Lov z nafukovacího člunu

Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenosti s lovem z nafukovací lodě 4 a více metrů dlouhé. Postřehy, nápady, rady, tipy, triky ... vše je vítané :)

Ncarpson - Profil | Ne 10.5.2015 21:25:44

slavina >> doufam,ze jsi v tom kanále nebyl az doteď :)

    NDendy036 - Profil | Ne 10.5.2015 21:24:33

    slavina >> myslel som to v dobrom.Mám aj 40kg čln,aj 50kg čln,aj 100kg čln.A viem o čom píšem.Pokial si sám a budeš sním manipulovať,tak velm i záleží na váhe a tvojich fyzických možnostiach!myslím to v dobrom.Viem to z vlastných skúseností. :)

      Nslavina - Profil | Ne 10.5.2015 21:03:14

      carpson >> to jsem rád:-)

        Ncarpson - Profil | Ne 10.5.2015 15:58:32

        slavina >> bud rad,ze ho znáš a ze Ti poradí :)

          Nslavina - Profil | Ne 10.5.2015 15:31:19

          Dendy036 >> Carpson má vždy pravdu:-)))

            NDendy036 - Profil | Ne 10.5.2015 14:52:15

            slavina >> ahoj,Carpson má pravdu,žé je velký rozdiel váha člnu 50 a 70kg.Hlavne pokial nemáš pomocné kolieska.Dnes som sa vrátil z rieky a ťahal som sám čln z vody cca 50kg.Strmým brehom a bola to zábava aj makačka :)

              NMitchell - Profil | So 9.5.2015 22:34:02

              carpson >> podle me stacit nebude mozna kdyz bude olej tak bude o.k ale jinak to bude na nic.

                Nzdevac - Profil | So 9.5.2015 22:20:55

                MISO* >>

                Ahoj, díky. Jasně, na stojací vodě ta činka stačí. Ale včera jsem byl na Vltavě, horní část Slapské přehrady u Zrůbku, a když se začala voda hýbat, bylo to tak na hranici a když přišly vlnky od nějakého člunu, tak houpání to pokaždé nadlehčilo a postupně se tak celá loď posouvala. Koupím nějakou čtyřramennou 2.5 kg a tuhle dám jako druhou, abychom se netočili. Snad to bude stačit

                  NMISO* - Profil | So 9.5.2015 22:06:23

                  zdevac >> mam tu skladaciu 4kg a este sa mi nestalo ze by ma nezakotvila. aj na dunaji. Gumak 3,6m. na stojatej vode staci aj ta cinka.

                    Nzdevac - Profil | So 9.5.2015 20:18:20

                    MISO* >>

                    To asi nebude to pravé. 5 kg se po hladkém dně posouvá, jak nic. Okolo projede motorák, člun se rozhoupe a jsi o dva metry dál. Takže celkem určitě formát klasické kotvy. Ale spíše mi šlo o váhu, čtyřramenné kotvy se nabízí od 1.5 kg do cca 6 kg. Kdo má zkušenost s jakou váhou?

                      Ncarpson - Profil | So 9.5.2015 18:15:58

                      MISO* >> bude stačit 5kg na Palavu?

                        NMISO* - Profil | So 9.5.2015 18:02:12

                        zdevac >> 5kg kotuc z cinky

                          Nzdevac - Profil | So 9.5.2015 17:58:34

                          Omlouvám se, že vám zasahuji do diskuze, ale nemůžete někdo doporučit na nafukovací gumový člun vhodnou kotvu? Díky.

                            Ncarpson - Profil | So 9.5.2015 17:21:41

                            slavina >> tak to pro me je teda dost rozdíl,jestli budu manipulovat s člunem 50kg a 70kg

                              Nslavina - Profil | So 9.5.2015 17:19:56

                              carpson >> díval je to v pohodě. Ta váha není tak hrozná a hlavně je o 320cm širší.

                                Ncarpson - Profil | So 9.5.2015 14:52:40

                                slavina >> ja to zkoušel a myslim,ze uplne v pohode ...díval ses kolik to váží? Nevim nevim,jak s tim budes manipulovat

                                  Nslavina - Profil | So 9.5.2015 7:53:50

                                  carpson >> tak uvidíme.

                                    Nslavina - Profil | So 9.5.2015 7:53:04

                                    JPfish >> No podle tý velký fotky jsem právě taky myslel,že to přetočit nejde,že je to uzavřený. podle těch malých to zase tak nevypadá.

                                      Ncarpson - Profil | So 9.5.2015 7:17:19

                                      slavina >> tak nevezmem od toho boat 007 tu 320 s kýlem za 16900,kdyz se vezmou 2,tak nam daji jeste nějakou slevu,co ty na to?