa >> to jako kdyz si někdo doma pruty udělá.....

              Tóno - Profil | Ne 18.11.2012 15:04:06

              Vedel mi tu niekto z vas spravit korkove rucky na Chub Outcast 12ft ale poradit kto by mi to spravil

                Turňa - Profil | Ne 18.11.2012 14:58:15

                alda2211 - >> To je jak doma dělaná kytara, sice hraje, ale není to ono.

                  PankyCV - Profil | Ne 18.11.2012 14:56:15

                  Ahoj, jak udělám popis na prut. Děkuji

                    alda2211 - Profil | Pá 16.11.2012 21:26:30

                    bart.bm >> podívej se dušanovi na stránky je to tam rozepsané a vyfocene

                      bart.bm - Profil | Pá 16.11.2012 21:07:21

                      alda2211 >> právě proto jsem koupil ty hůlky :)) a jak zjišťuješ kde mají přijít očka?jeden je totiž mimo osu páteře a to o cca 90st.

                        alda2211 - Profil | Pá 16.11.2012 21:02:14

                        bart.bm >> musíš zkoušet a zkoušet a třeba se to povede

                          bart.bm - Profil | Pá 16.11.2012 20:58:18

                          alda2211 >> to mi je jasné ale jen mě to napadlo že asi tudy vítr vane(možná).teda jako laik s logickým myšlením

                            alda2211 - Profil | Pá 16.11.2012 20:28:42

                            Pvl >> je fakt že jsme byli poslední bez vody ale už jsme také moderní

                              Pvl - Profil | Pá 16.11.2012 20:26:30

                              alda2211 >> Tak už máte ..neměli jste :o§))

                                alda2211 - Profil | Pá 16.11.2012 20:25:33

                                bart.bm >> dušan je jiná liga tak jak to má udělané to nezvládnes

                                  alda2211 - Profil | Pá 16.11.2012 20:23:38

                                  deni 79 >> odchytim kozu a bude cerstve

                                    deni 79 - Profil | Pá 16.11.2012 20:20:29

                                    alda2211 >> varic vemu z auta a kafe tam je taky. Ale mleko uz bych mel asi vyhodit....:-)

                                      alda2211 - Profil | Pá 16.11.2012 20:16:33

                                      Pvl >> jak nemáme..........

                                        alda2211 - Profil | Pá 16.11.2012 20:15:12

                                        deni 79 >> kafe v pohodě hrnek umeju vodu máme po převádění pitnou jen nám nejde plyn a nemáme kafe ale máme dobře srdce